Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł premii za mKonto Intensive w mBanku.

100 zł w bonie na Allegro i pakiet Allegro Smart na rok za darmo za mKonto Intensive w mBanku

100 zł w bonie na Allegro i pakiet Allegro Smart na rok za darmo za mKonto Intensive w mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Bankowi specjaliści od marketingu nieustannie poszukują sposobów, by zwrócić uwagę na organizowane przez siebie akcje specjalne. Rzecz w tym, by nie epatować tylko wysokością nagród (nieustanne ich podwyższanie to droga donikąd z punktu widzenia interesów banków), ale zaskoczyć ich oryginalnością. Naszym zdaniem najnowsza promocja mKonta Intensive z oferty mBanku spełnia te założenia.

Nagrody do zdobycia

Na początek przedstawmy nagrody, jakie są do zdobycia.

Za założenie mKonta Intensive i pierwszy miesiąc aktywności otrzymasz roczny dostęp do usługi Allegro Smart. Dzięki niej będziesz mógł korzystać z bezpłatnych dostaw do paczkomatów i punktów odbioru (przy zakupach za min. 40 zł od jednego sprzedawcy) lub kurierem (przy wydatkach min. 100 zł) oraz z darmowych zwrotów.

Przy płatności za cały rok z góry cena Allegro Smart wynosi 49 zł.

.Za aktywność w kolejnych miesiącach otrzymasz 100 zł do wydania na Allegro. O tym, jak korzystać z voucherów na tym portali pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Akcja „mKonto Intensive z Allegro” trwa do 30 kwietnia 2021 r. Sprawdźmy, kto może w niej uczestniczyć i co musi zrobić, by zdobyć premię.

Uczestnicy promocji

W akcji może wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która jest nowym klientem banku, czyli od 1 stycznia 2017 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Niezbędne działania

Wymagania nie są szczególnie skomplikowane. Konieczna jest jednak dyscyplina w ich realizacji.

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 r. złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive na stronie promocji.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć oświadczenie o przystąpieniu do akcji i to dotyczące programu mOkazje.

Krok 2
Krok 2

W pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł.

Nagroda
Nagroda

Za powyższe działania otrzymasz roczny dostęp do usługi Allegro Smart.

Nagroda zostanie udostępniona przez bank w serwisie transakcyjnym do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

Bonus będzie dostępny przez 3 miesiące, ale możesz go aktywować do 31 grudnia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym po raz pierwszy realizowałeś warunki aktywności, także wydaj kartą lub Blikiem min. 1500 zł.

Nagroda
Nagroda

Kod pozwalający na dokonanie zakupów o wartości 100 zł na Allegro otrzymasz w taki sam sposób, jak dostęp do Allegro Smart.

Musisz go pobrać w ciągu 3 miesięcy, ale możesz skorzystać z niego do końca 2021 r.

Skoro w harmonogramie nie ma konkretnych dat dotyczących realizacji aktywności, przedstawmy wymagany schemat działania na konkretnym przykładzie.

Jeśli założyłeś mKonto Intensive 1 lutego 2021 r., to po raz pierwszy warunek aktywności musisz zrealizować w marcu 2021 r. i dostęp do Allegro Smart otrzymasz do końca kwietnia 2021 r. Potem - od kwietnia do czerwca - powinieneś skrupulatnie wydawać co miesiąc po min. 1500 zł, by w lipcu otrzymać 100 zł na Allegro.

Ważne szczegóły

mKonto Intensive musisz założyć jako rachunek indywidualny, nie wspólny.

Transakcja kartą może być zrealizowana zarówno „plastikiem”, jak i telefonem, przy czym nie może zostać anulowana (zwrot towaru) do 15. dnia kolejnego miesiąca.

W momencie, gdy zmienisz mKonto Intensive na inny typ rachunku, bank wykluczy Cię z udziału w promocji. Podobnie stanie się, gdy dodasz do swojego konta współwłaściciela.

Otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

mKonto Intensive – co warto o nim wiedzieć

mKonto Intensive należy do segmentu Premium i wiążą się z nim określone opłaty oraz przywileje.

Więcej informacji o tym rachunku znajdziesz w analizie mKonta Intensive.

Warto czy nie warto?

To podstawowe pytanie po lekturze opisu każdej promocji. W tym przypadku nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jaka ona będzie, zależy od tego, co i jak często kupujesz na Allegro, czy masz szansę w pełni docenić korzyści związane z usługą Allegro Smart.

Dla części osób problemem może się okazać obowiązek wydania kartą aż 1,5 tys. zł w każdym z 4 miesięcy aktywności.

Pomyśl, przeanalizuj, zdecyduj. Jeśli się zdecydujesz – życzymy powodzenia, jeśli zrezygnujesz – zapraszamy do spojrzenia na inne akcje, może coś Cię zainteresuje.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "mKonto Intensive z Allegro" edycja 2

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.