Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł na Allegro lub 75 zł na dostęp do Playera + 50 zł w programie poleceń za Konto Proste Zasady w Getin Banku

50 zł na Allegro lub 75 zł na dostęp do Playera + 50 zł w programie poleceń za Konto Proste Zasady w Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Getin Bank zwykle może się pochwalić korzystną ofertą oszczędnościową, ale od jakiegoś czasu przypomina o sobie promocjami dla nowych klientów. Druga edycja akcji "Aktywny start" ponownie dotyczy Konta Proste Zasady. Te same rodzaje aktywności, ale realizowane przez różny okres, pozwalają zgarnąć 50 zł na Allegro lub 5 bonów po 15 zł na 30-dniowy dostęp do Playera. Premia może być wyższa o 50 zł, jeśli założysz rachunek w ramach programu poleceń. Warto wiedzieć, że jako klient Getin Banku będziesz miał dostęp do atrakcyjnie oprocentowanego rachunku oszczędnościowego oraz prawo polecania produktów banku i zdobywania premii za skuteczne rekomendacje. 

Premia dla szybkich i zdecydowanych

Bank określił, że promocja zakończy się 31 sierpnia 2021 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie pula 2000 promocyjnych rejestracji.

W akcji mogą wziąć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały w Getin Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w okresie od 1 lipca 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.

Różny okres wymaganej aktywności

W opisywanej promocji wybór nagrody rzutuje na długość wymaganego okresu aktywności. Popatrzmy na szczegółowe zasady akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli promocyjnych wniosków) złóż na stronie banku wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej, po czym zawrzyj z bankiem stosowną umowę. We wniosku znajdziesz miejsce na kod polecający. Jego wpisanie da Ci szansę na dodatkowe 50 zł (w formie bonu). Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać kod, możesz skorzystać z naszego: VATE87.

Wniosek o Konto Proste Zasady - miejsce na kod polecenia

​​​​​​​​​​​​​Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach promocyjnych.​​​​​​​​

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od aktywowania Konta Proste Zasady (bank powiadomi Cię o tym sms-em) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Na tym etapie musisz wybrać nagrodę, potwierdzić chęć uczestnictwa w akcji i zaakceptować jej regulamin.

Promocja "Aktywny start" w Getin Banku - formularz przystąpienia

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj aktywności przypisane do wybranej przez Ciebie nagrody.

Karta podarunkowa o wartości 50 zł na zakupy na Allegro

5 bonów na 30-dniowy dostęp do Playera

Przez 3 kolejne miesiące po tym, w którym zawarłeś umowę o Konto Proste Zasady, zapewnij wpływ na rachunek wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł.

Przez 5 kolejnych miesięcy po tym, w którym zawarłeś umowę o Konto Proste Zasady, zapewnij wpływ na rachunek wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł.

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu konta wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub Blikiem.

W każdym z 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Nagrody znajdziesz w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej lub mobilnej.

Bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro zostanie Ci przekazany do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wszystkie warunki.

Kody na 30-dniowy dostęp do Playera (maksymalnie 5) będą przesyłane na bieżąco po każdym miesiącu wywiązania się przez Ciebie z zasad promocji. Otrzymasz je do 15. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Szczegółowe informacje na temat zasad programu "Polecam Proste Zasady" znajdziesz w jego opisie:

Dodatkowe informacje

W regulaminie znajdują się precyzyjne wskazówki, co bank uzna za wpływ spełniający warunki akcji. Otóż, musi to być jednorazowe uznanie Konta Proste Zasady z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS / lub od innego świadczeniodawcy w formie przelewu przychodzącego z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank. Niedozwolone są przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach.

Uwaga: przy ocenie warunku dokonania płatności uwzględniane są transakcje zaksięgowane na koncie w danym miesiącu. Nie będą brane pod uwagę transakcje zwrócone, wycofane lub zakwestionowane do czasu ich wyjaśnienia.

Zgody marketingowe

Bardzo ważnym elementem wniosku o Konto Proste zasady jest zaznaczenie wymaganych zgód marketingowych.

Kliknij, aby powiększyć

Dostęp do Playera

Jeśli wybierzesz kody do Playera i w którymś z miesięcy nie zrealizujesz warunków aktywności, to za ten okres nie otrzymasz nagrody, ale nie wykluczy Cię to z ubiegania się o bonus w kolejnych miesiącach.

Każdy z 5 otrzymanych bonów musisz wykorzystać najpóźniej do 28 lutego 2022 r.

Zakupy na Allegro

Bon na Allegro możesz zrealizować do 31 lipca 2022 r. O możliwościach korzystania z tego typu upominków pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Ważne dla każdego

Przed wydaniem nagrody bank zweryfikuje, czy otwarte w ramach promocji konto jest nadal aktywne, czy nie zostały wycofane zgody marketingowe albo wyrażony sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych. Jeśli zrobisz którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu.

Oferta Getin Banku

Na wstępie wspomnieliśmy, że założenie Konta Proste Zasady w ramach opisywanej akcji to dobry wstęp do skorzystania z oferty oszczędnościowej Getin Banku. Przyjrzyjmy się więc wszystkim produktom, które pozwolą zmaksymalizować zyski.

Konto Proste Zasady

Nazwa jest w pełni adekwatna do reguł prowadzenia tego konta. Wystarczy jedna operacja bezgotówkowa kartą w miesiącu, by bank nie pobrał żadnych opłat.

Przypominamy, że wpisując kod polecenia, dasz sobie szansę na zdobycie dodatkowych 50 zł (w formie bonu). Jako klient Getin Banku będziesz mógł rekomendować jego produkty i zgarnąć nawet 800 zł premii!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to prawdziwa gratka dla oszczędzających. Getin Bank pozwala, by jednocześnie korzystać z dwóch promocji. W akcji „Bonus za aktywność” kwoty do 10 000 zł objęte są promocyjnym oprocentowaniem przez 12 miesięcy, natomiast organizowana cyklicznie promocja „Na nowe środki” pozwala zyskać wyższe odsetki przez 3 miesiące.

Bonusy dla klientów

Współpracując z Getin Bankiem, będziesz mógł korzystać z ofert specjalnych przygotowywanych przez bank dla jego klientów. Spójrz, co aktualnie jest dostępne:

Dobrze mieć wybór

Patrząc na ofertę Getin Banku, najlepiej zacząć współpracę z tym bankiem od założenia Konta Proste Zasady w programie poleceń, by zdobyć dodatkowe 50 zł. Najlepiej zrobić to bez zbędnej zwłoki, bo pula nagród w promocji "Aktywny start" jest naprawdę mała. To, jaką otrzymasz premię i kiedy to się stanie, zależy od Ciebie. Naszym zdaniem to dobry pomysł, by uczestnik promocji mógł dopasować bonus do swoich upodobań.

Spełnienie wymagań regulaminu nie jest trudne. Trzeba jedynie pamiętać o zróżnicowanym okresie aktywności w zależności od wybranej nagrody i fakcie, że liczy się moment zaksięgowania transakcji na koncie, a nie data jej wykonania.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Aktywny start - edycja II"

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.