Karnety sportowe o wartości 567 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Karnety sportowe o wartości 567 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Powraca akcja promująca konto osobiste z oferty banku BNP Paribas, w której za kilka miesięcy aktywnego korzystania z rachunku możesz zdobyć karnety OK System. Dzięki nim będziesz mógł ćwiczyć w honorujących je placówkach, za darmo, dwa razy w tygodniu nawet przez 9 miesięcy!

Fakt, wymagana jest konsekwencja i dość znaczna aktywność przez kilka miesięcy, ale chyba warto nieco się wysilić, by zdobyć tak atrakcyjny bonus.

9 karnetów o łącznej wartości 567 zł

Mamy na myśli nie tylko jego wartość materialną (567 zł), ale nie dające się wymiernie zmierzyć znaczenie dla zdrowia. Nie będziesz musiał płacić za ćwiczenia, wzmocnisz lub wymodelujesz sylwetkę a na dodatek wyrobisz w sobie nawyk systematycznego działania.

Organizatorem akcji jest firma Ad Astra sp. z o.o. Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2019 r., ale wobec faktu, że przyjętych zostanie tylko 1500 zgłoszeń, lepiej ruszaj od razu do działania, by inni Cię nie wyprzedzili.

Promocja dla nowych klientów

W akcji „Aktywnie z bankiem” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i polski dowód osobisty, pod warunkiem, że nie są już stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas lub w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Ruszaj do działania

Promocje produktów BNP Paribas na ogół kończą się dużo przed czasem. Warto więc szybko wziąć się do działania.

 1. Do 30 czerwca 2019 r. zarejestruj się w tej promocji .
  Nie zapomnij przy tym o zaznaczeniu wymaganych oświadczeń. Dotyczą one akceptacji regulaminu promocji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Skorzystaj z niego i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Ostateczny termin na wykonanie tego kroku upłynie 30 czerwca 2019 r.
  Pamiętaj, że w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Najpóźniej 5 lipca 2019 r. musisz podpisać z bankiem umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Odbywa się to podczas wizyty kuriera.

Skrupulatnie wypełnij wymagania promocji

Mamy do czynienia z promocją, w której są do zdobycia karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych, więc trzeba się wykazać odrobiną kondycji. Uspokajamy - nie chodzi o wykonywanie ćwiczeń, pokonanie określonego dystansu we wskazanym czasie czy jakąś inną aktywność fizyczną. Mamy na myśli konsekwentne realizowanie zasad promocji na kolejnych etapach; w sumie jest ich aż 9. Dla zgarnięcia pełnej puli bonusów, musisz się wykazać skrupulatnością na każdym z nich.

Miesiąc nr 1 - lipiec

Podstawowy warunek zdobycia karnetów do obiektów OK System to założenie Konta Otwartego na Ciebie z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Zakładamy, że ten etap już pokonałeś, więc pora na wykazanie się aktywnością w korzystaniu z rachunku.

Oto czego organizator wymaga od Ciebie w lipcu:

 • wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł,
 • zapewnij łączny wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w wysokości min. 1000 zł,
 • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile.

Dopilnuj, by zrealizować wszystkie zadania. Tylko ukończenie tego etapu i otrzymanie nagrody za niego (karnetu o wartości 63 zł, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z bezpłatnych ćwiczeń we wrześniu) da Ci prawo uczestnictwa w akcji w kolejnych miesiącach.

Kolejne miesiące: od sierpnia 2019 r. do marca 2020 r.

Po wykazaniu się aktywnością w korzystaniu z rachunku w lipcu 2019 r., masz przed sobą jeszcze 8 okresów starań o kolejne karnety (od sierpnia 2019 r. do marca 2020 r.). Otrzymasz je za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz dokładnie te same zadania, które wypełniłeś w lipcu.

Odbierz nagrodę i dobrze ją wykorzystaj

Nagrody za poszczególne miesiące będą przekazywane bardzo szybko. Można powiedzieć, że na bieżąco będziesz mógł się relaksować „po trudach” realizacji warunków promocji i będziesz motywowany do dalszych działań.

Zasady przekazywania bonusów

Informację o przyznaniu Ci nagrody za realizację pierwszego etapu otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Zostanie ona przesłana do Ciebie do 20 sierpnia 2019 r. wraz z instrukcją założenia panelu użytkownika w serwisie OK System.

Do 28 sierpnia 2019 r. masz czas, by go stworzyć i odebrać nagrodę, którą wykorzystasz we wrześniu. Gdybyś się spóźnił, Twój bonus nie przepadnie, ale zostanie aktywowany z opóźnieniem. Informacja o Twoim prawie do korzystania z obiektów OK System pojawi się w systemie w piątek następujący po dniu, w którym stworzyłeś swoje konto OK System.

Informacje o kolejnych nagrodach będziesz otrzymywał do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania promocji. Do tego, by bonus był aktywny w kolejnym miesiącu, Twoja aktywność nie jest potrzebna. Pracownicy OK System wgrają do systemu informację o Twoich uprawnieniach do bezpłatnych ćwiczeń do 25. dnia miesiąca.

Przykładowo: wiadomość o nagrodzie za sierpień otrzymasz we wrześniu i dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć w październiku. Identyczna reguła będzie obowiązywała w kolejnych miesiącach. Informacja o spełnieniu zadań w marcu 2020 r. zostanie Ci przekazana w kwietniu tego samego roku, co pozwoli Ci na korzystanie z obiektów OK System w maju 2020 r.

Z regulaminu wynika, że niespełnienie warunków w jednym miesiącu pozbawi Cię prawa otrzymania karnetu za ten okres, ale nie wyeliminuje Cię ze starań o nagrodę w kolejnych miesiącach.

Obiekty OK System

Sieć OK System obejmuje ok. 3500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Ich aktualną listę znajdziesz tutaj.

Jak wspomnieliśmy, do tego, byś mógł 2 razy w tygodniu bezpłatnie ćwiczyć w dowolnej placówce, konieczne jest stworzenie konta użytkownika w panelu OK System. Dzięki temu nie będziesz musiał wyrabiać karty członkowskiej. Twoją przepustką będzie posiadany przez Ciebie telefon komórkowy.

Ważne szczegóły

W każdym z 9 miesięcy trwania promocji masz do wykonania 3 zadania. Sprecyzujmy, jak w regulaminie określono transakcje bezgotówkowe, wpływy i przelew z aplikacji mobilnej GOmobile.

Transakcja bezgotówkowa

Za prawidłowo wykonane operacje bezgotówkowe bank uznaje transakcje kartą będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych (np. w sklepach), w tym zamówienia telefoniczne lub pocztowe, transakcje internetowe oraz płatności Google Pay i Apple Pay.

Nie mogą to być jednak operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Chodzi m.in. o transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne

Wpływ na konto

Jako wpływ nie spełniający warunków promocji bank uzna przelew z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas, rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BNP Paribas czy Raiffeisen Polbank, Twoich rachunków w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima. Wykluczone są też wpłaty gotówkowe.

Przelew w aplikacji mobilnej GOmobile

W tym przypadku regulamin także zabrania operacji przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik. Niedozwolone są również przelewy natychmiastowe.

Nie wypowiadaj umów

Musisz też wiedzieć, że do chwili wypłaty ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy Konta Otwartego na Ciebie i wydanej do niego Karty Otwartej na Dzisiaj. Nie możesz też zrezygnować z korzystania z bankowości elektronicznej ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Możesz za to nie martwić się podatkiem od nagrody. Tego typu bonusy są z niego zwolnione.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz opłaty uniknąć, wykonując "plastikiem” przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie znajdziesz w analizie tego rachunku.

Pożyteczna promocja

Opisywana akcja ma wiele zalet. Zacznijmy może od tego, że jej wymagania nie są nazbyt skomplikowane - transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł, wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł i przelew w aplikacji mobilnej GOmobile – to warunki możliwe do wypełnienia przez każdego. Tym bardziej, że definicja wpływu na konto jest dość szeroka.

Sceptycy powiedzą, że trzeba wykonywać wiele działań i to aż przez 9 miesięcy. Proponujemy na to spojrzeć z innej perspektywy. Skrupulatne wypełnianie obowiązków pomoże Ci wykształcić w sobie bardzo przydatne cechy charakteru – systematyczność i konsekwencję w działaniu. A gdy już zdobędziesz karnet na kolejny miesiąc, sam zdecydujesz, z jakich aktywności skorzystasz. Cokolwiek wybierzesz i tak będzie to z korzyścią dla Twojego zdrowia.

Fakt, że biorąc udział w tej akcji, można ukształtować swój charakter i ciało, z pewnością przyciągnie wielu chętnych. W związku z tym przewidujemy, że pula 1500 promocyjnych rejestracji zostanie bardzo szybko wyczerpana.

Podpowiadamy, że możesz też wziąć udział w promocji z kartą kredytową. Wymaga ona aktywności przez 4 miesiące. Za każdy z nich, w którym wypełnisz postawione przed Tobą zadania, otrzymasz voucher o wartości 100 zł. Szczegóły tej akcji opisaliśmy w tym tekście.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.