Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Karnety sportowe o wartości 567 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Karnety sportowe o wartości 567 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Fakt, wymagana jest konsekwencja i dość znaczna aktywność przez kilka miesięcy, ale chyba warto nieco się wysilić, by zdobyć tak atrakcyjny bonus.

9 karnetów o łącznej wartości 567 zł

Mamy na myśli nie tylko jego wartość materialną (567 zł), ale nie dające się wymiernie zmierzyć znaczenie dla zdrowia. Nie będziesz musiał płacić za ćwiczenia, wzmocnisz lub wymodelujesz sylwetkę a na dodatek wyrobisz w sobie nawyk systematycznego działania.

Organizatorem akcji jest firma Ad Astra sp. z o.o. Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2019 r., ale wobec faktu, że przyjętych zostanie tylko 1500 zgłoszeń, lepiej ruszaj od razu do działania, by inni Cię nie wyprzedzili. Po wyczerpaniu puli nagród, formularz przyjmujący zgłoszenia zostanie zdezaktywowany, co oznacza, że wszystkie osoby, które zgłoszą się do promocji, będą brały w niej udział.

Promocja dla nowych klientów

W akcji „Aktywnie z bankiem” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i polski dowód osobisty, pod warunkiem, że nie są już stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas lub w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Ruszaj do działania

Promocje produktów BNP Paribas na ogół kończą się dużo przed czasem. Warto więc szybko wziąć się do działania.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2019 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.

Po wysłaniu formularza otrzymasz drogą mailową potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz link, który będzie potrzebny w Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj ze wspomnianego linku i złóż do 30 czerwca 2019 r.wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 5 lipca 2019 r. podpisz z bankiem umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz ze wspomnianą kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Krok 4
Krok 4

W lipcu 2019 r. wykaż się następującą aktywnością:

  • wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł,
  • zapewnij łączny wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile.
Nagroda
Nagroda

Informację o nagrodzie za aktywność w lipcu otrzymasz do 20 sierpnia 2019 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Krok 5
Krok 5

Do 28 sierpnia 2019 r. masz czas, aby stworzyć panel użytkownika w serwisie OK System i odebrać nagrodę.

Krok 6
Krok 6

Od sierpnia 2019 r. do marca 2020 r. w każdym miesiącu zrealizuj dokładnie te same działania, które wypełniłeś w lipcu.

Nagroda
Nagroda

Wiadomości o kolejnych bonusach będziesz otrzymywał do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania promocji.

Praktyczne informacje dotyczące nagród

Nadszedł czas na praktyczne informacje dotyczące wykorzystania bonusów.

Z zapisów regulaminu wynika, że niespełnienie warunków w jednym miesiącu pozbawi Cię prawa otrzymania karnetu za ten okres, ale nie wyeliminuje Cię ze starań o nagrodę w kolejnych miesiącach. Pamiętaj, że wywiązanie się z zadań w lipcu, to warunek niezbędny do otrzymania jakiejkolwiek nagrody!​​​

Uprawnienia do korzystania z karnetów

W wiadomości o pierwszej nagrodzie (za lipiec) znajdziesz instrukcję założenia panelu użytkownika w serwisie OK System. Do 28 sierpnia 2019 r. masz czas, by go stworzyć i odebrać nagrodę, którą wykorzystasz we wrześniu. Gdybyś się spóźnił, Twój bonus nie przepadnie, ale zostanie aktywowany z opóźnieniem. Informacja o Twoim prawie do korzystania z obiektów OK System pojawi się w systemie w piątek następujący po dniu, w którym stworzyłeś swoje konto OK System.

Po otrzymaniu informacji o nagrodach za kolejne miesiące Twoja aktywność nie będzie potrzebna. Pracownicy OK System wprowadzą do systemu Twoje uprawnienia do bezpłatnych ćwiczeń.

Wiadomość o nagrodzie za sierpień otrzymasz we wrześniu i dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć w październiku. Identyczna reguła będzie obowiązywała w kolejnych miesiącach. Informacja o spełnieniu zadań w marcu 2020 r. zostanie Ci przekazana w kwietniu tego samego roku, co pozwoli Ci na korzystanie z obiektów OK System w maju 2020 r.

Obiekty OK System

Sieć OK System obejmuje ok. 3500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Ich aktualną listę znajdziesz tutaj.

Jak wspomnieliśmy, do tego, byś mógł 2 razy w tygodniu bezpłatnie ćwiczyć w dowolnej placówce, konieczne jest stworzenie konta użytkownika w panelu OK System. Dzięki temu nie będziesz musiał wyrabiać karty członkowskiej. Twoją przepustką będzie posiadany przez Ciebie telefon komórkowy.

Ważne szczegóły

Przystępując do tej akcji musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Wniosek o konto

Składając wniosek o konto i produkty dodatkowe:

  • nie zapomnij o zaznaczeniu wymaganych oświadczeń. Dotyczą one akceptacji regulaminu promocji oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody;
  • podaj ten sam numer telefonu oraz adres e-mail co w formularzu rejestracyjnym do promocji.

Transakcja bezgotówkowa

Za prawidłowo wykonane operacje bezgotówkowe bank uznaje transakcje kartą będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych (np. w sklepach), w tym zamówienia telefoniczne lub pocztowe, transakcje internetowe oraz płatności Google Pay i Apple Pay.

Nie mogą to być jednak operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Chodzi m.in. o transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na konto

Bank nie uzna przelewów z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BNP Paribas czy Raiffeisen Polbank oraz z Twoich rachunków w BGŻOptima. Wykluczone są też wpłaty gotówkowe.

Jak zatem najprościej spełnić warunek wpływów? Wystarczy, że co miesiąc zapewnisz wpływy na nowe konto w BNP Paribas pochodzące ze swojego konta w innym banku.

Przelew w aplikacji mobilnej GOmobile

W tym przypadku regulamin także zabrania operacji przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik. Niedozwolone są również przelewy natychmiastowe.

Warunki promocji spełni natomiast zwykły przelew internetowy wykonany np. na swoje inne konto.

Nie wypowiadaj umów

Musisz też wiedzieć, że do chwili wypłaty ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy Konta Otwartego na Ciebie i wydanej do niego Karty Otwartej na Dzisiaj. Nie możesz też zrezygnować z korzystania z bankowości elektronicznej ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Możesz za to nie martwić się podatkiem od nagrody. Tego typu bonusy są z niego zwolnione.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto w BNP Paribas to bardzo dobry rachunek na początek bankowania i zgarniania premii w promocjach bankowych.

Osoby młode (do 26 roku życia) mogą z niego korzystać praktycznie za darmo (0 zł za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów), starsi unikną tych opłat po spełnieniu prostych warunków.

Przypominamy, że do udziału w opisywanej promocji wymagana jest Karta Otwarta na Dzisiaj, która może być bezpłatna, jeśli w danym miesiącu wykonasz nią przynajmniej jedną transakcję. Jeśli tego nie zrobisz, bank pobierze 3 zł.

Za darmo możesz też wypłacać środki z bankomatów własnych i Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych maszyn zapłacisz 5 zł. Jest jednak sposób, aby przynajmniej do listopada wykonywać takie operacje zupełnie bezkosztowo - wystarczy wypłacać środki z bankomatów przy użyciu kodu Blik. To naprawdę wygodny sposób, warto spróbować :)

Pożyteczna promocja

Opisywana akcja ma wiele zalet. Zacznijmy może od tego, że jej wymagania nie są nazbyt skomplikowane - transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł, wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł i przelew w aplikacji mobilnej GOmobile – to warunki możliwe do wypełnienia przez każdego. Tym bardziej, że definicja wpływu na konto jest dość szeroka.

Sceptycy powiedzą, że trzeba wykonywać wiele działań i to aż przez 9 miesięcy. Proponujemy na to spojrzeć z innej perspektywy. Skrupulatne wypełnianie obowiązków pomoże Ci wykształcić w sobie bardzo przydatne cechy charakteru – systematyczność i konsekwencję w działaniu. A gdy już zdobędziesz karnet na kolejny miesiąc, sam zdecydujesz, z jakich aktywności skorzystasz. Cokolwiek wybierzesz i tak będzie to z korzyścią dla Twojego zdrowia.

Fakt, że biorąc udział w tej akcji, można ukształtować swój charakter i ciało, z pewnością przyciągnie wielu chętnych. W związku z tym przewidujemy, że pula 1500 promocyjnych rejestracji zostanie bardzo szybko wyczerpana.

Podpowiadamy, że możesz też wziąć udział w promocji z kartą kredytową. Wymaga ona aktywności przez 4 miesiące. Za każdy z nich, w którym wypełnisz postawione przed Tobą zadania, otrzymasz voucher o wartości 100 zł. Szczegóły tej akcji opisaliśmy w tym tekście.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Aktywnie z bankiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.