Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2000 zł na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto za konto Citigold w Citi Handlowym

2000 zł na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto za konto Citigold w Citi Handlowym

W ofertach dla klientów z segmentu Premium najważniejsze nie są opłaty związane z danym produktem, lecz różnego rodzaju elementy dodatkowe, które wyróżniają go spośród propozycji konkurencji. Stąd, promując konto Cigold, bank Citi Handlowy pisze o wsparciu osobistego opiekuna oraz możliwości korzystania z wiedzy zespołu ekspertów, dostępie do analiz rynków finansowych, atrakcyjnych warunkach korzystania z CitiKantoru i produktów kredytowych. Dodatkową zachętą do otwarcia konta Citigold jest nagroda powitalna – voucher o wartości 2000 zł, który otrzyma jedynie 200 pierwszych klientów, którzy otworzą wspomniany rachunek w ramach promocji.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Aktywni z Salomonem i Citigold” obowiązuje do 31 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania wspomnianej wcześniej puli nagród. O premię mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały w Citibanku konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego (także jako współposiadacz).

Z udziału w promocji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Jedno logowanie i saldo na rachunku

Jak wspomnieliśmy, warunki aktywności nie są wymagające, ale trzeba zdeponować w Citibanku określoną kwotę, by móc zdobyć nagrodę.

Krok 1
Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zawrzyj z Citibankiem Umowę Produktów Depozytowych i otwórz konto Citigold.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, jednak nie później niż 31 sierpnia 2021 r., podpisz regulamin promocji.

Krok 4
Krok 4

Do ostatniego dnia 4 miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta Citigold:

  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj w Citibanku średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 400 000 zł. Do jego obliczenia bank uwzględni pieniądze na wszystkich Twoich rachunkach dla klientów indywidualnych, których jesteś głównym posiadaczem.
Informacja
Informacja

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę – 2000 zł w postaci elektronicznego kodu na zakupy w placówkach stacjonarnych Intersport oraz w sklepie internetowym tej marki. Niestety nie będziesz miał pełnej swobody w dysponowaniu nagrodą. Będziesz mógł ją wykorzystać tylko na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto i musisz to zrobić do 31 sierpnia 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Citibank przekaże Ci bonus w bankowości internetowej Citibank Online na dedykowanej stronie w zakładce Korzyści i produkty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu.

Kilka słów o nagrodzie

Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jej przekazywania Twoje konto Citigold nie będzie zamknięte a Umowa Depozytowa w okresie wypowiedzenia.

Otrzymany kod możesz wykorzystać jednokrotnie do realizacji jednej transakcji zakupu. W placówkach stacjonarnych cena kupowanych towarów musi być wyższa niż wartość karty podarunkowej. W przypadku zakupów dokonywanych w sklepie internetowym możesz nabyć produkty za niższą kwotę, ale nie dostaniesz reszty.

Gdybyś dokonał zwrotu albo reklamacji zakupionych towarów, to niewykorzystane środki otrzymasz w takiej samej formie, w jakiej zapłaciłeś za produkty.

Szczegółowe zasady realizacji zakupów z wykorzystaniem kodów kart podarunkowych określone są w Regulaminie Kart Podarunkowych Intersport dostępnym na stronie internetowej tej marki.

Z otrzymanej premii nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym.

Hojna nagroda, ale z ograniczeniami

Kwota nagrody – 2000 zł - robi wrażenie. Szkoda, że można ją wykorzystać tylko na produkty określonych marek i na dodatek trzeba to zrobić podczas jednej transakcji. Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, sprawdź, czy w ofercie Intersport są produkty odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom, czy nie będziesz miał problemów z racjonalnym wykorzystaniem vouchera.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Aktywni z Salomonem i Citigold"
  2. Regulamin Kart Podarunkowych Intersport

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.