Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł na zakup sprzętu narciarskiego (i nie tylko) firmy Salomon za otwarcie darmowego CitiKonta w Citi Handlowym

200 zł na zakup sprzętu narciarskiego (i nie tylko) firmy Salomon za otwarcie darmowego CitiKonta w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Aktywni z Salomonem i CitiKontem" potrwa do 31 marca 2021 r.; przynajmniej w teorii, bo bank zakończy akcję przed tym terminem, jeśli wyczerpana zostanie pula 500 kont otwartych w promocji.

Firma Salomon z pewnością jest znana wszystkim miłośnikom sportów zimowych, zwłaszcza narciarstwa. 200 zł do wykorzystania na zakup produktów tej marki ułatwi zaopatrzenie się w niezbędny sprzęt i akcesoria, które posłużą w tym lub (co bardziej prawdopodobne) kolejnym sezonie zimowym.

Kto może skorzystać?

Promocji dotyczą standardowe, jak na Citibank, warunki uczestnictwa. Wymagana jest pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposiadanie w banku konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy wspomnianych produktów.

Z promocji nie skorzystają też nierezydenci oraz obywatele / rezydenci Stanów Zjednoczonych.

Otwarcie konta + zwykłe warunki aktywności

Przekonaj się, że uzyskanie premii nie jest wcale trudne:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek o konto wraz z kartą na stronie banku oraz podpisz umowę o te produkty.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od momentu podpisania umowy zaakceptuj regulamin promocji.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • zapewnij wpływ (lub wpływy) na konto w łącznej wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia za pracę, emerytury, renty, stypendium lub świadczenia 500 plus / innego świadczenia rodzinnego;
  • wykonaj transakcje Google Pay / Apple Pay z przypisaną do portfela kartą do CitiKonta na łączną kwotę min. 100 zł;
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
Nagroda
Nagroda

Nagroda (200 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach INTERSPORT) zostanie przekazana najpóźniej do końca kolejnego miesiąca w bankowości internetowej (bonusu szukaj w zakładce Korzyści i produkty).

Kilka słów wyjaśnienia

Jak rozumieć terminy wskazane w harmonogramie? Oto przykład: jeśli otworzysz konto w styczniu, to warunki aktywności powinieneś spełnić do końca lutego. Premię otrzymasz z kolei do końca marca 2021 r.

Co do definicji wynagrodzenia, to mieszczą się w niej wszystkie wpływy na rachunek z wymienionych powyżej źródeł. W żadnym razie nie zostaną uznane przelewy z rachunków prowadzonych w Citibanku dla klientów indywidualnych.

Transakcji bezgotówkowych możesz dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Ważne, by płatność została wykonana z wykorzystaniem portfela Google Pay lub Apple Pay, do którego przypisana jest karta do CitiKonta.

Kod możesz wykorzystać w sklepach INTERSPORT oraz w sklepie internetowym intersport.pl do 31 grudnia 2021 r. Ze środków na karcie podarunkowej można korzystać wyłącznie podczas jednej transakcji. W przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym jej wartość musi być wyższa niż 200 zł. Przy zakupach internetowych nie ma takiej konieczności, choć niewykorzystane środki i tak przepadną. Zasady dotyczące korzystania z kart podarunkowych INTERSPORT znajdziesz tutaj.

Bonus w tej promocji otrzymasz pod warunkiem, że nie zamkniesz konta aż do momentu jego przekazania.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Darmowe CitiKonto – poznaj propozycję Citibanku

Prowadzenie CitiKonta oraz użytkowanie wydanej do niego karty jest bezwarunkowo darmowe. Jak prezentują się pozostałe parametry rachunku?

Zwróć uwagę, że trwa jeszcze inna promocja CitiKonta, w której premią jest gotówka (i nie tylko). Może będzie ona dla Ciebie bardziej atrakcyjna?

Warto też pamiętać o programie poleceń z premią 50 zł za każdą skuteczną rekomendację rachunku:

a także o nagrodach za sięgnięcie po kartę kredytową Citibanku:

Pomyśl o sprzęcie... na kolejny sezon

Biorąc pod uwagę obostrzenia oraz fakt, że nagrodę otrzymasz najwcześniej w marcu, należy założyć, że ze sprzętu Salomon zakupionego m.in. dzięki promocji skorzystasz dopiero w kolejnym sezonie zimowym. Mimo to nie zaszkodzi zadbać o odpowiednie wyposażenie już wiosną, gdy zapewne będą obowiązywały specjalne, wyprzedażowe ceny.

Warunki akcji nie są skomplikowane i opierają się raczej na standardowej aktywności. Jeśli jesteś zainteresowany, radzimy nie zwlekać. Przypominamy, że darmowe konto w promocji otworzy jedynie 500 osób!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Aktywni z Salomonem i CitiKontem”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.