Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT! 560 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

HIT! 400 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki z DARMOWYM Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas + 5% na Lokacie GOmobile

HIT! 400 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki z DARMOWYM Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas + 5% na Lokacie GOmobile
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji „Aktywni wiosną” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 31 maja 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród, obowiązuje limit 3000 rejestracji. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 400 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 3 transzach: 100 + 150 + 150 zł) i voucher o wartości 50 zł do Biedronki.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć gotówkę i bon do Biedronki?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 maja 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 14 czerwca 2022 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Krok 4
Krok 4

W czerwcu 2022 r. zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 300 zł.

Krok 5
Krok 5

Do 20 lipca 2022 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody za założenie rachunku i aktywność w czerwcu. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego do 26 lipca 2022 r. i podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

100 zł za podpisanie umowy i dotychczasową aktywność otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 lipca 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W lipcu 2022 r.

  • zrealizuj transakcje Blikiem na łączną kwotę przynajmniej 250 zł;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za aktywność w lipcu – 150 zł – otrzymasz do 31 sierpnia 2022 r.

Krok 7
Krok 7

W sierpniu 2022 r.:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł;
  • zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Bonus za aktywność w sierpniu - 150 zł - wpłynie na Twój rachunek do 30 września 2022 r.

Krok 8
Krok 8

Nie rezygnuj z Konta Otwartego na Ciebie i dostępu do bankowości elektronicznej do 30 września 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Ostatnią część premii - kod o wartości 50 zł do wydania w sklepach Biedronkach - otrzymasz w formie sms-a na podany numer telefonu do 31 października 2022 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w czerwcu, pozbawisz się także szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody we wspomnianym wyżej terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 14 maja 2023 r.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Transakcje Blik

Są określone dość zdawkowo - jako transakcje z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie. W tym przypadku też obowiązuje wykluczenie związane z kodami MCC.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Kody do Biedronki

Voucher do Biedronki to ciąg cyfr, który trzeba podać podczas dokonywania płatności. Z e-bonu możesz korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania całej puli środków. W regulaminie nie określono terminu ważności tej nagrody.

Produkty BNP Paribas

Przyjrzyjmy się bliżej produktom BNP Paribas, promowanemu kontu i wspomnianej lokacie.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Lokata GOmobile

5-miesięczną Lokatę GOmobile oprocentowaną na 5% w skali roku możesz otworzyć, tylko będąc posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. Depozyt jest dostępny dla kwot od 1000 do 50 000 zł, a jego otwarcie możliwe jest w aplikacji GOmobile. Inne propozycje oszczędnościowe banku znajdziesz w naszym drugim serwisie najlepszelokaty.pl.

W ramach ciekawostki postanowiliśmy policzyć, jakie efektywne oprocentowanie otrzymamy, gdy potraktujemy premię 450 zł jako dodatkowy zysk z lokaty. Oto wyniki:

Kwota lokaty Odsetki + premia 450 zł Oprocentowanie efektywne
1000 zł 467 zł 138,33%
2000 zł 484 zł 71,67%
5000 zł 534 zł 31,67%
10 000 zł 619 zł 18,33%
20 000 zł 788 zł 11,67%
50 000 zł 1294 zł 7,67%

Wniosek? Łącząc promocję konta osobistego (450 zł) z depozytem na maksymalną kwotę (50 tys. zł), otrzymujemy zysk jak na lokacie z oprocentowaniem 7,67%.

Dodatkowe 350 zł na Allegro z kartą kredytową

BNP Paribas promuje nie tylko konto osobiste. Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej, a będziesz mógł zyskać nawet 350 zł do wykorzystania na Allegro:

Warto spróbować

Naszym zdaniem ze spełnieniem warunków promocji „Aktywni wiosną” powinny sobie poradzić nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bankowością. Cała aktywność sprowadza się do dokonywania w odpowiedni sposób płatności bezgotówkowych, część musi być wykonana Blikiem, a inne kartą. Odnośnie wpływów nie ma restrykcyjnych wymagań, więc można przelać sobie pieniądze z konta w innym banku i potem wydać je, wykonując konieczne płatności.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Aktywni wiosną"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.