Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 300 zł na start za konto osobiste i nawet 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska

HIT! 300 zł na start za konto osobiste i nawet 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 250 zł w gotówce, należy otworzyć konto osobiste (karta debetowa jest opcjonalna, ale warto ją mieć – czytaj dalej), a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności.

Założenie rachunku pozwoli także na zyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za założenie konta z polecenia i nawet 300 zł zwrotu za domowe rachunki. Łącznie do zdobycia jest aż 600 zł.

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać do 30 kwietnia 2021 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą mieć pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2020 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. otworzyły w promocji Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych lub Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 250 zł premii gotówkowej?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji, na szczęście nie jest ich wiele:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 31 maja 2021 r. Nie odwołuj zgód aż do zakończenia Twojego udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 15 maja 2021 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Krok 3
Krok 3

W maju:

  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile;
  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Każda z nich musi być o wartości min. 10 zł.
Nagroda
Nagroda

Pierwsza część premii – 50 zł – będzie przelana na Twój nowy rachunek do 30 czerwca 2021 r.

Wcześniej, bo do 10 czerwca, otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Krok 4
Krok 4

W czerwcu i w lipcu wykonaj dokładnie te same działania, co w maju, czyli:

  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile;
  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Każda z nich musi być o wartości min. 10 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 10 sierpnia 2021 r. bank prześle Ci wiadomość o przyznaniu drugiej części premii – 200 zł. Przelew otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 sierpnia 2021 r.

O czym warto wiedzieć?

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie, ale bank zdecydował się na wypłacanie premii w dwóch ratach, więc dość szybko będziesz mógł się cieszyć z pierwszej części nagrody.

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą lub Blikiem? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia transakcji, zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazania Twoje konto będzie aktywne.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Jak wspomnieliśmy, promocją objęte są trzy konta. Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 250 zł – możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

UWAGA: w programie poleceń musisz posiadać kartę debetową! Nie jest ona konieczna w promocji z 250 zł premii, jednak jeśli chcesz powiększyć zarobek o 50 zł, zamów kartę przy składaniu wniosku o rachunek.

Kod podaj już we wniosku o rachunek, dokładnie w kroku nr 5, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na elektroniczną korespondencję (EKK):

Kliknij, aby powiększyć

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

Bonusy za konto firmowe

Na koniec oferty, z których nie wszyscy skorzystają, ponieważ są skierowane do klientów biznesowych:

300 zł bez większego wysiłku

Najnowsza promocja Santander Bank Polska to jedna z najlepszych akcji tego banku w ostatnim czasie. Aby otrzymać 250 zł, wystarczy przez 3 miesiące (maj, czerwiec, lipiec) zapewnić wpływ 1000 zł na nowo otwarte konto, wykonać po 5 transakcji kartą / Blikiem o wartości min. 10 zł i logować się do bankowości mobilnej. Swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia.

Sam rachunek należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim przez łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie zapewnisz sobie bezpłatność konta i karty w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć, powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "250 zł za aktywne bankowanie" – edycja 2

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.