Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

40 zł na zakupy w znanych sieciach dla klientów Getin Noble Banku

40 zł na zakupy w znanych sieciach dla klientów Getin Noble Banku
Źródło: strona promocji

Jak wspomnieliśmy, oferta „Akcja Transakcja” nie jest propozycją dla wszystkich.

Propozycja dla zaproszonych

Uczestnikami promocji mogą być tylko pełnoletnie osoby fizyczne, które otrzymały od banku powiadomienie o akcji (w formie sms i/lub e-maila) i dodatkowo spełniają następujące kryteria:

  • są uczestnikami Programu Mastercard Priceless Specials,
  • stały się stroną umowy o kartę debetową albo kredytową Mastercard Getin Noble Banku nie później niż do 16 czerwca 2019 r.
  • podczas rejestracji swojej karty w Programie Mastercard Priceless Specials wyraziły zgodę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: [okno wyboru] E-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub [okno wyboru] SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

Jak w prosty sposób zdobyć bony o wartości 40 zł?

Promocja jest podzielona na dwa etapy. Pierwsza tura obejmuje okres od 17 do 19 czerwca 2019 r., natomiast druga – od 11 do 22 lipca 2019 r. W każdym z tych terminów musisz spełnić odrobinę inne warunki:

  • w ramach I etapu – przeprowadź co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na min. 10 zł. W zamian otrzymasz voucher zakupowy o wartości 20 zł, który będziesz mógł zrealizować na empik.com. Co ciekawe, za dokonanie 2 transakcji o wartości 10 zł każda otrzymasz bon do RTV Euro AGD, a za 4 transakcje, z których każda będzie opiewała na min. 10 zł  – do sieci sklepów Decathlon.
  • w ramach II etapu – wykonaj co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe za minimum 5 zł każda. Nagrodą jest kolejne 20 zł w formie e-kodu na zakupy – tym razem na Circle K. Wiedz jednak, że trzy transakcje bank nagradza bonem na empik.com, a osiem transakcji – voucherem do Cinema City.

Jak sam widzisz, w tej promocji ważne są terminy – poszczególne płatności należy wykonać w ściśle wyznaczonych przedziałach czasowych. Ponadto, jeśli interesują Cię zakupy w określonym sklepie, musisz pamiętać o liczbie transakcji (a wówczas najprawdopodobniej wydasz nieco więcej niż wynosi wymagany limit płatności). Pamiętaj także, że bank nie będzie uwzględniał wypłat i wpłat w bankomatach!

I ostatnia kwestia, którą warto uwzględnić - w przypadku dużej liczby uczestników o przyznaniu nagrody będzie decydowała data transakcji. Im szybciej więc wywiążesz się z warunków, tym większą masz szansę na zdobycie obu nagród.

Przekazanie nagród

Oba bonusy (2 x 20 zł) trafią do Ciebie do 21 dni roboczych (liczonych od dnia zakończenia każdego etapu) w wiadomości e-mail lub w formie sms, który podałeś podczas rejestracji do Programu Mastercard Priceless Specials. Okres ważności voucherów wynosi: 24 miesiące w przypadku kart zakupowych do Decathlona i 12 miesięcy w przypadku pozostałych nagród.

Doceniamy inicjatywę

Organizowanie promocji dla obecnych klientów nie jest wśród banków powszechną praktyką, warto więc docenić najnowszą inicjatywę Getin Noble Banku. Tym bardziej, że warunki oferty są banalnie proste i zdobycie premii nie powinno sprawić Ci żadnych kłopotów - pamiętaj tylko, aby wykonać płatności w określonych terminach.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Akcja transakcja Getin Noble Bank"