Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku + iPhone XS MAX i vouchery do Biedronki w konkursie

150 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku + iPhone XS MAX i vouchery do Biedronki w konkursie
Źródło: strona promocji

Nadmierne rozpisywanie się przy promocji „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku” jest zupełnie zbędne. Akcja ma bowiem proste, przejrzyste zasady i nieśpieszny harmonogram. Za otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą i wykonanie kilku standardowych czynności możesz zyskać 150 zł premii.

Co więcej, jako uczestnik promocji możesz spróbować swoich sił w konkursie, w którym główną nagrodą jest iPhone XS MAX 64GB o wartości 6765 zł brutto. Laureaci kolejnych miejsc otrzymają e-vouchery do Biedronki o wartości 450 zł (II miejsce) lub 300 zł (III miejsce), zaś 150-złotowy e-kod przypadnie kolejnym 95 osobom (wartości e-voucherów podawane są w kwocie brutto). Tak więc pula potencjalnych nagrodzonych jest naprawdę szeroka.

Organizatorem promocji i konkursu jest Internetowy Dom Mediowy NET S.A., jeden z większych wydawców prasowych i nadawców radiowych i telewizyjnych w Polsce (wydaje m.in. "SuperExpress" i czasopismo "Murator"). Partnerem akcji jest Alior Bank.

Obie oferty specjalne trwają do 6 września 2019 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zacznijmy jednak od podstaw. Uczestnikiem akcji promocyjnej może być osoba, która przez ostatni rok (po 31 lipca 2018 r.) nie posiadała żadnego ROR, konta walutowego czy Karty Kibica w Alior Banku. Ponadto musi ona legitymować się polskim dowodem osobistym.

Co ciekawe, jeśli jesteś właścicielem konta oszczędnościowego, firmowego czy rachunku oszczędnościowego walutowego w Alior Banku, to również możesz skorzystać z tej akcji. Udziału nie wyklucza także posiadanie rachunku w Kantorze Walutowym lub w T-Mobile Usługi Bankowe.

Jak zgarnąć 150 zł premii?

A teraz: do rzeczy! Zdobycie 150-złotowego bonusu wiąże się z kilkoma konkretnymi krokami:

Krok 1
Krok 1

Do 6 września 2019 r. zarejestruj się na stronie akcji i za jej pośrednictwem wyślij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (konieczne do potwierdzenia organizatorowi przez bank, że spełniłeś warunki akcji).

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku, najdalej do 30 września 2019 r., podpisz umowę o Konto Jakże Osobiste (oczywiście z kartą).

Krok 3
Krok 3

W ciągu 60 dni od otwarcia Twojego nowego rachunku, jednak nie później niż do 30 listopada 2019 r.:

  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku;
  • wybierz min. 1 korzyść do konta;
  • zapewnij wpływ na rachunek o łącznej wartości min. 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 3 płatności bezgotówkowe na dowolną kwotę. 
Nagroda
Nagroda

Premia 150 zł zostanie wypłacona na Twoje Konto Jakże Osobiste najpóźniej do 7 stycznia 2020 r.

I to wszystko! Przy czym bank nie stawia większych obostrzeń co do charakteru wykonywanych operacji; jako transakcja bezgotówkowa uznana zostanie każda zaksięgowana płatność kartą lub Blikiem w sklepie stacjonarnym i internetowym (nie liczą się tylko niektóre punkty o określonych kodach MCC, takie jak zakłady bukmacherskie czy kasyna – ich szczegółową listę znajdziesz w §3, pkt. i/4 regulaminu).

Przyznanie i wypłata nagrody

O przyznaniu Ci premii w wysokości 150 zł zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 12 grudnia 2019 r. Nagroda zostanie przelana na Twoje aktywne Konto Jakże Osobiste w ciągu 14 dni roboczych liczonych od dnia powiadomienia.

Ważne! Kiedy otrzymasz powiadomienie o przyznaniu Ci nagrody, powinieneś w ciągu 5 dni roboczych przekazać organizatorowi (na stronie akcji) dane konieczne do przelewu, czyli Twoje imię i nazwisko oraz numer Konta Jakże Osobistego.

Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Konkurs z iPhone XS MAX i e-kodami do Biedronki

Jak już wspominaliśmy, w parze z promocją idzie konkurs, w którym do wygrania jest iPhone XS MAX 64 GB (I nagroda) lub e-vouchery do Biedronki o wartości od 450 zł do 150 zł brutto. 

Zadaniem konkursowym jest krótki tekst o tym, jakie cechy powinno posiadać Twoje Konto Jakże Osobiste (maks. 550 znaków razem ze spacjami). Pamiętaj, że zadanie należy przesłać za pośrednictwem strony akcji do 6 września, do godz. 23:59. Tekst nie może zawierać treści wulgarnych, dyskryminujących, obraźliwych lub jakichkolwiek naruszających zasady współżycia społecznego.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie warunków opisanej wyżej promocji. Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkującą na terenie RP. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej na adres e-mail do 12 grudnia 2019 r. Po otrzymaniu informacji laureat musi skontaktować się z organizatorem w ciągu 14 dni roboczych w celu ustalenia odbioru wygranej - jeżeli nie dopilnuje tej daty, straci prawo do nagrody.

Do przewidzianych nagród organizator doliczy premię pieniężną na poczet należnego podatku; nie musisz więc martwić się rozliczeniami z fiskusem.

Konto Jakże Osobiste – rachunek z wieloma ciekawymi opcjami

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy rachunek Alior Banku. Choć na pierwszy rzut oka nie wydaje się ono produktem tanim, wystarczy kilka prostych aktywności, aby uczynić je zupełnie bezpłatnym. Jego najważniejsze parametry przedstawiają się następująco:

Jak widzisz, Konto Jakże Osobiste jest darmowe dla osób poniżej 26. roku życia. Pozostali klienci nie poniosą żadnej opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli zapewnią comiesięczny wpływ w wysokości 1500 zł (zwróć uwagę, że jest to znacznie więcej niż wymagana kwota w promocji – jeśli nie chcesz zapłacić 10 zł prowizji, w ramach spełniania warunków akcji zapewnij wpływ w wysokości nie 1000 zł, lecz 1500 zł – po zaksięgowaniu kwoty na Twoim nowym rachunku możesz środki te przelać, gdzie tylko zechcesz). 

Jednak nadrzędną cechą Konta Jakże Osobistego jest możliwość swobodnego wyboru najlepszych dla klienta usług – tzw. korzyści, z których dwie pierwsze są zawsze bezpłatne. Możesz zdecydować się np. na darmowe wypłaty z bankomatów lub 5 przelewów natychmiastowych w miesiącu za 0 zł.

Rachunek ten możemy polecić przede wszystkim osobom, które często lub na dłużej podróżują za granicę. Korzyść zapewniająca zagraniczne płatności kartą bez kosztów przewalutowania w 150 walutach + opcja bezpłatnego korzystania z bankomatów zagranicznych powinny zainteresować każdego podróżnika.

100 zł na wyjazd z Neckermannem od Alior Banku

Jednocześnie Alior Bank organizuje równolegle akcję, w której za samo tylko otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą możesz otrzymać 100-złotowy bon do wykorzystania w biurze podróży Neckermann. Nie musisz przy tym wykonywać żadnych dodatkowych operacji na koncie czy z użyciem karty debetowej. Kod rabatowy zostanie przesłany na Twój adres e-mail. 

Promocja trwa od 19 sierpnia 2019 r. do momentu wyczerpania puli nagród (niestety, nie jest podane, ile ona wynosi). Czytaj więcej o akcji „Podróże z Neckermann”.

150 zł premii z szansą na atrakcyjną nagrodę

Najnowsza promocja Konta Jakże Osobistego przyjemnie zaskakuje nieskomplikowanym warunkami i przyzwoitą nagrodą. 150 zł premii otrzymasz za umiarkowane korzystanie z rachunku, przy czym organizator przewidział całkiem sporo czasu na realizację zadań (np. na wykonanie 3 transakcji kartą/Blikiem masz aż 60 dni). Niewiele przesadzając, można stwierdzić, że wymogi tej akcji spełni się praktycznie bez wstawania z leżaka.

Do tego udział w promocji umożliwia ubieganie się o nagrody w konkursie, z których najważniejsza to iPhone XS MAX. Zadanie konkursowe również do skomplikowanych nie należy, czemu by więc nie skorzystać? Ostatecznie, nic Cię to nie kosztuje, a poza atrakcyjną premią możesz jeszcze zdobyć cenne prezenty. Tak więc, ruszaj po nagrody, a my – życzymy szczęścia! :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji i konkursu "Superkasa z Kontem Jakże Osobistym"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.