20 zł na kolejne zakupy w Empik Foto za płatność Masterpassem

20 zł na kolejne zakupy w Empik Foto za płatność Masterpassem Źródło obrazka: strona promocji

Mini promocja dla korzystających z płatności Masterpass: w banalnie prosty sposób można zyskać 20 zł na kolejne zakupy na stronie internetowego sklepu Empik Foto. Uwaga: pula bonusów jest ograniczona!

Promocja potrwa maksymalnie do 11 kwietnia 2019 r. Prawdopodobnie zakończy się jednak szybciej, gdyż organizator – Empik Foto – rozda co najwyżej 1000 kodów rabatowych. Kto pierwszy, ten lepszy.

Uczestnikiem może być dosłownie każdy posiadacz karty płatniczej (Mastercard/ Maestro/Visa) przypisanej do elektronicznego portfela Masterpass.

Nawet 3 kody po 20 zł każdy

Do zgarnięcia jest kod rabatowy uprawniający do 20 zł zniżki na kolejne zakupy w sklepie internetowym Empik Foto, który prowadzi sprzedaż za pośrednictwem strony empikfoto.pl. Każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie 3 kody, o ile oczywiście za każdym razem spełni warunek ich otrzymania. Co za tym idzie, w promocji możesz w sumie zyskać aż 60 zł.

Po prostu zapłać i odbierz bonus

Jedynym warunkiem uzyskania kodu jest dokonanie we wspomnianym sklepie internetowym dowolnych zakupów o wartości min. 25 zł i opłacenie ich przy pomocy Masterpass.

Kod otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od momentu zakończenia akcji w wiadomości e-mail na adres, który podałeś podczas rejestracji w Masterpass. Kod będzie ważny do 30 czerwca 2019 r. Będziesz mógł go wykorzystać przy okazji zakupów o wartości przynajmniej 21 zł (metoda płatności nie ma tu znaczenia). Podczas jednej transakcji można wykorzystać tylko 1 kod.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania. Regulamin akcji jest dostępny do pobrania tutaj.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to usługa cyfrowego portfela od Mastercard, dzięki której możesz szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności w Internecie. Do portfela możesz dodawać nie tylko karty Mastercard, ale również te od Visy.

Więcej o usłudze (a także o tym, jak dodać swoją kartę do elektronicznego portfela) przeczytasz w tym tekście.

Kolejna promocja z Masterpassem

Zaletą płatności Masterpass jest nie tylko wygoda, ale również fakt, że korzystający z tej metody mogą od czasu do czasu liczyć na proste promocje. Akcja z 20-złotową zniżką na kolejne zakupy w sklepie internetowym Empik Foto to najnowszy przykład oferty, której warunki opierają się na płatności Masterpassem.

Warto jednak pamiętać, że pula kodów rabatowych do wykorzystania na empikfoto.pl jest ograniczona. Radzimy nie zwlekać!

Aktualnie można skorzystać z podobnej promocji w sklepie shumee.pl.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.