Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do Ikea za ubezpieczenie nieruchomości z mBankiem w promocji „Akcja dekoracja”

100 zł do Ikea za ubezpieczenie nieruchomości z mBankiem w promocji „Akcja dekoracja”

Od pewnego czasu banki wprowadziły do swojej oferty produkty ubezpieczeniowe i aby przekonać klientów do korzystania z nich w bankowości elektronicznej, organizują wiele akcji promocyjnych. Na ogół wiążą się one z uzyskaniem określonego rabatu lub możliwością skorzystania z wyższego pakietu ochrony w cenie niższego. Zdarzają się też promocje z nagrodami pieniężnymi lub bonami zakupowymi. Przykładem działania z ostatnim z wymienionych bonusów jest „Akcja dekoracja” przygotowana przez mBank.

Akcja dekoracja dla klientów mBanku

Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 r. Mogą w niej wziąć udział klienci mBanku z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy posiadają w nim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (może być prowadzony jako wspólny).

Wykup ubezpieczenie, ciesz się zakupami

Wszystko, co musisz zrobić, to ubezpieczyć mieszkanie w odpowiedni sposób.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. na stronie mBanku, w jego aplikacji mobilnej (po zalogowaniu podążaj „ścieżką” Finanse → Ubezpieczenia → Kup ubezpieczenie → Ubezpieczenie nieruchomości), przez konsultanta lub w placówce złóż wniosek o ubezpieczenie nieruchomości w wariancie all risk (od wszystkich ryzyk) i wykup polisę.

Informacja
Informacja

Podczas składania wniosku użyj kodu DEKORACJA.

Nagroda
Nagroda

Jeśli nie odstąpisz od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, to do 15 października 2021 r. na adres mailowy podany bankowi do kontaktu otrzymasz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Ikea.

Wariant all risk, czyli kompleksowa ochrona

Ubezpieczenie w formule all risk dostępne w mBanku oferuje firma Uniqa. Ochrona obejmuje szkody w domu lub mieszkaniu powstałe wskutek nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie działa, gdy zaleje Cię sąsiad, gałąź wybije szybę, okradną Ci piwnicę oraz w wielu innych przypadkach; zapewnia ochronę na wypadek wszelkich zdarzeń, z wyjątkiem tylko tych, które zostały wyłączone na podstawie zapisów w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Opcja all risk daje najszerszy zakres ubezpieczenia murów oraz wyposażenia. Wybór wariantu Optymalnego i dobranie do niego dodatkowych elementów ochrony nie da tak szerokiego zakresu ochrony jak wersja od wszelkich ryzyk.

Składkę możesz opłacić jednorazowo (uzyskasz specjalny rabat) lub w ratach.

Bezpieczniej i jeszcze ładniej

Propozycja mBanku to dobra okazja, by załatwić dwie sprawy za jednym zamachem – ubezpieczyć swoją nieruchomości i zdobyć pieniądze na jej upiększenie. Pamiętaj, że decydując się na zakup polisy ubezpieczeniowej, trzeba zwracać uwagę nie tylko na jej cenę, ale i zakres ochrony, przebieg procesu likwidacji szkody.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Akcja dekoracja"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.