Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 zł do Biedronki za korzystanie z aplikacji PeoPay Banku Pekao

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 zł do Biedronki za korzystanie z aplikacji PeoPay Banku Pekao
Źródło: strona promocji

Bank Pekao SA postanowił udowodnić, że korzystanie z jego aplikacji mobilnej PeoPay jest nie tylko szybkie, wygodne i bezpieczne, ale i opłacalne. Za ustawienie autoryzacji mobilnej PeoPay transakcji realizowanych w Pekao24, dokonanie choć jednej autoryzacji oraz płatności zbliżeniowej proponuje bon o wartości 20 zł do wykorzystania w Biedronce.

Klienci Banku Pekao SA, którzy nie byli dotąd przekonani do korzystania z aplikacji mobilnej PeoPay, mają teraz motywację, by przemyśleć swoje postępowania. Wykonując nieskomplikowane operacje wskazane w regulaminie akcji „Akcja aplikacja”, mogą zgarnąć 20 zł do sklepów Biedronka.

Uczestnicy promocji

Promocja trwa do 31 stycznia 2020 r. Mogą w niej uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które mieszkają na terenie Polski i do 30 listopada 2019 r. (włącznie) zawarły z bankiem umowę o korzystanie z bankowości elektronicznej Pekao24.

Dodatkowo konieczne jest, by uczestnik promocji od 1 września do 30 listopada 2019 r. nie logował się do aplikacji PeoPay.

Autoryzuj i zapłać, a zdobędziesz 20 zł do Biedronki

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę, musisz wykonać kilka działań, ale bez obaw – na pewno sobie z nimi poradzisz i nie zabiorą Ci one wielu czasu.

Drukuj

Voucher możesz wykorzystać tylko raz, masz na to czas do 30 listopada 2020 r.

Od nagrody nie musisz płacić podatku, gdyż jest ona z niego zwolniona.

20 zł za przełamanie oporów

Opisywana promocja to zachęta do przełamania oporów przed używaniem PeoPay. Uważamy, że warto spróbować, bo korzystanie z aplikacji mobilnej – dokonywanie w niej autoryzacji transakcji czy płacenie nią – to szybki i bezpieczny sposób płatności, z którym poradzą sobie nawet Ci, którzy uważają, że nie nadążają za nowinkami technologicznymi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Akcja aplikacja"

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze