Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 2,5% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym.

20 zł do Biedronki za korzystanie z aplikacji PeoPay Banku Pekao

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 zł do Biedronki za korzystanie z aplikacji PeoPay Banku Pekao
Źródło: strona promocji

Klienci Banku Pekao SA, którzy nie byli dotąd przekonani do korzystania z aplikacji mobilnej PeoPay, mają teraz motywację, by przemyśleć swoje postępowania. Wykonując nieskomplikowane operacje wskazane w regulaminie akcji „Akcja aplikacja”, mogą zgarnąć 20 zł do sklepów Biedronka.

Uczestnicy promocji

Promocja trwa do 31 stycznia 2020 r. Mogą w niej uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które mieszkają na terenie Polski i do 30 listopada 2019 r. (włącznie) zawarły z bankiem umowę o korzystanie z bankowości elektronicznej Pekao24.

Dodatkowo konieczne jest, by uczestnik promocji od 1 września do 30 listopada 2019 r. nie logował się do aplikacji PeoPay.

Autoryzuj i zapłać, a zdobędziesz 20 zł do Biedronki

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę, musisz wykonać kilka działań, ale bez obaw – na pewno sobie z nimi poradzisz i nie zabiorą Ci one wielu czasu.

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje personalia oraz dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i przekazywanie informacji handlowo-marketingowych niezbędnych do realizacji promocji.

Musisz się też zgodzić na przesłanie do koordynatora technicznego akcji (jest nim spółka Isobar Polska) informacji o spełnieniu przez Ciebie wymagań regulaminu.

Krok 2
Krok 2

Teraz czas na aktywność:

  • ustaw autoryzację mobilną PeoPay jako metodę autoryzacji operacji realizowanych w Pekao24 (możesz to zrobić w Pekao24, wybierając z lewego menu „Bezpieczeństwo”, a następnie zakładkę „Metoda autoryzacji”);
  • autoryzuj min. 1 transakcję w Pekao24 przy pomocy PeoPay;
  • zapłać zbliżeniowo przynajmniej raz na kwotę minimum 10 zł. Możesz to zrobić aplikacją PeoPay na telefonie lub kartą MasterCard.
Nagroda
Nagroda

Koordynator techniczny wyśle do Ciebie nagrodę – e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka – w wiadomości e-mail na adres, który podałeś podczas rejestracji, w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Drukuj

Voucher możesz wykorzystać tylko raz, masz na to czas do 30 listopada 2020 r.

Od nagrody nie musisz płacić podatku, gdyż jest ona z niego zwolniona.

20 zł za przełamanie oporów

Opisywana promocja to zachęta do przełamania oporów przed używaniem PeoPay. Uważamy, że warto spróbować, bo korzystanie z aplikacji mobilnej – dokonywanie w niej autoryzacji transakcji czy płacenie nią – to szybki i bezpieczny sposób płatności, z którym poradzą sobie nawet Ci, którzy uważają, że nie nadążają za nowinkami technologicznymi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Akcja aplikacja"

O banku

Pekao SA działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. W ciągu długoletniej działalności instytucja przeszła wiele zmian, zarówno organizacyjnych, jak i prawnych: po II wojnie światowej większość akcji nabył Skarb Państwa, a nazwę podmiotu zmieniono na Bank Powszechna Kasa Oszczędności. W 1999 r. bank stał się częścią międzynarodowej grupy UniCredit, zaś w 2017 r. głównym akcjonariuszem Pekao SA został Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

Czytaj więcej