Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

8000 punktów (100 zł) za zarejestrowanie karty płatniczej w programie Mastercard Bezcenne Chwile

8000 punktów (100 zł) za zarejestrowanie karty płatniczej w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według "standardowych" zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna "8000 punktów na start" trwa do 9 października 2022 r. lub do chwili rozdania 30 670 zestawów promocyjnych, każdy z nich zawiera 8000 punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Kto może zdobyć punkty?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą lub też przedpłaconą z logo Mastercard, która nie jest dotąd zarejestrowana w Bezcennych Chwilach. Nie może to być "plastik" wydany przez bank, z którego kartą już uczestniczysz w programie.

Przykład: masz "debetówkę" i "kredytówkę" banku X z logo Mastercard, ale tylko pierwszą z nich zarejestrowałeś w Bezcennych Chwilach. Zarejestrowanie drugiej karty tego banku w programie nie da Ci prawa ubiegania się o nagrodę.

Transakcje o wartości min. 50 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Do 9 października 2022 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę Mastercard.

Jeśli już w nim uczestniczysz, podepnij do swojego profilu w programie kolejną kartę. Musi być ona wydana przez bank, z którego "plastikiem" jeszcze nie uczestniczysz w Bezcennych Chwilach.

Pamiętaj o ograniczonej puli nagród!

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od daty rejestracji karty wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe 8000 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 45 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Gdzie można płacić?

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 - kod określający m.in. właścicieli aptek,
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – drogerie i apteki,
 • 5921 - sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
 • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
 • 7511 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 8999 – kod określający wolne zawody,
 • 9311 – podatki.

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje, otwiera Ci za to drogę do zdobywania punktów przy okazji każdych zakupów. Zarejestrowanie kolejnej karty to przede wszystkim szansa na bonus powitalny, a w przyszłości możliwość wzięcia udziału w promocji dedykowanej klientom banku, który wydał Ci ten "plastik".

W regulaminie znajduje się zapis wskazujący, że jeśli masz karty, których dotąd nie zarejestrowałeś w Bezcennych Chwilach, to możesz otrzymać kilka bonusów, spełniając warunki aktywności dla każdej z nich. Pamiętaj jednak, że wtedy każda nowo zarejestrowana karta musi pochodzić z innego banku (innego także od banków, których karty masz już w Bezcennych Chwilach).

Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin oferty specjalnej "8000 punktów na start"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.