Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard dla klientów Pekao SA

8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard dla klientów Pekao SA
Źródło: najlepszekonto.pl

Bezcenne Chwile – program rabatowy Mastercard

Podobnie jak wiele banków, także i wystawcy kart płatniczych mają swoje programy rabatowe i lojalnościowe. W przypadku Mastercard są to Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials), dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody. Bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji. Bonusy podzielone są na kilka kategorii (np. sport, podróże, muzyka, kulinaria, gaming), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zainteresowany? Więc czytaj dalej 😀

Czy to atrakcyjna nagroda?

Zacznijmy może od rozstrzygnięcia, czy proponowane bonusy są atrakcyjną nagrodą. 8000 punktów możesz wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. Gdybyś chciał zgromadzić tyle punktów samodzielnie, to musiałbyś się nieco natrudzić, gdyż obowiązuje zasada, że za każde wydane gdziekolwiek 50 zł dostajesz 1 punkt. Natomiast 5 zł zapłacone u partnerów programu oznacza otrzymanie od 2 do 8 punktów. Tym samym zdobycie okrągłego tysiąca punktów wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 2,5 tys. zł (2 punkty za każde 5 zł). Tymczasem w ramach promocji otrzymasz 8000 na znacznie prostszych zasadach.

Akcja "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. - edycja XII" trwa do 7 lipca 2023 r., ale jej najważniejszy element - założenie konta osobistego w Pekao SA, trzeba zrealizować do 2 lipca 2023 r. Jej wyróżnikiem jest konieczność sięgnięcia po kartę z wizerunkiem gamingowym. Co ciekawe, może to być "plastik" dla Ciebie lub dla Twojego dziecka (lub kilku, maksymalnie 5) i na dodatek bank przygotował tego typu karty dla różnych grup wiekowych.

Kto może zdobyć punkty powitalne?

Skoro znasz już wartość nagrody, czas przedstawić zasady, kto i za co może ją zdobyć. Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom Banku Pekao, którzy w czasie jej trwania zarejestrują kartę płatniczą (swoją lub dziecka) z logo Mastercard wydaną przez ten bank w Bezcennych Chwilach i spełnią pozostałe warunki akcji.

Możliwe są 4 scenariusze:

 1. Nie współpracujesz z Pekao i nie uczestniczysz w programie Bezcenne Chwile z kartą wydaną przez ten bank: w tej wersji do 2 lipca 2023 r, musisz zawrzeć z bankiem umowę o Konto Przekorzystne dla siebie i sięgnąć po kartę z wizerunkiem dla graczy, po czym w okresie promocji zarejestrować ją w Bezcennych Chwilach.
 2. Nie jesteś klientem Pekao i nie rejestrowałeś karty tego banku w Bezcennych Chwilach: do 2 lipca 2023 r. musisz podpisać umowę o konto i kartę dla siebie oraz o te produkty także dla niepełnoletniego dziecka. Uwaga: obie karty muszą być w wersji z wizerunkiem dla graczy. Następnie powinieneś zarejestrować swoją kartę w Bezcennych Chwilach.
 3. Jesteś już klientem Pekao, ale nie rejestrowałeś dotąd jego karty w Bezcennych Chwilach: w tym scenariuszu do 2 lipca 2023 r. musisz podpisać z Pekao umowę o konto i kartę z wizerunkiem dla graczy dla swojej pociechy i zarejestrować otrzymany "plastik" lub ten, który sam posiadasz, w Bezcennych Chwilach.
 4. Jesteś już klientem banku Pekao i masz jego kartę zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach: do 2 lipca 2023 r. musisz zawrzeć z Pekao umowę o konto i kartę z wizerunkiem dla graczy dla swojego niepełnoletniego dziecka.

Nie jesteś jeszcze klientem Pekao? Zacznij od lektury tekstu, w którym tłumaczymy, jak zdobyć premię za otwarcie konta osobistego i spójrz na inne akcje specjalne przygotowane przez ten bank.

Jak zdobyć nagrodę?

Wspominaliśmy już, że zasady akcji są bardzo proste. Poniżej znajdziesz na to dowód.

Krok 1
Krok 1

Postępuj według opisanego wyżej scenariusza pasującego do Twojej osoby i do 2 lipca 2023 r. otwórz konto dla siebie i/lub dziecka.

Krok 2
Krok 2

Do 7 lipca 2023 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę płatniczą wydaną przez Pekao.

Rejestracji możesz dokonać po zalogowaniu się do bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay albo bezpośrednio na stronie Bezcennych Chwil.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

Informacja
Informacja

Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w tym programie, Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od założenia konta dla dziecka (scenariusz nr 4) lub rejestracji w Bezcennych Chwilach karty płatniczej wydanej przez Pekao (scenariusze 1, 2 i 3) wykonaj kartą lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach) w sklepach stacjonarnych lub internetowych 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu, otrzymasz w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay kod, który musisz w ciągu kolejnych 30 dni wymienić na punkty na stronie Bezcennych Chwil. Bonusowe punkty pojawią się na Twoim profilu najpóźniej po upływie 2 dni roboczych.

Ważne informacje

Jak widzisz, zdobycie 8000 punktów nie wymaga wykonywania nadzwyczajnych operacji. Po prostu musisz korzystać z karty płatniczej lub PeoPay i wykonać nią 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Przyznasz, że to naprawdę niewiele jak na bonus w postaci równowartości 100 zł.

Zwracamy uwagę, że transakcje wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie akcji nie zostaną zaliczone do limitu płatności wymaganego w ramach tej promocji. Chodzi m.in. o przekazy pieniężne, płatności wszelkiego rodzaju składek ubezpieczeniowych, podatków i danin publicznych a także te związane z grami hazardowymi (w tym zakup losów na loteriach). Niedozwolone są też transakcje Blikiem oraz doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub zasilenia kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Sposób wykorzystania kodu

W tej akcji punkty powitalne nie wpłyną na Twoje konto w Bezcennych Chwilach automatycznie, musisz je niejako aktywować. Oto sekwencja koniecznych działań:

 • zaloguj się do swojego profilu na platformie programu Bezcenne Chwile;
 • wybierz z rozwijanego menu (w prawym górnym rogu) zakładkę Moje Konto;
 • przejdź do zakładki Kody Promocyjne i wpisz w niej otrzymany kod promocyjny, po czym zatwierdź operację, wybierając pole Zrealizuj;
 • wyloguj się z platformy Bezcennych Chwil;
 • w celu wykorzystania otrzymanych punktów zaloguj się ponownie do programu po min. 2 dniach.

Punkty powitalne będą ważne przez pół roku od daty zasilenia nimi Twojego konta w Bezcennych Chwilach.

W Pekao punkty lojalnościowe wpadają szybciej

Równolegle w Pekao SA trwa druga promocja związana z Bezcennymi Chwilami, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz liczbę punktów, jaką potrzebujesz. I tak, za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty. Jeśli użyjesz Karty Kredytowej z Żubrem, zyskasz 5 dodatkowych punktów.

Szczegóły opisaliśmy w osobnym tekście.

Konto Przekorzystne z premią

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA, warto, byś zwrócił uwagę na sztandarowy rachunek osobisty tego banku – Konto Przekorzystne:

Punkty wciąż atrakcyjne

Za rejestrację karty debetowej od Pekao w programie Bezcenne Chwile możesz w wyjątkowo prosty sposób zdobyć 8000 punktów powitalnych stanowiących równowartość 100 zł. Zważywszy na to, że samodzielne uzbieranie takiej puli oznacza wydatki na spore sumy, jest to naprawdę atrakcyjny prezent na „dzień dobry”.

Zaletą programu Bezcenne Chwile jest to, że punkty w zasadzie zbierają się "same", w trakcie codziennych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową. Twoim zadaniem jest tylko wybór nagrody od Mastercard, która pozwoli Ci spełnić jedno z marzeń.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A." – edycja 12
 2. Regulamin promocji "Zbieraj do 5 razy więcej punktów z Bankiem Pekao"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.