200 zł premii za założenie eKonta w promocji Bankier.pl i 600 zł premii moneyback od mBanku

Promocja zakończyła się dnia 31 lipca 2017 r.

200 zł premii za założenie eKonta w promocji Bankier.pl i 600 zł premii moneyback od mBanku Źródło obrazka: strona organizatora

Właśnie ruszyła bardzo dobra promocja eKonta, gdzie za założenie rachunku możesz zdobyć premię w wysokości 100 zł oraz bon o tej samej wartości na Fly.pl. Akcja łączy się z aktualnie trwającą promocją mBanku, w której nie tylko otrzymujesz dwuletnią gwarancję niezmienności opłat za podstawowe usługi, ale także zwolnienie z opłaty za kartę i nawet 600 zł premii moneyback. Jak łatwo policzyć do zgarnięcia jest okazałe 800 zł nagrody!

Nagrody o wartości 800 zł

Zbliżający się okres wakacyjny obfituje w promocje, w których za otwarcie nowego rachunku można otrzymać albo nagrody, albo premie pieniężne. Nie inaczej jest w mBanku, którego rachunki osobiste objęte są aż kilkoma ofertami specjalnymi.

W najnowszej z nich możesz zdobyć stuzłotowy bonus za założenie eKonta w wersji standard lub plus oraz bon o wartości 100 zł na Fly.pl. Organizatorem akcji „Zgarnij Premię z eKontem” jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu Bankier.pl.

Równolegle w mBanku prowadzona jest akcja, dzięki której możesz zyskać nawet do 600 zł zwrotu za płatności kartą oraz dwuletnią gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie eKonta, wypłaty środków z bankomatu oraz wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe. Dodatkowo bank na dwa lata zwolni Cię z opłaty za kartę.

Obie promocje łączą się ze sobą i trwają do 31 lipca 2017 r.

Kto może zdobyć premię?

Akcja "Zgarnij Premię z eKontem" skierowana jest do osób, które nie posiadały jakiegokolwiek rachunku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku po 1 stycznia 2016 r. (dotyczy to również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych itp.).

Ponadto nowi klienci, którzy chcą skorzystać z oferty specjalnej, nie mogą być w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt mBanku.

Jak zgarnąć 200 zł premii?

Należy przyznać, że organizator nie stawia przed uczestnikami promocji wygórowanych warunków; ponadto pozostawia sporo dowolności przy wypełnianiu niektórych z nich. Premię 100 zł i bon do wykorzystania na Fly.pl otrzymasz, jeżeli wykonasz po kolei poniższe kroki:

 1. Do 31 lipca zarejestrujesz się na stronie promocji i za jej pomocą złożysz wniosek o wybrany rachunek: eKonto standard lub plus. W akcji co prawda nie jest wymagane założenie eKonta wraz z kartą debetową, jednak bez plastiku nie będziesz mógł zyskać dodatkowych 600 zł i gwarancji niezmienności opłat. Pamiętaj także, aby we wniosku o eKonto wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe i handlowe – jest to warunek konieczny do otrzymania nagrody.
 2. Najpóźniej do 31 sierpnia 2017 r. podpiszesz umowę o eKonto. W promocji możesz założyć wyłącznie rachunek indywidualny.
 3. Wykonasz min. 5 transakcji w miesiącu podpisania umowy lub najpóźniej w miesiącu po nim następującym. Przykładowo: jeżeli podpiszesz umowę o eKonto w lipcu, to 5 transakcji powinieneś wykonać w lipcu albo w sierpniu. Mogą być to transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę lub przelewy (ale tylko zewnętrzne).

Uczestnik może otrzymać tylko jedną premię w ramach promocji.

O przyznaniu premii i kodu na na Fly.pl organizator poinformuje Cię najpóźniej do 31 grudnia 2017 r. Następnie w ciągu 14 dni premia zostanie wypłacona na Twoje nowe eKonto. Oznacza to, że do tego momentu nie możesz zamknąć rachunku.

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z eKontem” znajdziesz na stronie promocji.

Dodatkowe 600 zł w ramach moneyback

Równocześnie w mBanku możesz skorzystać z oferty specjalnej "Lepiej z eKontem", w ramach której zyskujesz dwuletnią gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie eKonta, korzystanie z bankomatów krajowych oraz przelewy, a także dwuletnie zwolnienie z opłaty za kartę. Co więcej, bank proponuje Ci zwrot w wysokości 4% wartości transakcji wykonanych kartą debetową lub Blikiem, nawet 100 zł miesięcznie przez pół roku (czyli razem do 600 zł).

Ofertę specjalną "Lepiej z eKontem" opisaliśmy dokładnie w tym artykule.

Zasady przystąpienia do promocji "Lepiej z eKontem" są bardzo podobne do tych obowiązujących w akcji „Zgarnij Premię z eKontem”. Pamiętaj jednak, że w promocji mBanku konieczne jest wyrobienie karty debetowej. Jeżeli więc chcesz zyskać nie tylko 100 zł premii i bon, ale również gwarancję niezmienności opłat i premię moneyback, składając wniosek na stronie promocji „Zgarnij Premię z eKontem”, zawnioskuj również o kartę debetową.

eKonto standard czy eKonto plus?

eKonto w mBanku należy do jednej z najlepszych ofert na rynku bankowym. Wraz z rachunkiem – obojętnie w jakiej wersji – otrzymujesz dostęp do nowoczesnych aplikacji, ciekawych programów rabatowych oraz lojalnościowych. Choć obie wersje oferują te same funkcjonalności, różnią się jednak opłatami.

Prowadzenie eKonta w wersji standard jest bezwarunkowo bezpłatne, ale węższy jest dostęp do bezpłatnych bankomatów; bez prowizji wybierzesz gotówkę z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK (przy czym wypłaty te nie mogą być niższe niż 100 zł). Wypłata z pozostałych maszyn krajowych to już koszt aż 7 zł, natomiast z zagranicznych – 3% wartości transakcji, min. 9 zł. Krótko mówiąc, jest to rachunek przewidziany raczej dla osób chętniej korzystających z płatności kartą i serwisów bankowości mobilnej lub internetowej, również dla tych, którzy nie mają regularnych wpływów na konto.

Z kolei prowadzenie eKonta plus może kosztować 5 zł miesięcznie - chyba że zapewnisz stały wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł. W zamian otrzymujesz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych (powyżej 100 zł) i zagranicznych, brak opłat za wiele czynności przeprowadzanych w placówkach (wpłaty i wypłaty gotówkowe, przelewy w oddziałach) oraz za polecenia zapłaty. eKonto plus można więc zdecydowanie polecić osobom, które muszą lub wolą korzystać z usług świadczonych bezpośrednio w banku i często korzystają z bankomatów.

Obsługa karty płatniczej w obu przypadkach jest darmowa przez 2 lata, a potem będzie kosztowała 4 zł miesięcznie. Na szczęście tej opłaty można stosunkowo prosto uniknąć wykonując min. 5 transakcji w miesiącu. Przelewy są oczywiście darmowe, podobnie jak zlecenia stałe.

Obie wersje eKonta szczegółowo opisaliśmy w tej analizie.

Jeszcze więcej profitów za te same czynności

Do trwającej już od pewnego czasu oferty specjalnej, w ramach której możesz zyskać dwuletnią gwarancję niezmienności opłat, zwolnienie z opłaty za kartę oraz nawet 600 zł premii moneyback, dołączyła właśnie akcja „Zgarnij Premię z eKontem”. Tym razem do zdobycia jest 100 zł premii i bon o wartości 100 zł na Fly.pl. Akcje łączą się ze sobą, a więc do zyskania są bonusy o wartości aż 800 zł.

Warunki są banalnie proste: wystarczy, że założysz jedną z dwóch wersji eKonta (standard lub plus) i wykonasz min. 5 transakcji w miesiącu podpisania umowy lub najpóźniej w miesiącu po nim następującym. Mogą to być zarówno płatności kartą, jak i przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę, tak więc organizator pozostawia Ci tutaj sporo swobody.

Czy warto wziąć udział w promocji? Naszym zdaniem tak, szczególnie jeżeli poszukujesz nowoczesnego rachunku, z którego będziesz na co dzień korzystać.

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.