Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Nowa edycja promocji karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" przynosi wyższą premię i łatwiejsze warunki jej zdobycia. To miła niespodzianka od Santander Bank Polska. Z oferty możesz skorzystać do 28 października 2022 r.

Nawet 800 zł premii za kartę kredytową

Premia w tej promocji jest naprawdę wysoka - składają się na nią pomniejsze bonusy:

  • 600 zł moneyback za płatności kartą kredytową - wysokość zwrotu to 1%; miesięcznie możesz zyskać z tego tytułu 50 zł, natomiast w ciągu roku - 600 zł;
  • 100 zł jednorazowo za zamówienie karty dodatkowej Visa Silver "Akcja Pajacyk";
  • 100 zł jednorazowo za skorzystanie z usługi Fast Cash.

Dodatkową "nagrodą" przygotowaną przez bank jest bezwarunkowe zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku jej użytkowania, dzięki czemu zaoszczędzisz aż 90 zł.

Dla nowych posiadaczy "kredytówki"

Jak to w promocjach bywa, tak i ta akcja skierowana jest do nowych klientów. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i na dzień 30 kwietnia 2022 r. nie posiadałeś w Santanderze aktywnej karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" ani Visa Platinum. W regulaminie promocji jest też zapis, że w akcji możesz wziąć udział tylko pod warunkiem, że do 30 marca 2022 r. nie złożyłeś rezygnacji z jednej z wymienionych kart kredytowych.

Kilka kroków do dodatkowej gotówki

Jak za chwilę się przekonasz, warunki otrzymania 800 zł premii nie należą do trudnych, choć wymagają umiarkowanej aktywności.

Krok 1
Krok 1

Do 28 października 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" na stronie banku. W trakcie tego procesu skorzystaj z usługi Fast Cash i zleć przelew z limitu karty kredytowej na dowolne konto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

Upewnij się, czy posiadasz wyrażone zgody na:

  • otrzymywanie od banku informacji handlowej (elektronicznie i telefonicznie),
  • elektroniczny kanał kontaktu,
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dodatkowo powinieneś podać w banku aktualny numer telefonu i adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Od momentu podpisania umowy o kartę kredytową przez 12 miesięcy płać co miesiąc "kredytówką" (w tym także kartą dodatkową) za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę główną, zawrzyj umowę o kartę dodatkową.

Nagroda
Nagroda

1% premii moneyback, max 50 zł miesięcznie, za każdy miesiąc płatności główną lub dodatkową kartą Visa Silver "Akcja Pajacyk" otrzymasz do końca następnego miesiąca kalendarzowego w postaci zasilenia rachunku promocyjnej karty kredytowej. Informację o wysokości wypłaconej nagrody znajdziesz w zestawieniu operacji oraz w historii transakcji.

Natomiast premie:

  • 100 zł za kartę dodatkową,
  • 100 zł za przelew w ramach usługi Fast Cash

otrzymasz na rachunek karty głównej do 28 lutego 2023 r. pod warunkiem, że do 31 stycznia 2023 r. nie rozwiążesz umowy o dodatkową "kredytówkę" czy tej dotyczącej karty głównej.

Bank nie stawia większych ograniczeń co do rodzaju wykonywanych transakcji, ale zastrzega w regulaminie, że płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w takiej wymianie - np. Revolut, DiPocket itd - nie zostaną objęte moneybackiem. To samo dotyczy płatności "hazardowych" i wykonanych w punktach posiadających następujące kody MCC: 4829, 6012, 6051, 6211 oraz 8999 (o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna).

Ważne informacje

Być może nigdy nie miałeś do czynienia z usługą Fast Cash i nie wiesz, na czym ona polega. Jest to rozwiązanie, które umożliwia skorzystanie z przyznanego limitu kredytowego jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty. W momencie podpisywaniu wniosku określasz, jaką część przyznanego limitu bank ma bezpośrednio przelać na Twoje konto bankowe oraz podajesz numer rachunku. Przekazane środki są traktowane jako wykorzystane, jednak sama usługa jest bezpłatna.

Pamiętaj, że z tego udogodnienia możesz skorzystać jedynie przy składaniu wniosku o nową główną kartę kredytową, a minimalna kwota przelewu powinna wynosić 1 tys. zł. Jeśli zadysponujesz przelew w niższej kwocie, bank nie wypłaci Ci dodatkowej premii. Nagrodę stracisz również, jeśli przelew wykonasz samodzielnie po złożeniu wniosku o nową kartę.

I jeszcze jedna ważna informacja – jeśli w jednym miesiącu nie uda Ci się spełnić warunków uprawniających do otrzymania moneybacku, nie musisz się martwić. Na szczęście, bank nie wykluczy Cię wówczas z promocji i wciąż będziesz miał szansę na kolejne bonusy, choć w takim przypadku Twoja maksymalna premia będzie odpowiednio niższa.

Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, tak więc nie musisz zgłaszać ich fiskusowi.

Karta kredytowa Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Karta Visa Silver "Akcja Pajacyk" to jedna z podstawowych "kredytówek" w ofercie Santander Bank Polska. Jak nazwa wskazuje, płatności przy użyciu tej karty wspierają akcję charytatywną "Pajacyk", która pomaga finansować posiłki dla potrzebujących dzieci.

Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie, ale w pierwszym roku obciąża klienta opłatą roczną - 90 zł - o ile nie wykona on kartą min. 10 transakcji w ciągu pierwszych 3 miesięcy (w drugim roku obowiązuje opłata miesięczna, 7,5 zł, możliwa do uniknięcia). Jeśli jednak skorzystasz z promocji, w pierwszym roku użytkowania karty nie musisz się martwić roczną prowizją.

Pamiętaj, że posiadanie "kredytówki" wymaga regularnego spłacania zobowiązań, w przeciwnym razie narazisz się na wysokie opłaty. Zajrzyj do naszego poradnika o tym, jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej, i zapoznaj się z najważniejszymi aspektami działania tego produktu, aby świadomie płacić kartą kredytową i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.

Wysoka premia za standardową aktywność

Lubimy proste promocje o łatwych warunkach, a odnowiona akcja Santandera wpisuje się w te oczekiwania. Nie ma tu okresu karencji - wystarczy nie posiadać karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" 30 kwietnia 2022 r. Na plus zaliczamy to, że możesz jednocześnie korzystać z innych produktów banku, nawet kart kredytowych, i wciąż masz prawo wziąć udział w tej promocji i cieszyć się nagrodami. Po stronie minusów zapisujemy bardzo długi czas oczekiwania na bonusy niezwiązane z moneybackiem, które zostaną wypłacone dopiero w lutym 2023 r.

Same premie prezentują się bardzo dobrze - zaczynając od 600 zł moneybacku, przez 100 zł za kartę dodatkową a także za skorzystanie z usługi Fast Cash, kończąc na rocznym braku opłat za obsługę "kredytówki". Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki i poszukujesz w tym celu karty kredytowej, propozycja Santandera zasługuje na Twoją uwagę.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "800 zł z kartą kredytową Visa - V edycja"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.