Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

To miła niespodzianka od Santander Bank Polska. Z oferty możesz skorzystać do 31 lipca 2021 r.

Nawet 800 zł premii za kartę kredytową

Premia w tej promocji jest naprawdę wysoka - składają się na nią pomniejsze bonusy:

  • 600 zł z tytułu moneyback za płatności kartą kredytową - wysokość zwrotu to 1%; miesięcznie możesz zyskać z tego tytułu 50 zł premii, natomiast rocznie - 600 zł;
  • 100 zł jednorazowo za zamówienie karty dodatkowej Visa Silver "Akcja Pajacyk";
  • 100 zł jednorazowo za skorzystanie z usługi Fast Cash.

Dodatkową "nagrodą" przygotowaną przez bank jest bezwarunkowe zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku jej użytkowania, dzięki czemu zaoszczędzisz aż 90 zł.

Dla nowych posiadaczy "kredytówki"

Jak to w promocjach bywa, tak i ta akcja skierowana jest do nowych klientów, jednak warunki uczestnictwa są naprawdę przyjazne. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i na dzień 31 stycznia 2021 r. nie posiadałeś w Santanderze aktywnej karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk".

Jeśli kiedyś już miałeś w Santander Bank Polska wspomnianą "kredytówkę", ale ją zamknąłeś, albo posiadałeś inną kartę kredytową, możesz skorzystać z promocji.

Kilka kroków do dodatkowej gotówki

Jak za chwilę się przekonasz, warunki otrzymania 800 zł premii nie należą do trudnych, choć wymagają umiarkowanej aktywności.

Krok 1
Krok 1

Do 31  lipca 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" na stronie banku.

Informacja
Informacja

Upewnij się, czy posiadasz wyrażone zgody na:

  • otrzymywanie od banku informacji handlowej (elektronicznie i telefonicznie),
  • elektroniczny kanał kontaktu,
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dodatkowo powinieneś podać w banku aktualny numer telefonu i adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Podczas składania wniosku skorzystaj z usługi Fast Cash i zleć przelew z limitu karty kredytowej na dowolne konto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

Krok 3
Krok 3

Od momentu podpisania umowy o kartę kredytową przez 12 miesięcy płać co miesiąc "kredytówką" (w tym także kartą dodatkową) za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Krok 4
Krok 4

Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną, zawrzyj umowę o kartę dodatkową.

Nagroda
Nagroda

1% premii moneyback, max 50 zł miesięcznie, za każdy miesiąc płatności główną lub dodatkową kartą Visa Silver "Akcja Pajacyk" otrzymasz do końca następnego miesiąca kalendarzowego w postaci zasilenia rachunku promocyjnej karty kredytowej. Informację o wysokości wypłaconej nagrody znajdziesz w zestawieniu operacji oraz w historii transakcji.

Natomiast premia za kartę dodatkową (100 zł) trafi na rachunek karty głównej do 30 listopada 2021 r. pod warunkiem, że do 30 września 2021 r. nie rozwiążesz umowy o dodatkową "kredytówkę".

Także do 30 listopada 2021 r. otrzymasz jednorazowy bonus 100 zł za przelew w ramach usługi Fast Cash.

Bank nie stawia większych ograniczeń co do rodzaju wykonywanych transakcji, ale zastrzega w regulaminie, że płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w takiej wymianie - np. Revolut, DiPocket itd - nie zostaną objęte moneybackiem. To samo dotyczy płatności "hazardowych" i wykonanych w punktach posiadających następujące kody MCC: 4829, 6012, 6051, 6211 oraz 8999 (o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna).

Ważne informacje

Być może nigdy nie miałeś do czynienia z usługą Fast Cash i nie wiesz, na czym ona polega. Jest to rozwiązanie, które umożliwia skorzystanie z przyznanego limitu kredytowego jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty. W momencie podpisywaniu wniosku określasz, jaką część przyznanego limitu bank ma bezpośrednio przelać na Twoje konto bankowe oraz podajesz numer rachunku. Przekazane środki są traktowane jako wykorzystane, jednak sama usługa jest bezpłatna.

Pamiętaj, że z tego udogodnienia możesz skorzystać jedynie przy składaniu wniosku o nową główną kartę kredytową, a minimalna kwota przelewu powinna wynosić 1 tys. zł. Jeśli zadysponujesz przelew w niższej kwocie, bank nie wypłaci Ci dodatkowej premii. Nagrodę stracisz również, jeśli przelew wykonasz samodzielnie po złożeniu wniosku o nową kartę.

I jeszcze jedna ważna informacja – jeśli w jednym miesiącu nie uda Ci się spełnić warunków uprawniających do otrzymania moneybacku, nie musisz się martwić. Na szczęście, bank nie wykluczy Cię wówczas z promocji i wciąż będziesz miał szansę na kolejne bonusy, choć w takim przypadku Twoja maksymalna premia będzie odpowiednio niższa.

Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, tak więc nie musisz zgłaszać ich fiskusowi.

To powinieneś wiedzieć o karcie kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Karta Visa Silver "Akcja Pajacyk" to jedna z podstawowych "kredytówek" w ofercie Santander Bank Polska. Jak nazwa wskazuje, płatności przy użyciu tej karty wspierają akcję charytatywną "Pajacyk", która pomaga finansować posiłki dla potrzebujących dzieci.

Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie, ale w pierwszym roku obciąża klienta opłatą roczną - 90 zł - o ile nie wykona on kartą min. 10 transakcji w ciągu pierwszych 3 miesięcy (w drugim roku obowiązuje opłata miesięczna, 7,5 zł, możliwa do uniknięcia). Jeśli jednak skorzystasz z promocji,  w pierwszym roku użytkowania karty nie musisz się martwić roczną prowizją.

Pamiętaj, że posiadanie "kredytówki" wymaga regularnego spłacania zobowiązań, w przeciwnym razie narazisz się na wysokie opłaty. Zajrzyj do naszego poradnika o tym, jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej, i zapoznaj się z najważniejszymi aspektami działania tego produktu, aby świadomie płacić kartą kredytową i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.

Wysoka premia za standardową aktywność

Lubimy proste promocje o łatwych warunkach, a odnowiona akcja Santandera wpisuje się w te oczekiwania. Nie ma tu praktycznie okresu karencji - wystarczy nie posiadać karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" na koniec stycznia 2021 r. Na plus zaliczamy to, że możesz jednocześnie korzystać z innych produktów banku, nawet kart kredytowych, i wciąż wziąć udział w promocji i cieszyć się nagrodami.

Same premie prezentują się bardzo dobrze - zaczynając od 600 zł moneybacku, przez 200 zł za kartę dodatkową i skorzystanie z usługi Fast Cash, kończąc na rocznym braku opłat za obsługę "kredytówki". Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki i poszukujesz w tym celu karty kredytowej, propozycja Santandera zasługuje na Twoją uwagę.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "800 zł z kartą kredytową Visa - III edycja"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.