Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 800 zł premii z darmową kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska

Nawet 800 zł premii z darmową kartą kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

To miła niespodzianka od Santander Bank Polska. Z oferty możesz skorzystać do 30 września 2020 r.

Nawet 800 zł premii za kartę kredytową

Premia w tej promocji jest naprawdę wysoka - składają się na nią pomniejsze bonusy:

  • 600 zł z tytułu moneyback za płatności kartą kredytową - wysokość zwrotu to 1%; miesięcznie możesz zyskać z tego tytułu 50 zł premii, natomiast rocznie - 600 zł;
  • 150 zł jednorazowo za zamówienie karty dodatkowej Visa Silver "Akcja Pajacyk";
  • 50 zł jednorazowo za zamówienie mobilnej karty kredytowej (poprzez aplikację mobilną).

Dodatkową "nagrodą" przygotowaną przez bank jest zwolnienie z opłat za korzystanie z karty przez pierwsze dwa lata, czyli opłaty rocznej za pierwszy rok i opłat miesięcznych w drugim roku (nie dotyczy to wypłat z bankomatów), dzięki czemu przez ten czas będziemy mogli cieszyć się bezpłatną kartą kredytową.

Dla nowych posiadaczy "kredytówki"

Jak to w promocjach bywa, tak i ta akcja skierowana jest do nowych klientów, jednak warunki uczestnictwa są naprawdę przyjazne. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i na dzień 31 maja 2020 r. nie posiadałeś w Santanderze aktywnej karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk".

Jeśli kiedyś już miałeś w Santander Bank Polska wspomnianą "kredytówkę", ale ją zamknąłeś, albo posiadałeś inną kartę kredytową, możesz skorzystać z promocji.

Kilka kroków do dodatkowej gotówki

Jak za chwilę się przekonasz, warunki otrzymania 800 zł premii są wyjątkowo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" poprzez bankowość elektroniczną, telefonicznie lub w oddziale banku.

Informacja
Informacja

Upewnij się, czy posiadasz wyrażone zgody na:

  • otrzymywanie od banku informacji handlowej (elektronicznie i telefonicznie),
  • elektroniczny kanał kontaktu,
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dodatkowo powinieneś podać w banku aktualny numer telefonu i adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Zaczynając od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, przez 12 miesięcy płać co miesiąc "kredytówką" (w tym także kartą dodatkową i mobilną) za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Krok 3
Krok 3

Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną, zawrzyj także umowę o:

  • kartę dodatkową;
  • kartę mobilną (wymaga aplikacji mobilnej Santander mobile i systemu Android min. 4.4 z NFC).
Nagroda
Nagroda

1% premii moneyback, max 50 zł miesięcznie, za każdy miesiąc płatności kartami Visa Silver "Akcja Pajacyk", otrzymasz do końca następnego miesiąca kalendarzowego w postaci zasilenia rachunku promocyjnej karty kredytowej.

Premia za kartę dodatkową (150 zł) i mobilną (50 zł) trafi na rachunek karty głównej w grudniu 2020 r. pod warunkiem utrzymania aktywnych obu kart do końca listopada 2020 r.

Bank nie stawia większych ograniczeń co do rodzaju wykonywanych transakcji, ale od razu zastrzegł w regulaminie, że płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w takiej wymianie - np. Revolut, DiPocket itd - nie zostaną objęte moneybackiem. To samo dotyczy płatności "hazardowych".

To powinieneś widzieć o karcie kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Karta Visa Silver "Akcja Pajacyk" to jedna z podstawowych "kredytówek" w ofercie Santander Bank Polska. Jak nazwa wskazuje, płatności przy użyciu tej karty wspierają akcję charytatywną "Pajacyk", która pomaga finansować posiłki dla potrzebujących dzieci.

Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie, ale w pierwszym roku obciąża klienta opłatą roczną - 90 zł - o ile nie wykona on kartą min. 10 transakcji w ciągu pierwszych 3 miesięcy (w drugim roku obowiązuje opłata miesięczna, 7,5 zł, możliwa do uniknięcia). Korzystając z promocji, w ciągu pierwszych dwóch lat nie poniesiesz tych kosztów.

Pamiętaj, że posiadanie "kredytówki" wymaga regularnego spłacania zobowiązań, w przeciwnym razie narazisz się na wysokie opłaty. Zajrzyj do naszego poradnika o tym, jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej, i zapoznaj się z najważniejszymi aspektami działania tego produktu, aby świadomie płacić kartą kredytową i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.

Wysoka premia za standardową aktywność

Lubimy proste promocje o łatwych warunkach, a odnowiona akcja Santandera wpisuje się w te oczekiwania. Nie ma tu praktycznie okresu karencji - wystarczy nie posiadać karty kredytowej Visa Silver "Akcja Pajacyk" na koniec maja. Na plus zaliczamy to, że możesz jednocześnie korzystać z innych produktów banku, nawet kart kredytowych, i wciąż wziąć udział w promocji i cieszyć się nagrodami.

Same premie prezentują się bardzo dobrze - zaczynając od 600 zł moneybacku, przez 200 zł za kartę dodatkową i mobilną, kończąc na braku opłat za obsługę "kredytówki" przez 2 lata. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki i poszukujesz w tym celu karty kredytowej, propozycja Santandera naprawdę warta jest Twojej uwagi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "800 zł z kartą kredytową Visa - II edycja"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.