Nawet 800 zł dla Twojej firmy od BGŻ BNP Paribas

Nawet 800 zł dla Twojej firmy od BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas pyta przedsiębiorców: „Czyj biznes ma większe szanse na sukces?” i odpowiada sam sobie: „Tego, kto umie korzystać z okazji!”. Od razu przedstawia też promocję, w której przedsiębiorcy mogą zyskać nawet 800 zł na rozwój swoich firmy. Popatrzmy więc, jak skorzystać z tej okazji.

Tak naprawdę, nie jest to jedna okazja, ale aż trzy. Możesz wykorzystać każdą z nich, ale możesz też poprzestać tylko na jednej lub dwóch. Niestety nie wszystko zależy od Ciebie, bo bank postawił warunki, które dokonują naturalnej selekcji kandydatów. W najlepszej sytuacji są Ci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z bankiem BGŻ BNP Paribas.

Co można zyskać?

W sumie, w trzech promocjach, możesz zdobyć aż 800 zł. Pierwszy krok to 100 zł za założenie rachunku firmowego w BGŻ BNP Paribas. Krok drugi, w którym możesz otrzymać 300 zł, wiąże się ze skorzystaniem terminala POS. Równolegle możesz sięgnąć po 400 zł za skorzystanie z kredytu w rachunku bieżącym. Jest wiec o co walczyć i to od Ciebie zależy, z których nagród skorzystasz.

Uczestnicy wg zasad regulaminów

Pamiętaj, że możesz się starać o wszystkie nagrody po kolei albo poprzestać na zdobyciu jednej lub dwóch. Maksymalnie możesz zdobyć na rozwój swojej firmy 800 zł.

O każdą z wymienionych nagród, jeśli tylko spełnia opisane warunki dotyczące terminów, może się starać przedsiębiorca będący osobą fizyczną, osobą prawną, jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, prowadzący we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową zakwalifikowany przez bank do segmentu mikroprzedsiębiorstw.

Każda promocja adresowana jest do tych, którzy nie są klientami BGŻ BNP Paribas, ale różne są okresy karencji. Posiadanie rachunku firmowego w innym banku nie stanowi przeszkody w uczestnictwie w opisywanych niżej akcjach promocyjnych.

Do promocji „100 zł na start” mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy nie posiadali rachunku w banku BGŻ BNP na dzień ogłoszenia regulaminu tej promocji, czyli na dzień 16 października 2018 r.

O „300 zł na start” mogą się ubiegać osoby, które nie posiadały rachunku w BGŻ BNP Paribas w dniu 14 sierpnia 2018 r.

Z kolei bon o wartości 400 zł w promocji „Finansujesz – zyskujesz” może trafić tylko do tych, którzy w dniu ogłoszenia regulaminu tej akcji, czyli 8 listopada 2018 r., nie posiadali kredytu w rachunku bieżącym w BGŻ BNP Paribas. Uczestnikami promocji nie mogą być też ci, którym bank wyznaczył wstępny limit kredytu w rachunku bieżącym w ramach działań centralnych.

Jak i gdzie przystąpić do promocji

Bank nie sprecyzował zasad przystąpienia do poszczególnych promocji.

Decydując się na założenie rachunku firmowego w BGŻ BNP Paribas najrozsądniejsze wydaje się wypełnienie formularza kontaktowego na stronie opisującej wszystkie 3 promocje. Po wyrażeniu zgód marketingowych i wysłaniu formularza, skontaktuje się z Tobą doradca i pomoże w wybraniu najkorzystniejszego dla Ciebie rachunku, poprowadzi Cię przez kolejne etapy otwierania konta. Niejako przy okazji będziesz mógł uzyskać dodatkowe informacje na temat Kredytu Ekspres Linia, którego uruchomienie jest warunkiem uzyskania 400 zł w promocji "Finansujesz i zyskujesz".

Po takiej rozmowie i tak będziesz musiał iść do oddziału, przedstawić niezbędne dokumenty i podpisać umowę. Jeśli więc wolisz rozmawiać twarzą w twarz, to możesz pominąć etap kontaktu telefonicznego i od razu udać się do placówki BGŻ BNP Paribas.

Będąc już klientem banku będziesz mógł przystąpić nie tylko do wspomnianej promocji "Finansujesz - zyskujesz", ale i zawalczyć o "300 zł na start" w promocji, w której należy zawrzeć umowę o terminal POS. Ta akcja ma swoją specjalna stronę, na której możesz wypełnić kartę zgłoszenia. Podczas rozmowy poznasz szczegóły tej oferty, ale i tak czeka Cię wizyta w oddziale.

Poniżej, przy opisie poszczególnych promocji, znajdziesz informację, że do uczestnictwa w każdej z nich konieczne jest wypełnienie karty zgłoszenia. Karty te stanowią załączniki do regulaminów każdej z promocji. Możesz się z nimi zapoznać spokojnie w internecie, by obsługa w oddziale była szybsza.

100 zł na start

Starania o tę nagrodę musisz rozpocząć najpóźniej 31 grudnia 2018 r. Zwracamy Ci przy tym uwagę, że promocja może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował tylko 2 000 nagród. O wyczerpaniu puli premii bank poinformuje na swojej stronie.

Oto kroki, jakie musisz wykonać, by zdobyć 100 zł:

 1. Najpierw wykonaj kroki szczegółowo opisane wyżej w części "Jak i gdzie przystąpić do promocji", czyli wypełnij formularz kontaktowy na stronie, zaznacz zgody i czekaj na kontakt doradcy, który przeprowadzi Cię przez kolejne etapy.
 2. Otwórz w BGŻ BNP Paribas pakiet produktów i usług, w tym rachunek firmowy, świadczonych przez bank dla przedsiębiorców na podstawie umowy ramowej. Zrobisz to tylko w oddziale.
 3. Wypełnij kartę zgłoszenia uczestnictwa w promocji „100 zł na start” i zaakceptuj jej regulamin.
 4. Dokonaj aktywacji karty wydanej do rachunku. Możesz to zrobić na trzy sposoby:
  • wykonując operację gotówkową z użyciem kodu PIN (np. wypłacając pieniądze w bankomacie);
  • kontaktując się z centrum telefonicznym lub korzystając z elektronicznych kanałów dostępu;
  • dokonując płatności kartą za zakupy lub usługi w punkcie handlowo-usługowym.
 5. Wykonaj minimum jedną transakcję bezgotówkową o wartości powyżej 100 zł kartą do rachunku.

Tylko tyle wystarczy, by bank nagrodził Cię kwotą 100 zł. Trafi ona na Twoje konto firmowe po zakończeniu cyklu rozliczeniowego Twojej karty.

Pamiętaj, że pod uwagę nie będą brane transakcje zwrócone oraz te, które zostały wykonane w trakcie wypowiedzenia umowy rachunku lub po zastrzeżeniu karty. Innymi słowy, z podpisanej umowy możesz się wycofać dopiero po otrzymaniu premii. Dopiero wtedy możesz też zrezygnować z karty debetowej.

Kupon 300 zł na start

Organizatorem tej promocji jest współpracująca z bankiem BGŻ BNP Paribas firma Master Brand sp. z o.o. Akcja trwa do 31 grudnia 2018 r., ale trzeba szybko podejmować decyzję, bo do rozdania jest tylko 400 nagród. Informacja o wyczerpaniu puli zostanie umieszczona na tej stronie internetowej.

Zdobycie 300 zł, w postaci bonów Sodexo, w tej promocji nie jest trudne:

 1. Spełnij identyczne warunki jak w promocji “100 zł na start”, i zaakceptuj regulamin promocji „Kupon 300 zł na start”.
 2. Zawrzyj umowę na terminal POS na okres minimum 24 miesięcy i wskaż otwarty właśnie rachunek jako podstawowy do rozliczania transakcji dokonywanych przy użyciu terminala POS. Za zawarcie umowy POS uważane jest zakończenie parametryzacji terminala POS w firmie Elavon.

Szczegółowe zasady tej promocji znajdziesz w naszym artykule i w jej regulaminie. Załącznikiem do niego jest karta przystąpienia do promocji.

Finansujesz – zyskujesz

Tę akcję też organizuje wspomniana wyżej firma Master Brand sp. z o.o. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r., a do rozdania jest tylko 250 nagród. Chcąc zgarnąć kupon Sodexo o wartości 400 zł, trzeba szybko podejmować decyzję o przystąpieniu do tej akcji. Informacja o wyczerpaniu puli nagród znajdzie się na tej stronie internetowej.

W tej promocji może wziąć udział przedsiębiorca (zdefiniowany wg kryteriów opisanych na wstępie), który uzyska w banku BGŻ BNP Paribas kredyt w rachunku bieżącym niezabezpieczony Ekspres Linia na kwotę minimum 10 000 zł, maksimum 500 000 zł. Uzyskane środki muszą być przekazane na rachunek uczestnika promocji prowadzony w BGŻ BNP Paribas.

Samo przyznanie kredytu nie wystarczy, by zdobyć nagrodę. Konieczne też jest wypełnienie karty zgłoszenia do udziału w promocji „Kupon 400 zł dla firmy”.

O przyznania nagrody decyduje kolejność spełnienia warunku promocji, rozumiana jako data uruchomienia środków na rachunku klienta z tytułu udzielonego kredytu. Kupony zostaną przesłane pocztą kurierską na wskazany przez uczestnika promocji adres korespondencyjny.

Decydując się na udział w tej promocji też musisz zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego na stronie internetowej. Doradca, który się z Tobą skontaktuje udzieli Ci dalszych wskazówek.

Szczegóły przebiegu promocji precyzuje jej regulamin. Załącznikiem do niego jest wspomniana karta zgłoszenia do promocji "Kupon 400 zł dla firmy".

Pakiet Lider

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje przedsiębiorcom kilka wariantów Pakietu Lider. Każdy z nich zawiera rachunek i kartę debetową. Opcjonalnie dostępne są też inne produkty, np. rachunek walutowy, rachunek lokacyjny. Różne są także opłaty za poszczególne czynności. Oferta jest tak skonstruowana, by każdy przedsiębiorca znalazł w niej pakiet odpowiadający potrzebom jego firmy.

Bank proponuje także m.in. eMikroksięgowość (wygodna księgowość online dostępna nawet za 0 zł), eMikrofaktoring (natychmiastowa płatność faktur zapewniająca płynność finansową) oraz bezpłatne konsultacje na temat prowadzenia biznesu.

Wybierz to, co jest Ci potrzebne

Opisaliśmy pakiet 3 promocji. Jak widzisz, bank BGŻ BNP Paribas ma wiele interesujących rzeczy do zaoferowania nowym klientom. Jeśli tylko założysz w banku BGŻ BNP Paribas rachunek firmowy możesz wiele zyskać.

Oczywiście możesz zadowolić się nagrodą w wysokości 100 zł i na tym poprzestać. Ale po co spoczywać na laurach, skoro można zdobyć kolejne pieniądze? Jeśli tylko potrzebujesz terminala POS, sięgnij po kolejne 300 zł. Przyda Ci się kredyt w rachunku bieżącym? – postaraj się o 400 zł za uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym.

Zwróć uwagę, że nagrodę otrzymasz – o ile tylko nie zostanie wyczerpana ich pula – wkrótce po spełnieniu warunków. Nie za kilka lub kilkanaście miesięcy, jak to bywa w niektórych promocjach.

Kupon Sodexo uprawnia do zakupu towarów i usług w ponad 50 tys. punktów sprzedaży na terenie całego krajów. Bony możesz zrealizować m.in. w hiper- i supermarketach, sklepach rtv i agd, perfumeriach, na stacjach benzynowych, itp. Pełna lista punktów akceptujących kupony Sodexo dostępna jest tutaj. Z pewnością znajdziesz w nich artykuły przydatne w Twojej firmie.

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.