Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

8% na rachunku Moje cele w mBanku!

8% na rachunku Moje cele w mBanku!
Źródło: najlepszekonto.pl
Spis treści

Odkładanie resztek z transakcji na specjalnym rachunku to bardzo dobry pomysł. Można w ten sposób zgromadzić oszczędności bez żadnych wyrzeczeń. Taka forma oszczędzania przynosi jeszcze lepsze rezultaty, jeśli rachunek, na który trafiają pieniądze, jest atrakcyjnie oprocentowany. Proponowane dotąd przez mBank na Moich celach 6,5% wyglądało już całkiem nieźle, ale najnowsza propozycja – 7,3% lub nawet 8% w skali roku (i to dla wyższych niż dotychczas kwot!) – wskakuje na pierwsze miejsce rankingu kont oszczędnościowych.

Komu przysługuje wysokie oprocentowanie na Moich celach?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które 1 września 2022 r. posiadały w mBanku na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1000 zł. Oferta dotyczy też nowych klientów, którzy dopiero rozpoczną współpracę z mBankiem.

Kolejny warunek to założenie rachunku Moje cele do 8 lutego 2023 r. oraz zaakceptowanie regulaminu promocji.

Nawet 8% w skali roku

Jeśli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje cele w wysokości:

  • 8% w skali roku, jeśli otworzysz Moje cele na stronie internetowej mBanku, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku. Oprocentowanie w tej wysokości przysługuje też klientom, którzy uruchomili Moje cele po otwarciu konta osobistego w promocji metodą na selfie lub przez e-dowód (szczegóły niżej).
  • 7,3% w skali roku, gdy zdecydujesz się na otwarcie rachunku Moje cele w placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz gdy otworzysz konto w promocji ROR inaczej niż na selfie czy przez e-dowód.

Promocyjne oprocentowanie dotyczy środków do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące po założeniu Moich celów. Wyższe odsetki zostaną naliczone, o ile suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Promocja konta osobistego

Jeśli chcesz skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania na Moich celach, to proponujemy, byś otworzył konto osobiste w promocji, dzięki czemu zgarniesz premię powitalną.

Rachunek Moje cele

Rachunek oszczędnościowy Moje cele służy do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Sam decydujesz, czy reszta z tych transakcji będzie zaokrąglana do pełnej kwoty (do 10 zł), wskazana przez Ciebie (np. 5 zł) czy też określona jako procent od transakcji. Możliwe są też wpłaty niezależne od wybranej metody oszczędzania, np. przelewem z konta osobistego.

Oprocentowanie robi wrażenie

Jeszcze niedawno można było narzekać, że podwyższona stawka obejmuje środki wyłącznie do 20 tys. zł, ale obecnie to aż 50 tys. zł. Warto też pamiętać, że zakładając Moje cele na początku miesiąca, można wydłużyć okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania do niemal 4 miesięcy.

Przede wszystkim trzeba jednak docenić samą stawkę oprocentowania. To obecnie bardzo dobra oferta, do której konkurencja będzie musiała dorównać, by nie stracić klientów.

Załóż konto osobiste i oszczędnościowe

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Moje cele z promocyjnym oprocentowaniem" – edycja 2