Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao dla nowych posiadaczy konta osobistego z premią 200 zł

8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao dla nowych posiadaczy konta osobistego z premią 200 zł
Źródło: najlepszekonto.pl
Spis treści

Ze specjalnej oferty oszczędnościowej do 9 stycznia 2023 r. mogą skorzystać nowi klienci. W tym przypadku oznacza to osoby, które od 1 lipca 2022 r. do 16 października 2022 r. nie posiadały w Pekao SA:

  • rachunku płatniczego,
  • rachunku oszczędnościowego,
  • rachunku lokaty terminowej,
  • jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI.

Regulamin dopuszcza możliwość, by promocyjne oprocentowanie zostało przyznane także obecnym klientom, ale musi zostać spełniony pewien warunek opisany w regulaminie:

w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2.000 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku.

Tylko z kontem osobistym

Z promocyjnego oprocentowania skorzystasz, jeśli między 17 października 2022 r. a 9 stycznia 2023 r. otworzysz rachunek osobisty – Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium.

Dobra informacja jest taka, że za otwarcie rachunku i stosunkowo niewielką aktywność możesz obecnie zgarnąć 200 zł premii:

Na etapie wnioskowania o konto osobiste powinieneś wyrazić chęć otwarcia Konta Oszczędnościowego (ewentualnie w wersji Premium, jeśli zdecydujesz się na Konto Świat Premium). Gdybyś tego nie zrobił, będziesz mógł nadrobić tę zaległość w bankowości elektronicznej w terminie od 3 do 5 dni roboczych od momentu podpisania umowy o rachunek osobisty, nie później niż 9 stycznia 2023 r.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao

Stawka 8% w skali roku na 183 dni dla kwot do 200 tys. zł (400 tys. zł w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium), miesięczna kapitalizacja odsetek i darmowe przelewy w aplikacji mobilnej – tak w skrócie prezentuje się promocyjna propozycja Banku Pekao dla oszczędzających. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, spójrz poniżej, a następnie zapoznaj się z dokładnym opisem Konta Oszczędnościowego.

Konto Przekorzystne – podstawowy rachunek osobisty od Banku Pekao

Skoro otwarcie konta jest niezbędne do skorzystania ze specjalnej oferty oszczędnościowej, zapoznaj się także z parametrami Konta Przekorzystnego:

A może zainteresuje Cię oferta rachunku dla klientów premium?

Świetna propozycja na ulokowanie oszczędności

Przy wysokiej inflacji i stopach procentowych po Banku Pekao spodziewaliśmy się kolejnej podwyżki oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym. 8% – i to przez pół roku – zmusza do myślenia, a objęcie taką stawką kwot do 200 tys. zł to kolejny argument za skorzystaniem z tej oferty.

Pakiet produktów od Banku Pekao to naprawdę interesująca propozycja – warto ją rozważyć w oczekiwaniu na rozwój sytuacji na rynku oszczędności. Wpłata środków do niczego Cię przecież nie zobowiązuje, a jeśli wkrótce pojawi się atrakcyjniejsza dla Ciebie oferta, możesz przenieść swoje oszczędności gdzie indziej 😉

Złóż wniosek o konto z 8% dla oszczędności

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "8,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”