Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao dla nowych posiadaczy konta osobistego z premią 250 zł

8% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao dla nowych posiadaczy konta osobistego z premią 250 zł
Źródło: najlepszekonto.pl
Spis treści

Ze specjalnej oferty oszczędnościowej do 15 maja 2023 r. mogą skorzystać nowi klienci. W tym przypadku oznacza to osoby, które między 1 grudnia 2022 r. a 28 lutego 2023 r. nie posiadały w Pekao SA:

  • rachunku płatniczego,
  • rachunku oszczędnościowego,
  • rachunku lokaty terminowej,
  • jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI.

Regulamin dopuszcza możliwość, by promocyjne oprocentowanie zostało przyznane także obecnym klientom, ale musi zostać spełniony pewien warunek opisany w regulaminie:

w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2.000 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku.

Tylko z kontem osobistym

Z promocyjnego oprocentowania skorzystasz, jeśli do 15 maja 2023 r. otworzysz rachunek osobisty – Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium.

Dobra informacja jest taka, że za otwarcie rachunku i stosunkowo niewielką aktywność możesz obecnie zgarnąć 250 zł premii:

Na etapie wnioskowania o konto osobiste powinieneś wyrazić chęć otwarcia Konta Oszczędnościowego (ewentualnie w wersji Premium, jeśli zdecydujesz się na Konto Świat Premium). Gdybyś tego nie zrobił, będziesz mógł nadrobić tę zaległość w bankowości elektronicznej nie później niż 15 maja 2023 r.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao

Stawka 8% w skali roku na 183 dni dla kwot do 100 tys. zł (200 tys. zł w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium), miesięczna kapitalizacja odsetek i darmowe przelewy w aplikacji mobilnej – tak w skrócie prezentuje się promocyjna propozycja Banku Pekao dla oszczędzających. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, spójrz poniżej, a następnie zapoznaj się z dokładnym opisem Konta Oszczędnościowego.

Konto Przekorzystne – podstawowy rachunek osobisty od Banku Pekao

Skoro otwarcie konta jest niezbędne do skorzystania ze specjalnej oferty oszczędnościowej, zapoznaj się także z parametrami Konta Przekorzystnego:

A może zainteresuje Cię oferta rachunku dla klientów premium?

Dobra propozycja na ulokowanie oszczędności

Podwyżki stóp procentowych wyhamowały, co skłoniło niektóre banki do obniżenia oprocentowania na produktach depozytowych. Na szczęście Bank Pekao nie zdecydował się na taki krok. Nadal oferuje 8% na Koncie Oszczędnościowym i to przez pół roku, choć należy odnotować, że o połowę obniżono maksymalną kwotę objętą promocyjną stawką.

Pakiet produktów od Banku Pekao to jednak wciąż interesująca propozycja – warto ją rozważyć w oczekiwaniu na rozwój sytuacji na rynku oszczędności. Wpłata środków do niczego Cię przecież nie zobowiązuje, a jeśli wkrótce pojawi się atrakcyjniejsza dla Ciebie oferta, możesz przenieść swoje oszczędności gdzie indziej 😉

Złóż wniosek o konto z 8% dla oszczędności

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "8,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium - edycja III”