My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Promocja została zakończona dnia 25 lipca 2017. Sprawdź aktualne trwające promocje lub sprawdź ofertę od: Nest Bank.

Nest Bank: 75 zł premii pieniężnej za założenie Nest Konta i 4% na lokacie

Nest Bank: 75 zł premii pieniężnej za założenie Nest Konta i 4% na lokacie
Źródło: strona promocji

W najnowszej promocji Nest Banku na nowych klientów czeka premia w wysokości 75 zł. Aby ją zdobyć, wystarczy spełnić dwa proste warunki - otworzyć Nest Konto i wykonać transakcje bezgotówkowe (kartą lub przelewem) na minimum 150 zł. Niestety, organizator przygotował zaledwie 420 nagród, tak więc należy się liczyć z wcześniejszym zakończeniem akcji.

Organizatorem promocji oraz fundatorem premii jest Agora, natomiast Nest Bank S.A. występuje w roli współpartnera akcji.

Oferta limitowana

Z oferty specjalnej można skorzystać za pośrednictwem serwisu internetowego w dniach od 20 do 31 lipca 2017 r. (lub do wyczerpania puli 420 bonusów). Jeżeli limit nagród zostanie wyczerpany przed czasem (a jest to więcej niż prawdopodobne), będzie to równoznaczne z przedterminowym zakończeniem akcji. Informacja tym fakcie zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie promocyjnej, a złożenie wniosku o Nest Konto w ramach oferty specjalnej nie będzie już możliwe.

Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniejsza, oparta na analogicznych warunkach promocja Nest Konta skończyła się pięć dni przed terminem – można zakładać, że także i ta akcja będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem klientów. Jeżeli więc rozważasz otworzenie Nest Konta, nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji.

Mamy jednak dla naszych czytelników dobrą wiadomość - organizator dopuszcza możliwość zwiększenia liczby nagród, o czym poinformuje na stronie promocyjnej przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem.

Wyłącznie dla nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które do momentu złożenia wniosku o prowadzenie Nest Konta nie posiadały (ani nie współposiadały) konta osobistego w Nest Banku ani nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek.

Warunek ten dotyczy również posiadaczy kont w bankach, które zostały przekształcone w Nest Bank, a więc: FM Banku, BIZ Banku i Banku SMART. Jeżeli więc posiadałeś rachunek osobisty w którejkolwiek z tych instytucji, nie będziesz mógł – niestety – skorzystać z najnowszej promocji Agory i Nest Banku.

Jak otrzymać 75 zł premii?

Aby uzyskać prawo do premii, należy łącznie spełnić poniższe warunki, zachowując przy tym ich odpowiednią kolejność:

  1. Założyć profil uczestnika, rejestrując się na stronie promocji nestkonto.zpremia.pl. Należy także zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora - czyli firmę Agora Performance - danych osobowych i handlowych (w praktyce oznacza to konieczność zaznaczenia wszystkich trzech zgód).
  2. Do 31 lipca 2017 r. (lub wyczerpania puli nagród) złożyć wniosek o prowadzenie Nest Konta za pośrednictwem strony promocyjnej. We wniosku wyrazić zgodę na przesyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych.
  3. Zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto na podstawie wypełnionego wcześniej wniosku.
  4. Dokonać transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do Nest Konta lub przelewem na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (bank dopuszcza jedną lub wiele płatności).

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną premię bez względu na liczbę założonych profili i złożonych wniosków o prowadzenie Nest Konta.

Organizator poinformuje uczestników o przyznaniu nagrody do 30 października 2017 r., przesyłając wiadomość e-mail na adres wskazany przy rejestracji. Nagrodzone osoby powinny do 6 listopada 2017 r. zalogować się na stronie promocji i podać następujące dane: numer nowo otwartego Nest Konta, imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Premia – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych – zostanie przelana na rachunek uczestnika najpóźniej do 15 listopada 2017 r.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Darmowy rachunek i 4% na lokacie

Obecnie Nest Konto plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych rachunków osobistych (w naszym rankingu kont indywidualnych zajmuje drugie zaszczytne miejsce). Podstawowe parametry rachunku przedstawiają się następująco:

  • bezpłatne otwarcie i prowadzenie,
  • bezpłatne wydanie i korzystanie z karty,
  • bezpłatne przelewy internetowe i walutowe SEPA,
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe,
  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, bez względu na wysokość wypłacanej kwoty.

Jak więc widać, większość podstawowych operacji bankowych jest zwolniona z prowizji, dzięki czemu Nest Konto jest teoretycznie i praktycznie darmowe ;)

Jednak do atutów rachunku należy zaliczyć nie tylko wyjątkowo przyjazne dla naszej kieszeni opłaty, lecz również powiązane z kontem ciekawe usługi, takie jak 3D Secure, płatności mobilne (Android Pay) czy konto walutowe z usługą korzystnych przewalutowań.

Ponadto posiadacze Nest Konta mogą skorzystać z rozbudowanego pakietu atrakcyjnych produktów oszczędnościowych: Nest Lokaty Witaj dedykowanej nowym klientem (z oprocentowaniem 4%, zakładanej na 3 lub 6 miesięcy), czy rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Ciekawą propozycją jest również Konto Nest Rodzinne Oszczędności przeznaczone dla osób posiadających dzieci, na którym po roku można zyskać nawet 5,67%+.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Nest Koncie, sprawdź naszą analizę rachunku. Z kolei Konto Nest Rodzinne Oszczędności opisujemy tutaj, a w tym artykule podpowiadamy, jak podwyższyć oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym o kilka punktów procentowych.

Komentarz redakcji

75 zł premii, proste do spełnienia warunki – tak w skrócie można podsumować najnowszą promocję Nest Konta. Aby otrzymać bonus, wystarczy jedynie wykonać transakcje bezgotówkowe - przelewem lub za pomocą karty - na łączną kwotę min. 150 zł w terminie 60 dni od złożenia wniosku. Tak więc w praktyce mamy prawie dwa miesiące, aby spełnić warunki akcji.

Jeżeli zaś zdecydujemy się na skorzystanie z oferty, otrzymamy bezpłatny w prowadzeniu rachunek i możliwość skorzystania z ciekawych produktów oszczędnościowych.

Na dobrą sprawę jedynym mankamentem najnowszej akcji jest bardzo ograniczona pula nagród. Szansę na uzyskanie premii ma jedynie 420 uczestników – i jest to liczba więcej niż skromna. Jeżeli więc zamierzasz otworzyć Nest Konto i skorzystać z profitu, nie zwlekaj zbyt długo z decyzją.

O banku

Nest Bank (wcześniej FM Bank PBP, do którego należały Smart Bank oraz BIZ Bank) rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap, zarządzający funduszami o wartości 2,9 mld EUR. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Misją Banku jest dostarczanie stabilnych i bezpiecznych produktów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Komentarze