Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 700 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)

Nawet 700 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (700 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na dwie części:

  • 400 zł za otwarcie konta i aktywne korzystanie z rachunku w ciągu 3 kolejnych miesięcy.
  • 300 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Akcja „700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes” trwa do 31 sierpnia 2021 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u. Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 lipca, to od 1 sierpnia 2021 r. do 31 lipca 2023 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają osoby, które były stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od dnia 1 stycznia 2020 r. do dnia 31 grudnia 2020 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, a o jej zakończeniu poinformuje z tygodniowym wyprzedzeniem na swojej stronie internetowej.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Akcja „700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes skierowana jest do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie 12 miesięcy przed datą startu niniejszej akcji (1 lipca 2021 r.) nie współpracowałeś z Bankiem Millennium (także ze spółką należącą do Grupy Banku Millennium) jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 700 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na dwie części: 400 zł otrzymasz za założenie Konta Mój Biznes i aktywność, a kolejne 300 zł za korzystanie z terminala płatniczego:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

We wrześniu, październiku oraz listopadzie 2021 r.:

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto ORAZ
  • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 LUB transakcje kartą debetową do konta na kwotę min. 500 zł.

Za realizację warunków aktywności w każdym z 3 miesięcy otrzymasz 400 zł premii. Jeśli jednak w którymś miesiącu nie wywiążesz się z warunków, to – niestety – stracisz prawo do całej nagrody.

Krok 3
Krok 3

Do 30 listopada 2021 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 4
Krok 4

Również do 30 listopada 2021 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie – 400 zł i 300 zł – otrzymasz łącznie do 31 grudnia 2021 r.

Wartość nagród stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 31 grudnia 2021 r.

Do wpływów spełniających warunki promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

700 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym

700 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm, które dopiero startują na rynku i muszą się liczyć z wieloma wydatkami. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych, którzy planują instalację terminala, jednak pozostali przedsiębiorcy też nie mogą narzekać. Za spełnienie w sumie prostych warunków bank nagrodzi ich premią w wysokości 400 zł.

Do tego uczestnicy promocji zyskują pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od nich opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes”
  2. Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.