Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych i obecnych klientów ING Banku Śląskiego. Nawet do 400 tys. zł!

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych i obecnych klientów ING Banku Śląskiego. Nawet do 400 tys. zł!
Spis treści

Po chwilowym uspokojeniu sytuacji, na rynku depozytowym znów zapanowało ożywienie. Kolejne banki podnoszą oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Zdecydował się na to także ING Bank Śląski, który oferuje obecnie 7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Tak naprawdę mamy do czynienia z dwiema promocjami na bardzo podobnych warunkach, które obowiązują do 12 września 2022 r. W obu można zyskać na 3 miesiące (licząc od dnia otwarcia specjalnego OKO) 7% w skali roku dla kwot poniżej 200 tys. zł.

Bonus na start

Promocja „Bonus na start” dotyczy nowych klientów ING Banku Śląskiego (czyli osób, które na dzień 18 sierpnia 2022 r. nie są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver) oraz obecnych klientów, którzy założyli wspomniane wyżej konta przed 18 sierpnia 2021 r., jednak nie korzystali z nich aktywnie, a ich średnie saldo na rachunku z ostatniego roku nie jest wyższe niż 10 zł.

Warunkiem skorzystania z podwyższonego oprocentowania jest założenie kolejnego OKO i wpłacenie na nie kwoty poniżej 200 tys. zł.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

To z kolei propozycja dla klientów banku, którzy korzystają z Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium lub Dream Saver, a teraz wpłacą na specjalny rachunek OKO Bonus nowe środki. Są one rozumiane jako nadwyżka ponad saldo na produktach depozytowych 15 sierpnia 2022 r.

W tym przypadku maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem nie może przekroczyć 200 tys. zł. Saldo końcowe na OKO (na zakończenie okresu promocyjnego oprocentowania) musi być wyższe od salda początkowego z 15 sierpnia!

Sposób na maksymalizację zysku

Szczegóły obu wspomnianych akcji promocyjnych przedstawiliśmy w analizie Otwartego Konta Oszczędnościowego, którego parametry przedstawiają się następująco:

W tym miejscu podpowiadamy sposób na zmaksymalizowanie zysku dostępny dla osób, które nie są klientami ING Banku Śląskiego. Po pierwsze, załóż rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w promocji i zgarnij nawet 250 zł premii.

Po drugie, skorzystaj z promocji „Bonus na start”, a na koniec otwórz OKO Bonus w akcji dla klientów ING. W ten sposób zdobędziesz premię gotówkową i Twoje oszczędności poniżej 400 tys. zł będą zyskiwały przez 3 miesiące 7% w skali roku. Prawda, że brzmi zachęcająco? Jest też atrakcyjnie oprocentowana lokata.

Ścisła rynkowa czołówka

Najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego dla oszczędzających mieści się w ścisłej rynkowej czołówce. Nie dość, że oznacza atrakcyjne oprocentowanie, i to dla wysokich kwot, to jeszcze nie wiąże się z koniecznością spełniania dodatkowych wymagań. Wystarczy po prostu wpłacić na Otwarte Konto Oszczędnościowe nowe środki, by przez 3 miesiące cieszyć się wysokim oprocentowaniem. Ofertę ING możesz ocenić, patrząc na jej pozycję w rankingu kont oszczędnościowych.

Uważnie obserwujemy rynek i jak tylko pojawi się kolejna korzystna oferta oszczędnościowa, niezwłocznie o niej poinformujemy. Śledź nasz portal na bieżąco, by nic Cię nie ominęło.

Skorzystaj z promocji Konta Direct, by zdobyć premię i 7% na OKO

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji specjalnej "Bonus na start"
  2. Regulamin akcji specjalnej "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus"