Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao dla nowych posiadaczy konta osobistego z premią 200 zł

7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao dla nowych posiadaczy konta osobistego z premią 200 zł
Źródło: najlepszekonto.pl
Spis treści

Ze specjalnej oferty oszczędnościowej do 16 października 2022 r. mogą skorzystać nowi klienci. W tym przypadku oznacza to osoby, które od 1 stycznia 2021 r. do 31 lipca 2022 r. nie posiadały w Pekao SA:

  • rachunku płatniczego,
  • rachunku oszczędnościowego,
  • rachunku lokaty terminowej,
  • jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI nabytych za pośrednictwem banku.

Regulamin dopuszcza możliwość, by promocyjne oprocentowanie zostało przyznane także obecnym klientom, ale musi zostać spełniony pewien warunek opisany w regulaminie:

w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 100 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku.

350 zł premii za konto osobiste

Z promocyjnego oprocentowania skorzystasz, jeśli między 1 sierpnia 2022 r. a 16 października 2022 r. otworzysz rachunek osobisty – Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium.

Przy tej okazji należy wspomnieć, że oba konta są objęte promocją z premią gotówkową. Oprócz wyższej stawki dla oszczędności możesz więc zyskać także solidny bonus. Sprawdź warunki promocji, szczególnie wymagane aktywności.

Uwaga: w promocji rachunku osobistego obowiązuje dłuższa karencja. O premię gotówkową mogą się starać osoby, które nie miały ROR-u w Pekao od 1 stycznia 2020 r.

Na etapie wnioskowania o konto osobiste powinieneś wyrazić chęć otwarcia Konta Oszczędnościowego (ewentualnie w wersji Premium, jeśli zdecydujesz się na Konto Świat Premium). Gdybyś tego nie zrobił, będziesz mógł nadrobić tę zaległość w bankowości elektronicznej w terminie od 3 do 5 dni roboczych od momentu podpisania umowy o rachunek osobisty, nie później niż 16 października 2022 r.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao

Stawka 7% w skali roku na 183 dni dla kwot do 100 tys. zł (400 tys. zł w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium), miesięczna kapitalizacja odsetek i darmowe przelewy w aplikacji mobilnej – tak w skrócie prezentuje się promocyjna propozycja Banku Pekao dla oszczędzających. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, spójrz poniżej, a następnie zapoznaj się z dokładnym opisem Konta Oszczędnościowego.

Konto Przekorzystne – rachunek z atrakcyjną premią

Skoro otwarcie konta jest niezbędne do skorzystania ze specjalnej oferty oszczędnościowej, zapoznaj się także z parametrami Konta Przekorzystnego:

A może zainteresuje Cię oferta rachunku dla klientów premium?

Świetna propozycja na ulokowanie oszczędności

Przy wysokiej inflacji i stopach procentowych po Banku Pekao spodziewaliśmy się podwyżki oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym. 7% - i to przez pół roku - zmusza do myślenia, a objęcie taką stawką kwot do 100 tys. zł aż prosi się o skorzystanie z tej oferty. Do tego dochodzi premia za konto osobiste, która znacząco podnosi efektywny zysk.

Promocyjny pakiet produktów od Banku Pekao to naprawdę interesująca propozycja – warto ją rozważyć w oczekiwaniu na rozwój sytuacji na rynku oszczędności. Wpłata środków do niczego Cię przecież nie zobowiązuje, a jeśli wkrótce pojawi się atrakcyjniejsza dla Ciebie oferta, możesz przenieść swoje oszczędności gdzie indziej 😉

Złóż wniosek o konto 7%

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”