Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

W nowej edycji promocji do 3 kwietnia 2023 r. oprocentowanie środków do 500 tys. zł wynosi 6,50% w skali roku.

7,2% do 200 tys. zł na EKOkoncie Oszczędnościowym w BOŚ Banku

7,2% do 200 tys. zł na EKOkoncie Oszczędnościowym w BOŚ Banku
Spis treści

BOŚ Bank nie był dotąd szczególnie popularny wśród oszczędzających. Jednak najnowsza propozycja dotycząca promocyjnego oprocentowania na EKOkoncie Oszczędnościowym jest ze wszech miar godna uwagi. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci tego banku. Ci drudzy nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych ruchów, by cieszyć się wyższymi odsetkami. Co więcej, bank zdecydował, że uczestnicy poprzedniej edycji promocji tego rachunku zostaną automatycznie objęci nowymi zasadami, a tym samym ich oszczędności przyniosą im wyższe zyski.

5. edycja akcji "EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń" trwa do 30 listopada 2022 r.

Propozycja dla każdego

BOŚ Bank nie wprowadził żadnych reguł, które wykluczałyby kogokolwiek z otrzymania atrakcyjnego oprocentowania. Ważne, by w okresie promocji założyć lub już posiadać EKOkonto Oszczędnościowe i wpłacić na nie pieniądze. Im szybciej to zrobisz, tym dłużej Twoje środki będą podlegały regułom promocji. Mówią one, że podwyższone odsetki będą naliczane do 30 listopada 2022 r.

W BOŚ Banku nie obowiązuje znana z innych instytucji finansowych zasada, że decydujące znaczenie ma data przystąpienia do promocji lub wpłaty tzw. nowych środków.

7,2% do 200 tys. zł, nieco mniej powyżej tej kwoty

Wysokość oprocentowania uzależniona jest od salda środków na EKOkoncie Oszczędnościowym:

  • 7,2% dla kwot do 200 tys. zł (włącznie);
  • 6% powyżej 200 tys. zł do 1 mln zł (włącznie);
  • 4% dla kwot powyżej 1 mln zł.

Po okresie promocji Twoje pieniądze będą oprocentowane według stawki standardowej.

Dodajmy, że równolegle trwa kolejna edycja promocji "Swobodne oszczędzanie", w ramach której bank nie pobiera prowizji za przelewy z EKOkonta oszczędnościowego na wybraną lokatę. To ważna wiadomość, gdyż wśród depozytów terminowych BOŚ Banku są atrakcyjne propozycje pozwalające rozłożyć pieniądze na różnych produktach i tym samym uzyskać atrakcyjne oprocentowanie nawet dla wysokich kwot.

EKOkonto Oszczędnościowe na prostych zasadach

EKOkonto Oszczędnościowe prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatny jest pierwszy przelew w miesiącu z tego rachunku, a opłata za każdy kolejny uzależniona jest od tego, czy jest to transfer wewnętrzny czy do innego banku.

Czołówka rankingu

Od pewnego czasu BOŚ Bank starał się zwrócić uwagę na swoją ofertę depozytową, ale tak się składało, że dotąd zawsze nieznacznie ustępował liderom rynku. Najnowsza promocja oprocentowania EKOkonta Oszczędnościowego pozwala bankowi zająć miejsce w ścisłej czołówce naszego rankingu kont oszczędnościowych.

Szkoda tylko, że wyższa stawka obowiązuje jedynie nieco ponad 2 miesiące i z każdym dniem ten okres jest coraz krótszy. Choć z drugiej strony możesz mieć nadzieję, że w przypadku uruchomienia kolejnej edycji oferty specjalnej, z jeszcze wyższym oprocentowaniem, zostaniesz objęty nią automatycznie, nie będziesz musiał czekać na zakończenie okresu promocyjnego określonego w aktualnej odsłonie promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń - edycja 5"