Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

6800 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

6800 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Źródło: najlepszekonto.pl

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, która jest zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to masz okazję, by w prosty sposób zgarnąć 6800 punktów. Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna nagroda.

Promocja „Bądź bliżej Pasji II” ma trwać do 31 maja 2021 r., ale przygotowano w niej tylko 3500 nagród. Otrzymają je ci uczestnicy promocji, którzy jako pierwsi spełnią jej warunki.

Kto może wziąć udział?

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest posiadaczem ważnej i aktywnej karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez bank Citi Handlowy.

Jeśli zarejestrowałeś ją już w programie Bezcenne Chwile, to po prostu musisz spełnić wymagania regulaminu.

W przypadku, gdy Twój "plastik" nie uczestniczy jeszcze w Bezcennych Chwilach, to nie ma przeszkód, byś go zarejestrował w programie i wziął udział w promocji. Zastanów się jednak, czy nie lepiej "odpuścić" tę akcję (jest ona organizowana cyklicznie) i nie poczekać na promocję z punktami powitalnymi w Bezcennych Chwilach. W ten sposób zwiększysz swoje zyski...

100 zł za niewielką aktywność

Droga do zgarnięcia 6800 punktów, które możesz wymienić np. na vouchery do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka i prosta:

Krok 1
Krok 1

Za pomocą karty Mastercard zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile opłać do 31 maja 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zakupy na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych należących do co najmniej 2 różnych sieci handlowych.

Do wyboru masz następujące podmioty:

  • home&you,
  • Decathlon,
  • Intersport,
  • RTV Euro AGD,
  • Empik,
  • Douglas,
  • W. Kruk.
Nagroda
Nagroda

6800 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach najpóźniej po 45 dniach od dnia spełnienia wszystkich warunków.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przekazania. Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Warto skorzystać

Jak widzisz, zasady akcji są naprawdę proste. Możesz je spokojnie spełnić przy okazji zakupów, które i tak masz do zrealizowania. Musisz tylko pamiętać, by zapłacić za nie kartą Citibanku, a nie innej instytucji.

Być może nie współpracowałeś dotąd z Citibankiem – w takim razie możesz wziąć udział w jednej z promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co jeszcze Citi ma Ci do zaoferowania.

Przypominamy też o podpowiedzi dotyczącej akcji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bądź bliżej Pasji II"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.