Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

600 zł w konkursie Blika. Podaj intrygujący tytuł przelewu i pomóż Igo stworzyć tekst piosenki

600 zł w konkursie Blika. Podaj intrygujący tytuł przelewu i pomóż Igo stworzyć tekst piosenki
Źródło: strona konkursu

Organizatorem konkursu „Przelej słowa do piosenki” jest Polski Standard Płatności sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, czyli operator Blika. Zadanie, z jakim możesz się zmierzyć, to wymyślenie „najciekawszej, najbardziej intrygującej, najśmieszniejszej propozycji tytułu przelewu na telefon Blik”. Tytuł może mieć maks. 50 znaków (ze spacjami). Jeśli jury doceni Twoją propozycję, to zostanie ona wykorzystana w nowo skomponowanej piosence Igo Walaszka – a Ty otrzymasz atrakcyjny bonus.

Organizator przewidział następujące nagrody:

 • 15 nagród głównych po 600 zł dla każdego zwycięzcy, którego tekst znajdzie się w utworze muzycznym.
 • 15 nagród pocieszenia po 100 zł. Tytuł przelewu nie stanie się częścią utworu.

Czas na wykonanie zadania masz do 25 września 2020 r., do godz. 23:59.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie RP. Ponadto powinieneś mieć swój profil na Facebooku i korzystać z aplikacji mobilnej banku, który udostępnia funkcjonalność „przelewy na telefon Blik”. Aplikacja banku musi być powiązana z Twoim numerem telefonu.

Szczegóły udziału w konkursie

Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane, ale warto pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 25 września prześlij propozycję tytułu przelewu na profil Blik na FB (w wiadomości prywatnej z Twojego profilu).

Krok 2
Krok 2

Także do 25 września 2020 r.:

 • polub profil Blika na Facebooku (jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś);
 • złóż w postaci elektronicznej oświadczenie o treści „Niniejszym wyrażam zgodę na użycie na przesłanej przeze mnie propozycji tytułu przelewu na telefon BLIK, jako całości lub fragmentu, w utworze muzycznym skomponowanym na potrzeby konkursu” i dołącz je do przesłanej propozycji tytułu.
Informacja
Informacja

Wyniki konkursu opublikowane zostaną na profilu Blika na FB 20 października.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę (600 zł lub 100 zł) otrzymasz za pomocą przelewu na telefon Blik na podany przez Ciebie numer telefonu 20 października.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać dowolną liczbę propozycji, niemniej – może wygrać tylko jedną nagrodę.

Ważne informacje

Organizator zastrzega, że przekazanie nagrody będzie możliwe, jeśli udzielisz zgody na opublikowanie Twojej nazwy użytkownika w poście Blika na FB z informacją o zwycięzcach konkursu. Ponadto, w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników powinieneś przekazać organizatorowi swoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu). Jeżeli tego nie zrobisz, nagroda przepadnie.

Organizator dolicza do nagrody kwotę potrzebną na pokrycie zobowiązań podatkowych i opłaca podatek, nie musisz więc przejmować się rozliczeniami z fiskusem.

Co jest zabronione?

Oczywiście w regulaminie znajdziemy zastrzeżenie, że niektóre treści nie będą w ogóle brane pod uwagę w konkursie. Wykluczone jest naruszanie praw osób trzecich (np. wykorzystywanie ich profili), zamieszczanie treści obraźliwych, naruszających zasady współżycia społecznego, wulgaryzmów itp.

W których bankach zlecisz przelew na telefon?

Jednym z warunków zdobycia nagrody w konkursie jest korzystanie z aplikacji mobilnej banku, który udostępnia przelewy na telefon Blik. Obecnie funkcjonalność tę oferują:

 • Alior Bank,
 • Bank Millennium,
 • Santander Bank Polska,
 • ING Bank Śląski,
 • mBank,
 • PKO BP,
 • Bank Pekao SA,
 • Getin Noble Bank,
 • Credit Agricole.

Nawet 600 zł za ciekawy tytuł przelewu

Najnowszy konkurs dotyczący Blika to prosta i sympatyczna zabawa, w której wszystko zależy od Twojego poczucia humoru i kreatywności. Nie musisz nawet wypełniać specjalnych wniosków na stronie internetowej, wystarczy, że wyślesz na profil Blika na FB wiadomość prywatną z propozycją tytułu przelewu i odpowiednim oświadczeniem.

Tytuł przelewu może być śmieszny, ale nagroda jest jak najbardziej poważna; w końcu 600 zł „piechotą nie chodzi” 😉. A że w sumie jury wyłoni aż 30 zwycięzców (15 z nagrodą główną, kolejnych 15 z nagrodą pocieszenia), to szanse na zdobycie bonusu są całkiem duże. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin konkursu "Przelej słowa do piosenki"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.