Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 600 zł premii + darmowe wpłaty Blikiem za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao.

Nawet 600 zł premii dla przedsiębiorców oraz darmowe wpłaty Blikiem z Kontem Przekorzystnym Biznes od Banku Pekao

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 600 zł premii dla przedsiębiorców oraz darmowe wpłaty Blikiem z Kontem Przekorzystnym Biznes od Banku Pekao

Odnowiona promocja potrwa do 31 grudnia 2019 r. Warunki pozostały właściwie niezmienione. Mimo to przypomnijmy, co należy zrobić, by zyskać premię w tej akcji, czyli:

  • 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes i aktywność,
  • 200 zł za umowę o terminal płatniczy,
  • 200 zł za zawarcie pierwszej umowy o produkt kredytowy oraz
  • roczne zwolnienie z opłaty za wpłaty dokonywane przy użyciu Blika we wpłatomatach Euronetu i Planet Cash.

Przedsiębiorco! Sprawdź, czy oferta jest dla Ciebie

Z promocji mogą skorzystać polscy przedsiębiorcy, a konkretnie osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością o rocznych przychodach ze sprzedaży nieprzekraczających 5 mln zł netto.

W promocji nie mogą wziąć udziału te podmioty, które w okresie od 1 sierpnia 2019 r. do 30 września 2019 r. posiadały w Banku Pekao rachunek rozliczeniowy.

200 zł za otwarcie konta i aktywność

Pora skupić się na warunkach, które bank stawia przed przedsiębiorcami ubiegającymi się o premię. Zacznijmy od czynności, które umożliwią zdobycie 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes i aktywne z niego korzystanie:

Drukuj

Zawiłości związane z terminami wyjaśniamy na przykładzie: jeśli otworzysz konto w listopadzie, to w każdym z miesięcy: grudzień, styczeń i luty będziesz musiał wykonać przelew do ZUS. Do końca lutego 2020 r. będziesz miał czas na wykonanie niezbędnej płatności kartą (lub kilku) oraz zlecenie przelewu w aplikacji mobilnej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i wywiążesz się z tych zadań, premia wpłynie na konto najpóźniej 31 marca 2020 r.

200 zł za terminal

Niezależnie od tego, czy spełniłeś warunki uzyskania wspomnianych 200 zł, do zdobycia jest kolejny bonus w tej wysokości. Wystarczy, że zawrzesz z bankiem umowę o terminal płatniczy, a w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta przyjmiesz za jego pomocą płatności na kwotę min. 500 zł.

Ta premia nie jest jednak dostępna dla wszystkich przedsiębiorców, którzy otworzą Konto Przekorzystne Biznes. Wykluczenie dotyczy przedstawicieli branży turystycznej, właścicieli kantorów, lombardów, agencji towarzyskich, kasyn oraz prowadzących produkcję lub sprzedaż broni i amunicji.

200 zł za produkt kredytowy

Ostatnia z premii 200 zł jest dostępna dla tych przedsiębiorców – nowych posiadaczy Konta Przekorzystnego Biznes – którzy skorzystają z jednego z następujących produktów kredytowych w Banku Pekao:

  • kredytu na kwotę min. 5000 zł lub
  • pożyczki na kwotę min. 5000 zł lub
  • karty kredytowej Mastercard z limitem min. 5000 zł (bądź z sumą limitów w tej wysokości, jeśli w ramach umowy wydanych zostanie więcej kart).

Aby otrzymać premię, umowę o wybrany produkt należy zawrzeć w okresie 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta firmowego.

Wszystkie premie gotówkowe w promocji stanowią przychód firmy. Co za tym idzie, musisz się z nich samodzielnie rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Konto Przekorzystne Biznes – ciekawa propozycja dla przedsiębiorców

Konto Przekorzystne Biznes to rachunek, którego prowadzenie może być darmowe. Sposobów na uniknięcie 9-złotowej opłaty jest kilka, a jednym z nich jest zlecenie przelewu do ZUS. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

Zwracamy uwagę na fakt, że karta wydawana do konta ma funkcję wielowalutową. O pozostałych atutach konta przeczytasz w analizie.

Pakiet bonusów dla przedsiębiorców

Nawet bez promocji Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao należy uznać za całkiem solidną propozycję dla klientów firmowych. Przedłużona właśnie oferta specjalna to kolejna zachęta, zgodnie z którą przedsiębiorcy mogą zyskać 200, 400, a nawet 600 zł premii. Wszystko zależy od aktywności na rachunku (choć wymagania są tu bardzo proste do spełnienia) oraz tego, czy klient zdecyduje się na szerszą współpracę z bankiem (terminal, kredyt).

Niezależnie od wszystkiego, z nowo otwartym kontem firmowym uzyskasz zwolnienie z wpłat dokonanych przy użyciu Blika. Rachunek zysków i strat jest w tym przypadku prosty – jeśli akurat poszukujesz rachunku firmowego, skorzystanie z propozycji Banku Pekao zwyczajnie się opłaca.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay – II edycja”

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej