Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 600 zł premii + darmowe wpłaty Blikiem za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao.

Do 600 zł w gotówce i 0 zł za wpłaty PeoPay dla przedsiębiorców w Pekao

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 600 zł w gotówce i 0 zł za wpłaty PeoPay dla przedsiębiorców w Pekao
Źródło: strona promocji

Bank Pekao kontynuuje promocję Konta Przekorzystnego Biznes. Po raz kolejny możesz zdobyć 3 nagrody po 200 zł – za otwarcie wspomnianego rachunku, za skorzystanie z produktu kredytowego i za podpisanie umowy o terminal płatniczy. W sumie jest więc do zgarnięcia 600 zł. Do tego zwolnienie przez rok z opłat za wpłaty Blikiem we wpłatomatach Euronetu i Planet Cash. Wszystko to przy prostych warunkach i praktycznie bez okresu karencji.

Akcja „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay” jest tak skonstruowana, że możesz poprzestać na zdobyciu 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes albo pójść dalej i zdobyć kolejne bonusy. Od Ciebie zależy, na którym etapie się zatrzymasz i jaki będzie Twój ostateczny zysk.

Uczestnicy akcji

Promocja „600 zł na dobry start z Pekao” trwa do 30 września 2019 r. Mogą w niej wziąć udział polscy przedsiębiorcy (osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością), których roczne przychody netto ze sprzedaży nie przekraczają 5 mln zł.

Z udziału w akcji wyłączone są podmioty, które posiadały rachunek rozliczeniowy w Pekao 1 sierpnia 2019 r.

Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody

Przejdźmy więc do przedstawienia działań, które należy zrealizować, by zgarnąć bonusy od Pekao.

200 zł za aktywność na rachunku

Zacznijmy od rzeczy najbardziej podstawowych:

Drukuj

Dla rozwiania wątpliwości ujmijmy obowiązki uczestnika promocji w nieco inny sposób:
Założyłeś Konto Przekorzystne Biznes w sierpniu. W tej sytuacji przelew do ZUS musisz wykonać we wrześniu, październiku i w listopadzie. Ponadto, w ciągu tych 3 miesięcy masz za zadanie wykonać przynajmniej raz inny przelew przez aplikację mobilną PeoPay i choćby jedną transakcję bezgotówkową kartą. Każda z tych operacji musi opiewać na kwotę min. 100 zł.

200 zł za produkt kredytowy

Kolejną premię otrzymasz za skorzystanie z produktu kredytowego z oferty Pekao. Może to być kredyt lub pożyczka dla przedsiębiorców na kwotę min. 5000 zł, albo też karta kredytowa. W przypadku tej ostatniej ważne jest, by suma limitów kart wydanych w ramach jednej umowy wynosiła min. 5000 zł.

Uwaga: umowę na jeden z wymienionych produktów kredytowych musisz podpisać w ciągu 6 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne Biznes. Tylko wtedy zasłużysz na 200 zł premii.

200 zł za terminal

Do zdobycia jest jeszcze jedna premia – także w wysokości 200 zł. Warunkiem jej otrzymania jest zawarcie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie w nim płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Warunek ten musi być spełniony w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku,

Z udziału w tej części akcji wyłączeni są przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, taxi, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Pamiętaj o podatku

W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i podatników podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia stanowi przychód firmy i musisz się z niej rozliczyć z fiskusem.

Konto Przekorzystne Biznes

Konto Przekorzystne Biznes wyróżnia się pozytywnie na rynku pod względem wysokości opłat i możliwości, jakie oferuje swoim posiadaczom. Co prawda kosztuje 9 zł miesięcznie, ale masz do wyboru kilka warunków, których spełnienie sprawi, że opłata nie zostanie pobrana.

Otwierając Konto Przekorzystne Biznes w tej promocji, zyskasz darmowe wpłaty Blikiem w urządzeniach Euronetu i Planet Cash przez 12 miesięcy. Standardowo taka usługa kosztuje 0,4% wpłacanej kwoty, min. 2 zł.

200, 400 a może nawet 600 zł

Inne banki kuszą przedsiębiorców premiami rzędu 900 zł czy 1500 zł, ale ich zdobycie wymaga spełnienia bardzo wielu warunków i trzeba je realizować przez kilka miesięcy. Tymczasem w Pekao wystarczą 3 miesiące bardzo prostej aktywności - przelew do ZUS to obowiązek każdego przedsiębiorcy, wykonanie przelewu w aplikacji mobilnej i transakcji kartą debetową o wartości min. 100 zł to podstawowe operacje bankowe.

Regulamin pozwala, by na tym poprzestać i zadowolić się premią w wysokości 200 zł. Możesz jednak sięgnąć po kartę kredytową lub kredyt/pożyczkę i zgarnąć kolejne 200 zł. Trzecia premia w tej kwocie dostępna jest już tylko dla tych, którzy w swoich firmach korzystają z terminali płatniczych i na dodatek nie działają w „zakazanych” przez regulamin branżach. Niezależnie od tego, ile zyskasz w gotówce, to za sam fakt otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes bank zwolni Cię z opłat za wpłaty Blikiem w urządzeniach Euronetu i Planet Cash.

Proponujemy, byś spokojnie i wnikliwie przemyślał udział w tej promocji. Bez wielkiego wysiłku możesz zdobyć atrakcyjny bonus. Gdybyś nie był przekonany do udziału w tej akcji specjalnej, spójrz na nasz ranking kont firmowych i związane z nimi promocje.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay"

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze