Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

Zgarnij nawet 600 zł z kartą kredytową Mastercard OK! Alior Banku

Zgarnij nawet 600 zł z kartą kredytową Mastercard OK! Alior Banku
Źródło: strona promocji

Prawda, że brzmi atrakcyjnie? Aby zdobyć 50 zł w miesiącu, trzeba wydać kartą kredytową OK! 1 000 zł. To jest wykonalne. Może więc Alior Bank postawił jakieś dodatkowe warunki zaporowe? Przeanalizujmy zasady tej promocji.

Wykaż się inicjatywą

Okazuje się, że w regulaminie nie ma ukrytych „haczyków”. Droga po zwroty jest prosta - pod warunkiem, że 14 października 2018 r. nie posiadałeś w Alior Banku żadnego rachunku karty kredytowej. W przeciwnym razie jesteś wykluczony z udziału w tej promocji.

  1. Do 31 stycznia 2019 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji. Wkrótce skontaktuje się z Tobą bankier i wspólnie wypełnicie wniosek o kartę kredytową Mastercard OK!
  2. Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard OK! Decyzja o przyznaniu karty kredytowej i wysokości jej limitu zależą od Twojej zdolności kredytowej.
  3. Płać kartą kredytową Mastercard OK! bezgotówkowo, korzystając z Apple Pay lub Google Pay. 5% zwrotu wydatków otrzymasz pod warunkiem, że suma Twoich transakcji w danym miesiącu wyniesie minimum 100 zł. Pamiętaj, że:
    • premia będzie obliczana w cyklach miesięcznych. Pierwszy z nich rozpocznie się pierwszego dnia miesiąca następującego po tym, w którym podpiszesz umowę karty kredytowej;
    • do kwoty transakcji w danym miesiącu nie będą zaliczone te zwrócone i anulowane.

5% moneybacku

Jak wspomnieliśmy, gdy suma Twoich transakcji dokonanych kartą Mastercard OK! z wykorzystaniem Apple Pay lub Google Pay wyniesie w danym miesiącu min. 100 zł, otrzymasz 5% zwrotu wydatków.

Pieniądze trafią na rachunek Twojej karty kredytowej, czyli pomniejszą kwotę, jaką będziesz miał do spłaty. W jednym miesiącu możesz otrzymać maksymalnie 50 zł, czyli w skali roku możesz odzyskać nawet 600 zł.

Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że zwrot otrzymany od Alior Banku nie podlega opodatkowaniu.

Karta kredytowa Mastercard OK!

Karta kredytowa Mastercard OK! wydawana jest bezpłatnie. Opłata miesięczna wynosi 10 zł, ale możesz jej uniknąć, wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 600 zł. Tym samym nie tylko unikniesz opłaty, ale i odzyskasz 30 zł (5% z 600 zł).

Maksymalny okres bezodsetkowy wynosi 59 dni. Wszystkie wydatki z rachunku karty możesz rozłożyć na dogodne raty dopasowane do Twoich potrzeb. Okres spłaty może wynosić od 3 do 84 miesięcy.

Przypominamy, że wypłata pieniędzy z bankomatu kartą kredytową jest zupełnie nieopłacalna. W przypadku Mastercard OK! będzie Cię to kosztowało każdorazowo 5% wypłacanej kwoty, min. 10 zł. Na dodatek bank od razu będzie naliczał odsetki od wypłaconej kwoty.

Pamiętaj też, że korzystanie z karty kredytowej niesie ze sobą pokusę wydawania więcej niż normalnie. Zakupy będą przyjemne, ale potem nadejdzie dzień spłaty zadłużenia... Przemyśl więc dobrze decyzję o skorzystaniu z karty kredytowej, zapoznaj się z naszym poradnikiem jak z niej mądrze i bezpiecznie korzystać.

Możesz wiele zyskać

Alior Bank wysoko postawił poprzeczkę konkurentom w kategorii „atrakcyjność promocji przy niewielkich obowiązkach”. Zgarnięcie pełnej puli przez osoby aktywnie korzystające z mobilnych płatności bezgotówkowych nie jest szczególnie trudne. Gdyby nawet była to tylko część możliwego bonusu wynikająca ze spełnienia bezpłatności karty, to i tak warto się o niego postarać. W zasadzie to nawet nie trzeba się starać, wystarczy pamiętać, by płacić kartą kredytową OK! Alior Banku z użyciem Apple Pay lub Google Pay, a nie w inny sposób.

Opisywana promocja adresowana jest do osób fizycznych. Osobom prowadzącym działalność gospodarczą podpowiadamy, by przeczytali o promocji karty kredytowej Mastercard Business Lotos zapewniającej zniżki na paliwo na stacjach Lotos.

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.