Nawet 600 zł na dobry start dla przedsiębiorców od Pekao

Nawet 600 zł na dobry start dla przedsiębiorców od Pekao Źródło obrazka: strona promocji

Otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao i aktywne korzystanie z niego przez 3 miesiące da Ci 200 zł premii od Pekao. Jeśli dodatkowo sięgniesz po jeden z produktów kredytowych, to zyskasz następne 200 zł. To jeszcze nie koniec! Podpisanie z Pekao umowy o terminal płatniczy pozwoli Ci zdobyć kolejne 200 zł. Tak więc w sumie Twoje bonusy mogą wynieść aż 600 zł! I to przy prostych warunkach.

Mamy prawdziwy wysyp promocji dla przedsiębiorców. Najwyraźniej to dochodowi klienci dla banków, skoro tak mocno starają się ich pozyskać. mBank proponuje 100 zł za skorzystanie z mBiznes Konta Standard, Bank Millennium oferuje 200 zł za Konto Mój Biznes, a Santander aż 900 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia. Teraz do akcji wkracza Pekao. Praktycznie każdy przedsiębiorca może w prosty sposób zdobyć 400 zł, a sięgnięcie po terminal płatniczy zwiększy bonus aż do 600 zł.

Uczestnicy akcji

Promocja „600 zł na dobry start z Pekao” trwa do 31 lipca 2019 r. Mogą w niej wziąć udział polscy przedsiębiorcy, których roczne przychody netto ze sprzedaży nie przekraczają 5 mln zł.

Z udziału w akcji wyłączone są podmioty, które posiadają lub posiadały rachunek rozliczeniowy w Pekao między 1 lipca 2018 r. a dniem rozpoczęcia promocji, tj. 1 czerwca 2019 r.

Konieczne działania

Przejdźmy więc do przedstawienia działań, które należy zrealizować, by zgarnąć bonusy od Pekao.

200 zł za aktywność na rachunku

Zacznijmy od rzeczy najbardziej podstawowych:

 1. Do 31 lipca 2019 r. podpisz z Pekao umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną oraz kartę debetową do rachunku. Musisz przy tym wyrazić zgodę na otrzymywanie od Pekao telefonicznie i kanałami elektronicznymi informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów z nim współpracujących. Konieczne też jest zaakceptowanie regulaminu akcji.
 2. Będąc już posiadaczem Konta Przekorzystnego Biznes
 • w każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne Biznes, wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł,
 • zrealizuj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł kartą debetową wydaną do nowo otwartego rachunku,
 • w ciągu trzech miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś konto, wykonaj choćby jeden przelew przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę min. 100 zł.

Tak proste działania zapewnią Ci 200 zł w gotówce, które wpłyną na Twoje Konto Przekorzystne Biznes.

200 zł za produkt kredytowy

Kolejną premię otrzymasz za skorzystanie z produktu kredytowego z oferty Pekao. Może to być kredyt lub pożyczka dla przedsiębiorców na kwotę min. 5000 zł albo też karta kredytowa. W przypadku tej ostatniej ważne jest, by suma limitów kart wydanych w ramach jednej umowy wynosiła min. 5000 zł.

Uwaga: umowę na jeden z wymienionych produktów kredytowych musisz podpisać w ciągu 6 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne Biznes. Tylko wtedy zasłużysz na 200 zł premii.

200 zł za terminal

Do zdobycia jest jeszcze jedna premia – także w wysokości 200 zł. Warunkiem jej otrzymania jest zawarcie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie w nim płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Warunek ten musi być spełniony w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku,

Z udziału w tej części akcji wyłączeni są przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, taxi, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Wypłata bonusów

Premia zostanie Ci wypłacona do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania bonusu.

W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i podatników podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia stanowi przychód firmy i musisz się z niej rozliczyć z fiskusem.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Konto Przekorzystne Biznes

Konto Przekorzystne Biznes wyróżnia się pozytywnie na rynku pod względem wysokości opłat i możliwości, jakie oferuje swoim posiadaczom.

Opłata za korzystanie z niego wynosi 9 zł miesięcznie, ale możesz łatwo jej uniknąć, spełniając tylko jeden z kilku warunków, np. zapewniając jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych oraz przelewów między rachunkami klienta), wykonując min. jeden przelew do ZUS lub US, ewentualnie inny podatkowy, czy rozliczając na rachunku min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank.

Podstawowa opłata za obsługę karty wynosi 7 zł, ale i ona może być anulowana. Wystarczy, że wydasz „plastikiem” w danym miesiącu min. 300 zł.

Warto wiedzieć, że zakładając Konto Przekorzystne Biznes możesz uzyskać dostęp do platformy e-learningowej i zrealizować 3 szkolenia za darmo, a kolejne wykupić z 75-procentowym rabatem. O zasadach tej akcji pisaliśmy w tym tekście.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie Konta Przekorzystnego Biznes.

Duże pieniądze przy małym wysiłku

Można powiedzieć, że Bank Pekao nieco zaszalał. Oferuje bardzo atrakcyjne premie za naprawdę niewielką aktywność. Do zdobycia 200 zł wystarczy założenie Konta Przekorzystnego Biznes i wykonanie w odpowiednim czasie przelewu do ZUS, przelewu z aplikacji PeoPay i płatności bezgotówkowej kartą. Każda z tych operacji musi opiewać na min. 100 zł. Następne 200 zł wymaga jedynie podpisania umowy o jeden z produktów kredytowych z odpowiednim limitem. I na dodatek czeka jeszcze 200 zł za korzystanie z terminala płatniczego od Pekao.

Naszym zdaniem to promocja, w której zdecydowanie warto wziąć udział. Pieniądze można zdobyć szybko i bez wielkiego wysiłku.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.