Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja zakończyła się 31 lipca 2019 r. Obecnie trwa jej nowa odsłona.

Nawet 600 zł na dobry start dla przedsiębiorców od Pekao

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 600 zł na dobry start dla przedsiębiorców od Pekao
Źródło: strona promocji

Mamy prawdziwy wysyp promocji dla przedsiębiorców. Najwyraźniej to dochodowi klienci dla banków, skoro tak mocno starają się ich pozyskać. mBank proponuje 100 zł za skorzystanie z mBiznes Konta Standard, Bank Millennium oferuje 200 zł za Konto Mój Biznes, a Santander aż 900 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia. Teraz do akcji wkracza Pekao. Praktycznie każdy przedsiębiorca może w prosty sposób zdobyć 400 zł, a sięgnięcie po terminal płatniczy zwiększy bonus aż do 600 zł.

Uczestnicy akcji

Promocja „600 zł na dobry start z Pekao” trwa do 31 lipca 2019 r. Mogą w niej wziąć udział polscy przedsiębiorcy, których roczne przychody netto ze sprzedaży nie przekraczają 5 mln zł.

Z udziału w akcji wyłączone są podmioty, które posiadają lub posiadały rachunek rozliczeniowy w Pekao między 1 lipca 2018 r. a dniem rozpoczęcia promocji, tj. 1 czerwca 2019 r.

Konieczne działania

Przejdźmy więc do przedstawienia działań, które należy zrealizować, by zgarnąć bonusy od Pekao.

200 zł za aktywność na rachunku

Zacznijmy od akcji dotyczącej aktywności na rachunku:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2019 r. podpisz z Pekao umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną oraz kartę debetową do rachunku.

Zaakceptuj przy tym regulamin akcji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie od Pekao telefonicznie i kanałami elektronicznymi informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów z nim współpracujących.

Krok 2
Krok 2

Po podpisaniu umowy, w każdym z 3 kolejnych miesięcy:

  • wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł,
  • zrealizuj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 100 zł,
  • wykonaj co najmniej 1 przelew przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę min. 100 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie wypłacona, przelewem na konto, do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków promocji.

200 zł za produkt kredytowy

Kolejną premię otrzymasz za skorzystanie z produktu kredytowego z oferty Pekao. Może to być kredyt lub pożyczka dla przedsiębiorców na kwotę min. 5000 zł albo też karta kredytowa. W przypadku tej ostatniej ważne jest, by suma limitów kart wydanych w ramach jednej umowy wynosiła min. 5000 zł.

Uwaga: umowę na jeden z wymienionych produktów kredytowych musisz podpisać w ciągu 6 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne Biznes. Tylko wtedy zasłużysz na 200 zł premii.

200 zł za terminal

Do zdobycia jest jeszcze jedna premia – także w wysokości 200 zł. Warunkiem jej otrzymania jest zawarcie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie w nim płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Warunek ten musi być spełniony w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku,

Z udziału w tej części akcji wyłączeni są przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, taxi, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Wypłata bonusów

Premia zostanie Ci wypłacona do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania bonusu.

W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i podatników podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia stanowi przychód firmy i musisz się z niej rozliczyć z fiskusem.

Konto Przekorzystne Biznes

Konto Przekorzystne Biznes wyróżnia się pozytywnie na rynku pod względem wysokości opłat i możliwości, jakie oferuje swoim posiadaczom.

Opłata za korzystanie z niego wynosi 9 zł miesięcznie, ale możesz łatwo jej uniknąć, spełniając tylko jeden z kilku warunków, np. zapewniając jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych oraz przelewów między rachunkami klienta), wykonując min. jeden przelew do ZUS lub US, ewentualnie inny podatkowy, czy rozliczając na rachunku min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank.

Podstawowa opłata za obsługę karty wynosi 7 zł, ale i ona może być anulowana. Wystarczy, że wydasz „plastikiem” w danym miesiącu min. 300 zł.

Warto wiedzieć, że zakładając Konto Przekorzystne Biznes możesz uzyskać dostęp do platformy e-learningowej i zrealizować 3 szkolenia za darmo, a kolejne wykupić z 75-procentowym rabatem. O zasadach tej akcji pisaliśmy w tym tekście.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie Konta Przekorzystnego Biznes.

Duże pieniądze przy małym wysiłku

Można powiedzieć, że Bank Pekao nieco zaszalał. Oferuje bardzo atrakcyjne premie za naprawdę niewielką aktywność. Do zdobycia 200 zł wystarczy założenie Konta Przekorzystnego Biznes i wykonanie w odpowiednim czasie przelewu do ZUS, przelewu z aplikacji PeoPay i płatności bezgotówkowej kartą. Każda z tych operacji musi opiewać na min. 100 zł. Następne 200 zł wymaga jedynie podpisania umowy o jeden z produktów kredytowych z odpowiednim limitem. I na dodatek czeka jeszcze 200 zł za korzystanie z terminala płatniczego od Pekao.

Naszym zdaniem to promocja, w której zdecydowanie warto wziąć udział. Pieniądze można zdobyć szybko i bez wielkiego wysiłku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji 600 zł na dobry start z Pekao

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.

Więcej o Bank Pekao