Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao

Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Na co dzień to klient zwraca bankowi pieniądze, które wydał w ramach limitu przyznanego mu do karty kredytowej. Coraz częściej występują też transakcje odwrotne – bank oddaje posiadaczowi „kredytówki” określony procent jego wydatków. Bywa, że nie ma znaczenia, gdzie zostały one dokonane, ale najczęściej moneyback dotyczy tylko konkretnych sklepów czy miejsc. Tak właśnie jest w przypadku Karty Kredytowej z Żubrem oferowanej przez bank Pekao. Korzystając z niej, można w ciągu roku odzyskać nawet 600 zł.

Komu przysługuje moneyback?

Zwrot części wydatków tą „kredytówką” mogą uzyskać jej posiadacze, o ile wybrali Pakiet Złoty lub Pakiet Platynowy. Niestety nie jest to jedyne ograniczenie – wybór pakietu ma też wpływ na to, gdzie można uzyskać moneyback i wysokość maksymalnego zwrotu.

Dodajmy, że korzystanie z Karty Kredytowej z Żubrem pozwala też przyspieszyć zbieranie punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Pakiet

Rodzaj wydatku

Wysokość zwrotu

Punkty w Bezcennych Chwilach

Pakiet Standardowy brak zwrotu brak zwrotu 3 x więcej

Pakiet Złoty

zakupy w Internecie

2%, max 20 zł/miesiąc

4 x więcej

Pakiet Platynowy

zakupy w Internecie

przejazdy autostradami

2%, max 30 zł/miesiąc

5%, max 20 zł/miesiąc

5 x więcej

Posiadanie omawianej karty wiążę się również z kilkoma innymi przywilejami, o których piszemy niżej.

Korzystaj z „kredytówki”, odzyskuj pieniądze

Działania, które trzeba wykonać, by otrzymywać moneyback, nie wymagają wiele trudu:

Krok 1
Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na telefon od doradcy, który przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o Kartę Kredytową z Żubrem.

Jeśli jesteś klientem banku Pekao, zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i sprawdź, czy otrzymałeś propozycję skorzystania z tej oferty.

W trakcie wnioskowania o kartę zdecyduj, jaki pakiet wybierasz do swojej „kredytówki”.

Krok 2
Krok 2

Płać jak najczęściej Kartą Kredytową z Żubrem w wymagany sposób, by otrzymywać jak najwyższy zwrot.

Nagroda
Nagroda

Moneyback naliczany jest za transakcje zaksięgowane w każdym pełnym cyklu rozliczeniowym i przekazywany po jego zakończeniu na kartę, którą zostały dokonane, zwiększając dostępne na niej środki.

To też musisz wiedzieć

Jeśli nie spłacisz kwoty minimalnej do spłaty, wskazanej na zestawieniu transakcji, nie otrzymasz należnego Ci zwrotu.

Moneyback nie przysługuje za transakcje zwrócone oraz wykonane w miejscach opisanych wskazanymi w regulaminie kodami MCC. Chodzi m.in. o internetowe przekazy pieniężne (kod MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (6050) i niefinansowych, np. związane z walutą obcą i czekami podróżnymi (6051), transakcje hazardowe (7995), a także dokonane innymi instrumentami płatniczymi, które pozwalają zintegrować posiadane karty w jeden mobilny portfel. Wyjątkiem są portfele cyfrowe, dla których bank udostępnił możliwość zarejestrowania danych karty płatniczej i dokonywanie płatności w ramach limitu karty.

Zwrot, który otrzymasz, nie podlega opodatkowaniu, nie musisz go wykazywać w zeznaniu podatkowym.

Karta Kredytowa z Żubrem

Jak wspomnieliśmy wcześniej, z omawianą „kredytówką” związane są różne przywileje, nie tylko moneyback. Są wśród nich możliwość rozłożenia płatności na 10 rat 0%, ubezpieczenie zakupów i transakcji internetowych oraz niższe oprocentowanie spłaty w ratach. Zakresy poszczególnych usług uzależnione są od wybranego pakietu.

Ponadto możesz skorzystać z promocji, w ramach której wszystkie transakcje Kartą Kredytową z Żubrem zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach pozwalają szybciej gromadzić punkty w tym programie. Zamiast przelicznika: każde wydane 50 zł = 1 punkt, obowiązuje zasada: 50 zł = 5 punktów dla kart w Pakiecie Platynowym, 50 zł = 4 punkty dla posiadaczy „plastiku” z Pakietem Złotym oraz 50 zł = 3 punkty w ramach Pakietu Standard.

Dodajmy, że w pakietach Złotym i Platynowym przysługują Ci dodatkowo ubezpieczenia w podróży i bezpłatne saloniki lotniskowe z Flight Delay Pass.

Opłaty za tę kartę przedstawiają się następująco:

Co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których można zdobyć dodatkowe bonusy. Warto sprawdzić, czy w danym momencie nie ma takiej sytuacji.

Każdy zwrot jest mile widziany

Maksymalne kwoty zwrotów w miesiącu nie wyglądają może imponująco, ale przecież pieniędzy nie dostajesz za wykonanie specjalnych działań, lecz przy okazji płatności, które i tak pewnie byś wykonał. Po prostu bank docenia to, że za zakupy internetowe czy przejazd autostradą (w Pakiecie Platynowym) zapłacisz jego kartą. W skali roku możesz uzbierać całkiem pokaźną kwotę, maksymalnie 600 zł. Od Ciebie zależy, czy wydasz ją w sposób, który pozwoli Ci zdobyć kolejny zwrot.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Karty Kredytowej z Żubrem
  2. Regulamin oferty „Zbieraj do 5 razy więcej punktów z Bankiem Pekao S.A.”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.