Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium.

Nawet 600 zł w promocji Konta Mój Biznes w Banku Millennium

Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

Nawet 600 zł w promocji Konta Mój Biznes w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (600 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na dwie części:

  • 200 zł od Millennium za otwarcie Konta Mój Biznes i spełnienie warunków takich jak przelew do ZUS i zapewnienie wpływów na konto,
  • 400 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Promocja „600 zł z kontem firmowym” trwa do 29 kwietnia 2020 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do jest przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że nie miałeś dotąd żadnej umowy z Bankiem Millennium podpisanej jako przedsiębiorca. Co istotne, konieczne jest posiadanie w w tej instytucji jakiegokolwiek produktu dla klientów indywidualnych, ponieważ złożenie wniosku o Konto Mój Biznes w ofercie specjalnej możliwe jest jedynie przez bankowość elektroniczną Millenet. 

Ponadto z udziału wykluczeni są klienci, którzy kiedyś otwierali już Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) – jednak wyłącznie wtedy, gdy rozwiązali lub wypowiedzieli oni umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 600 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na dwie części: pierwszą, 200-złotową, otrzymasz za aktywność na Koncie Mój Biznes, drugą, 400-złotową, za korzystanie z terminala płatniczego.

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 29 kwietnia 2020 r. otwórz Konto Mój Biznes przez Millenet. Pamiętaj, że liczba rachunków zakładanych w promocji jest ograniczona do 3000.

Krok 2
Krok 2

W maju, w czerwcu oraz w lipcu:

  • wykonaj przelew do ZUS na min. 250 zł
  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Pamiętaj, że do wpływów spełniających warunki w promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych – prowadzonych przez Bank Millennium / Millennium Dom Maklerski / Millennium TFI.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 200 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Do 31 lipca 2020 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 4
Krok 4

Również do 31 lipca 2020 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 400 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Obie premie w wysokości 200 zł i 400 zł otrzymasz do 31 sierpnia 2020 r.

Pamiętaj, że wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Niespełnienie warunków przyznania jednej z premii nie pozbawia automatycznie prawa do otrzymania drugiej nagrody. Konta Mój Biznes nie możesz zamknąć przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć uwagę, że są to jednocześnie warunki, jakie musisz spełnić w promocji.

Jak już pisaliśmy, do otwarcia Konta Mój Biznes potrzebny jest dostęp do bankowości elektronicznej Millenet, a to oznacza konieczność posiadania jednego produktu z oferty dla klientów indywidualnych Banku Millennium. Naszym zdaniem godne uwagi jest Konto 360°.

600 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym + promocje na koncie osobistym

Przedsiębiorcy szukający dobrego konta firmowego oraz terminala płatniczego mają prawo być zadowoleni z najnowszej propozycji Banku Millennium. Za umiarkowane korzystanie z Konta Mój Biznes mogą oni zdobyć 200 zł premii, zaś kolejne 400 zł – za przyjmowanie płatności przez terminal. Jest to konkretny zastrzyk finansowy, szczególnie przydatny dla początkujących przedsiębiorców.

Akcja ma jednak zasadniczą wadę: aby z niej skorzystać, należy posiadać jakikolwiek produkt dla klienta indywidualnego z oferty Banku Millennium. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: bank często uruchamia promocje Konta 360°, w których możesz zdobyć atrakcyjne premie i przy okazji otworzyć dobry rachunek do codziennego bankowania. Jeżeli więc spełniasz dość wyśrubowane kryteria przystąpienia do akcji Millennium, zdecydowanie warto rozważyć otwarcie i rachunku firmowego, i osobistego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "600 zł z kontem firmowym"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium