Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne promocje w banku Citi Handlowy.

HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym + 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł) w promocji Mastercarda

HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym + 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł) w promocji Mastercarda
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile” potrwa do 30 czerwca 2023 r. lub do osiągnięcia limitu 3000 zawartych umów o kartę kredytową Citi Simplicity. Biorąc pod uwagę atrakcyjność promocji, w ciemno stawiamy na tę drugą opcję.

Do zdobycia jest:

  • 600 zł w gotówce, a właściwe po 100 zł za każdy z 6 miesięcy spełniania warunków aktywności oraz
  • 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, których wartość to aż 300 zł.

Do tego bank gwarantuje uczestnikom promocji roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty bez dodatkowych warunków.

Niezwykle krótka karencja!

W promocjach zwykle bywa tak, że są skierowane do nowych klientów banku. Tak jest i w tym przypadku – aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też ograniczenie dotyczące karencji, które tym razem jest jednak wyjątkowo liberalne. Z oferty skorzystają osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej po 1 września 2022 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku oczywiście mogą wziąć udział w promocji.

600 zł za standardową aktywność + 300 zł w Bezcennych Chwilach

Nie ma co zwlekać, pora przedstawić harmonogram działań:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Pamiętaj, że limit wynosi 3000 umów, który może szybko ulec wyczerpaniu!

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

Ważne! Pamiętaj, by przy zawarciu umowy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych przez bankowość elektroniczną, e-mail, SMS oraz przez telefon.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy:

  • zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online,
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.
Nagroda
Nagroda

Spełnienie powyższych wymagań wystarczy do uzyskania rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty.

Krok 5
Krok 5

W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy osobno) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

O ich przyznaniu zostaniesz poinformowany w wiadomości widocznej w bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, zaś punkty będą naliczone naliczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania wspomnianej informacji.

Krok 6
Krok 6

W czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym i dziewiątym miesiącu po zawarciu umowy spełnij ten sam warunek dotyczący transakcji (płatności na łączną sumę 300 zł w danym miesiącu).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, otrzymasz 100 zł w formie uznania na rachunku kredytówki. Kwota zmniejszy zatem stan zadłużenia lub zwiększy ewentualną nadpłątę.

Nagroda
Nagroda

O przyznaniu premii za dany miesiąc bank poinformuje przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. 100 zł zasili rachunek karty w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji.

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w grudniu 2022 r., to do końca stycznia będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku oraz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach. Z kolei 300 zł powinieneś wydawać co miesiąc od stycznia do września 2023 r. Przy czym, aby otrzymać 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach powyższy warunek musisz spełnić w styczniu, lutym i marcu. Natomiast później możesz, ale nie musisz tyle wydawać w każdym miesiącu od kwietnia do września 2023 r. Za ten, w którym zapłacisz kartą min. 300 zł, otrzymasz 100 zł premii.

Niespełnienie warunku w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu za kolejny miesiąc.

Dodatkowe informacje

Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja kredytówka będzie aktywna.

Przyznane Ci punkty będą ważne przez 3 lata, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Premia gotówkowa jak i ta w postaci punktów programie Bezcenne Chwile zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta kredytowa Citi Simplicity straciła nieco ze swojego uroku, gdy bank wprowadził opłatę za korzystanie z niej, ale na szczęście prowizji można uniknąć. Uczestnicząc w opisywanej promocji, przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę". Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej karty, możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Pozostałe parametry karty znajdziesz poniżej:

Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o kredytówkę, gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

+ 100 zł od Mastercarda

Jednocześnie trwa akcja, którą można łatwo połączyć z opisywaną (choć jej organizatorem nie jest bank) – Mastercard przyznaje kolejnych 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł):

17 kwietnia 2023 r. Mastercard zmodyfikował wcześniejszą informację o zakończeniu tej promocji. Po powiększeniu puli nagród do 103 333 sztuk przewidywany termin jej wyczerpania określono na 27 kwietnia 2023 r.

Bardzo wysoka premia, bardzo krótka karencja

Cieszy nas, że Citi Handlowy zdecydował się na znaczne skrócenie okresu karencji przy tak dużej premii. 600 zł robi wrażenie, a przecież docenić należy również 300 zł w formie punktów Bezcenne Chwile (+ 100 zł w promocji Mastercarda).

Pamiętaj, że z oferty skorzysta tylko 3000 osób! Od Ciebie zależy, czy znajdziesz się wśród nich 😉

PS To jedna z tych okazji, którą warto polecić znajomym lub rodzinie. Niech również skorzystają 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.