Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2019 r.

Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł Źródło obrazka: Strona organizatora

Znów można zyskać 60 zł na kolejne zakupy w sklepie empik.com! Wystarczy złożyć trzy zamówienia - każde o wartości min. 50 zł - i zapłacić za nie Masterpass. Każda taka transakcja to 20 zł premii dla Ciebie. Sam zdecydujesz, na co je wydasz podczas następnych zakupów.

Obecna edycja tej popularnej promocji trwa do 28 lutego 2019 r., ale nie można wykluczyć, że zakończy się przed tą datą po wyczerpaniu puli nagród. Tym razem przygotowano 5 000 szt. promocyjnych e-kart.

Warto więc szybko podejmować decyzję, nie zwlekać z zakupami. Także z tego powodu, że o przyznaniu bonusu decyduje właśnie kolejność złożenia zamówienia w e-sklepie. Krótko mówiąc - krócej się zastanawiasz, tym Twoje szanse na zgarnięcie wszystkich 3 nagród są większe.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

Premia zdecydowanych

Co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 3 x 20 zł, czyli w sumie 60 zł? Niewiele:

 1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł brutto. Pamiętaj, że muszą to być produkty z oferty własnej Empik. Z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
 2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To wszystko, co miałeś do zrobienia. Kupiłeś to, czego potrzebowałeś lub na co miałeś ochotę. Pozostało Ci jedynie oczekiwanie na nagrodę. Może nawet i trzy, jeśli złożyłeś trzy zamówienia spełniające wymogi tej akcji specjalnej.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej za pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to wygodny, "prosty w obsłudze" sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule.

Szybcy się ucieszą

Chyba nikt nam nie zarzuci, że warunki tej promocji są trudne, skomplikowane. Najbardziej pracochłonne będzie chyba wybrane czegoś dla siebie z bogatej oferty empik.com. Dla tych najbardziej niezdecydowanych dobrą motywacją do podjęcia ostatecznej decyzji być może będzie perspektywa otrzymania nagrody.

Nie ma więc na co czekać. Wybieraj - płać (koniecznie Masterpassem) i ciesz się nagrodą. Aha, ta promocja łączy się z innymi na empik.com, więc może uda Ci się "ustrzelić" coś jeszcze. Powodzenia!

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.