Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 28 lutego 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Masterpass: Portfel Elektroniczny Mastercard lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł

Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł
Źródło: Strona organizatora

Znów można zyskać 60 zł na kolejne zakupy w sklepie empik.com! Wystarczy złożyć trzy zamówienia - każde o wartości min. 50 zł - i zapłacić za nie Masterpass. Każda taka transakcja to 20 zł premii dla Ciebie. Sam zdecydujesz, na co je wydasz podczas następnych zakupów.

Obecna edycja tej popularnej promocji trwa do 28 lutego 2019 r., ale nie można wykluczyć, że zakończy się przed tą datą po wyczerpaniu puli nagród. Tym razem przygotowano 5 000 szt. promocyjnych e-kart.

Warto więc szybko podejmować decyzję, nie zwlekać z zakupami. Także z tego powodu, że o przyznaniu bonusu decyduje właśnie kolejność złożenia zamówienia w e-sklepie. Krótko mówiąc - krócej się zastanawiasz, tym Twoje szanse na zgarnięcie wszystkich 3 nagród są większe.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

Premia zdecydowanych

Co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 3 x 20 zł, czyli w sumie 60 zł? Niewiele:

  1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł brutto. Pamiętaj, że muszą to być produkty z oferty własnej Empik. Z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
  2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To wszystko, co miałeś do zrobienia. Kupiłeś to, czego potrzebowałeś lub na co miałeś ochotę. Pozostało Ci jedynie oczekiwanie na nagrodę. Może nawet i trzy, jeśli złożyłeś trzy zamówienia spełniające wymogi tej akcji specjalnej.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej za pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to wygodny, "prosty w obsłudze" sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule.

Szybcy się ucieszą

Chyba nikt nam nie zarzuci, że warunki tej promocji są trudne, skomplikowane. Najbardziej pracochłonne będzie chyba wybrane czegoś dla siebie z bogatej oferty empik.com. Dla tych najbardziej niezdecydowanych dobrą motywacją do podjęcia ostatecznej decyzji być może będzie perspektywa otrzymania nagrody.

Nie ma więc na co czekać. Wybieraj - płać (koniecznie Masterpassem) i ciesz się nagrodą. Aha, ta promocja łączy się z innymi na empik.com, więc może uda Ci się "ustrzelić" coś jeszcze. Powodzenia!

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.

Czytaj więcej

Komentarze