Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł

Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł
Źródło: Strona organizatora

Obecna edycja tej popularnej promocji trwa do 28 lutego 2019 r., ale nie można wykluczyć, że zakończy się przed tą datą po wyczerpaniu puli nagród. Tym razem przygotowano 5 000 szt. promocyjnych e-kart.

Warto więc szybko podejmować decyzję, nie zwlekać z zakupami. Także z tego powodu, że o przyznaniu bonusu decyduje właśnie kolejność złożenia zamówienia w e-sklepie. Krótko mówiąc - krócej się zastanawiasz, tym Twoje szanse na zgarnięcie wszystkich 3 nagród są większe.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

Premia zdecydowanych

Co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 3 x 20 zł, czyli w sumie 60 zł? Niewiele:

  1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł brutto. Pamiętaj, że muszą to być produkty z oferty własnej Empik. Z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
  2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To wszystko, co miałeś do zrobienia. Kupiłeś to, czego potrzebowałeś lub na co miałeś ochotę. Pozostało Ci jedynie oczekiwanie na nagrodę. Może nawet i trzy, jeśli złożyłeś trzy zamówienia spełniające wymogi tej akcji specjalnej.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej za pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to wygodny, "prosty w obsłudze" sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule.

Szybcy się ucieszą

Chyba nikt nam nie zarzuci, że warunki tej promocji są trudne, skomplikowane. Najbardziej pracochłonne będzie chyba wybrane czegoś dla siebie z bogatej oferty empik.com. Dla tych najbardziej niezdecydowanych dobrą motywacją do podjęcia ostatecznej decyzji być może będzie perspektywa otrzymania nagrody.

Nie ma więc na co czekać. Wybieraj - płać (koniecznie Masterpassem) i ciesz się nagrodą. Aha, ta promocja łączy się z innymi na empik.com, więc może uda Ci się "ustrzelić" coś jeszcze. Powodzenia!

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.