Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2019 r.

Zapłać Masterpassem w sklepie empik.com - zyskasz do 60 zł Źródło obrazka: Strona organizatora

Znów można zyskać 60 zł na kolejne zakupy w sklepie empik.com! Wystarczy złożyć trzy zamówienia - każde o wartości min. 50 zł - i zapłacić za nie Masterpass. Każda taka transakcja to 20 zł premii dla Ciebie. Sam zdecydujesz, na co je wydasz podczas następnych zakupów.

Obecna edycja tej popularnej promocji trwa do 28 lutego 2019 r., ale nie można wykluczyć, że zakończy się przed tą datą po wyczerpaniu puli nagród. Tym razem przygotowano 5 000 szt. promocyjnych e-kart.

Warto więc szybko podejmować decyzję, nie zwlekać z zakupami. Także z tego powodu, że o przyznaniu bonusu decyduje właśnie kolejność złożenia zamówienia w e-sklepie. Krótko mówiąc - krócej się zastanawiasz, tym Twoje szanse na zgarnięcie wszystkich 3 nagród są większe.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

Premia zdecydowanych

Co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 3 x 20 zł, czyli w sumie 60 zł? Niewiele:

 1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł brutto. Pamiętaj, że muszą to być produkty z oferty własnej Empik. Z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
 2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To wszystko, co miałeś do zrobienia. Kupiłeś to, czego potrzebowałeś lub na co miałeś ochotę. Pozostało Ci jedynie oczekiwanie na nagrodę. Może nawet i trzy, jeśli złożyłeś trzy zamówienia spełniające wymogi tej akcji specjalnej.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej za pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to wygodny, "prosty w obsłudze" sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule.

Szybcy się ucieszą

Chyba nikt nam nie zarzuci, że warunki tej promocji są trudne, skomplikowane. Najbardziej pracochłonne będzie chyba wybrane czegoś dla siebie z bogatej oferty empik.com. Dla tych najbardziej niezdecydowanych dobrą motywacją do podjęcia ostatecznej decyzji być może będzie perspektywa otrzymania nagrody.

Nie ma więc na co czekać. Wybieraj - płać (koniecznie Masterpassem) i ciesz się nagrodą. Aha, ta promocja łączy się z innymi na empik.com, więc może uda Ci się "ustrzelić" coś jeszcze. Powodzenia!

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.