Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com

Obecnie trwa nowa edycja tej promocji - szczegóły znajdziesz tutaj.

Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com Źródło obrazka: Strona organizatora

Po raz kolejny pojawia się szansa na zdobycie 60 zł na zakupy w sklepie empik.com! Wystarczy szybka decyzja, złożenie trzech zamówień - każde o wartości min. 50 zł - i opłacenie ich portfelem elektronicznym Masterpass. Za każdą z transakcji otrzymasz 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

W stosunku do poprzedniej edycji tej promocji liczba e-kart z nagrodami zwiększyła się niemal dwukrotnie (wynosi obecnie 10 000 szt.). Mimo to namawiamy do podejmowania szybkich decyzji i składania zamówień, bo okres przedświąteczny sprzyja zakupom. Z pewnością będzie wielu chętnych do skorzystania z tej promocji. W dniu jej zakończenia, czyli 26 grudnia 2018 r. o północy, będzie nie tylko po świętach, ale i zapewne po e-kartach uprawniających do ponownych zakupów.

Zaznaczmy od razu, że organizator będzie je rozdawał według kryterium daty złożenia zamówienia w e-sklepie. Oznacza to, że szybka decyzja zwiększa Twoje szanse na zdobycie wszystkich 3 możliwych do uzyskania nagród. Każda w postaci e-karty o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym empik.com. W sumie możesz więc zdobyć 60 zł.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

60 zł dla szybkich i zdecydowanych

Oto krótkie wskazówki, co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 60 zł:

 1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
 2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To tyle, jak chodzi o Twoje "obowiązki". Teraz pozostaje Ci już tylko radość ze zdobycia 20 zł na kolejne zakupy. Wykonując opisane kroki 3 razy, trzykrotnie przeżyjesz radość z otrzymania nagrody.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to bardzo wygodny sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Szybcy zyskają, maruderzy - niekoniecznie

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zdobyć 60 zł. Okazja do sięgnięcia po nagrody jest wyśmienita, bo już za kilka tygodni Boże Narodzenie, okres obdarowywania się prezentami. Korzystając z tej promocji, szybko będziesz miał przedświąteczne zakupy "z głowy" i na dodatek zostaniesz za to wynagrodzony. Trudno sobie wyobrazić lepszą motywację.

Nie zwlekaj! Sprawdź ofertę sklepu empik.com, wybierz produkty, złóż zamówienie, zapłać Masterpassem i wypatruj wiadomości o nagrodzie.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.