Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com

Obecnie trwa nowa edycja tej promocji - szczegóły znajdziesz tutaj.

Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com Źródło obrazka: Strona organizatora

Po raz kolejny pojawia się szansa na zdobycie 60 zł na zakupy w sklepie empik.com! Wystarczy szybka decyzja, złożenie trzech zamówień - każde o wartości min. 50 zł - i opłacenie ich portfelem elektronicznym Masterpass. Za każdą z transakcji otrzymasz 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

W stosunku do poprzedniej edycji tej promocji liczba e-kart z nagrodami zwiększyła się niemal dwukrotnie (wynosi obecnie 10 000 szt.). Mimo to namawiamy do podejmowania szybkich decyzji i składania zamówień, bo okres przedświąteczny sprzyja zakupom. Z pewnością będzie wielu chętnych do skorzystania z tej promocji. W dniu jej zakończenia, czyli 26 grudnia 2018 r. o północy, będzie nie tylko po świętach, ale i zapewne po e-kartach uprawniających do ponownych zakupów.

Zaznaczmy od razu, że organizator będzie je rozdawał według kryterium daty złożenia zamówienia w e-sklepie. Oznacza to, że szybka decyzja zwiększa Twoje szanse na zdobycie wszystkich 3 możliwych do uzyskania nagród. Każda w postaci e-karty o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym empik.com. W sumie możesz więc zdobyć 60 zł.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

60 zł dla szybkich i zdecydowanych

Oto krótkie wskazówki, co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 60 zł:

 1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
 2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To tyle, jak chodzi o Twoje "obowiązki". Teraz pozostaje Ci już tylko radość ze zdobycia 20 zł na kolejne zakupy. Wykonując opisane kroki 3 razy, trzykrotnie przeżyjesz radość z otrzymania nagrody.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to bardzo wygodny sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Szybcy zyskają, maruderzy - niekoniecznie

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zdobyć 60 zł. Okazja do sięgnięcia po nagrody jest wyśmienita, bo już za kilka tygodni Boże Narodzenie, okres obdarowywania się prezentami. Korzystając z tej promocji, szybko będziesz miał przedświąteczne zakupy "z głowy" i na dodatek zostaniesz za to wynagrodzony. Trudno sobie wyobrazić lepszą motywację.

Nie zwlekaj! Sprawdź ofertę sklepu empik.com, wybierz produkty, złóż zamówienie, zapłać Masterpassem i wypatruj wiadomości o nagrodzie.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 6.02.2019 16:09

  320 zł - oto maksymalna premia w nowej promocji BGŻ BNP Paribas. Wymagane jest aktywne korzystanie z karty i aplikacji mobilnej od kwietnia do grudnia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.