Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Obecnie trwa nowa edycja tej promocji - szczegóły znajdziesz tutaj.

Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com

Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com
Źródło: Strona organizatora

W stosunku do poprzedniej edycji tej promocji liczba e-kart z nagrodami zwiększyła się niemal dwukrotnie (wynosi obecnie 10 000 szt.). Mimo to namawiamy do podejmowania szybkich decyzji i składania zamówień, bo okres przedświąteczny sprzyja zakupom. Z pewnością będzie wielu chętnych do skorzystania z tej promocji. W dniu jej zakończenia, czyli 26 grudnia 2018 r. o północy, będzie nie tylko po świętach, ale i zapewne po e-kartach uprawniających do ponownych zakupów.

Zaznaczmy od razu, że organizator będzie je rozdawał według kryterium daty złożenia zamówienia w e-sklepie. Oznacza to, że szybka decyzja zwiększa Twoje szanse na zdobycie wszystkich 3 możliwych do uzyskania nagród. Każda w postaci e-karty o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym empik.com. W sumie możesz więc zdobyć 60 zł.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

60 zł dla szybkich i zdecydowanych

Oto krótkie wskazówki, co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 60 zł:

  1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
  2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To tyle, jak chodzi o Twoje "obowiązki". Teraz pozostaje Ci już tylko radość ze zdobycia 20 zł na kolejne zakupy. Wykonując opisane kroki 3 razy, trzykrotnie przeżyjesz radość z otrzymania nagrody.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to bardzo wygodny sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Szybcy zyskają, maruderzy - niekoniecznie

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zdobyć 60 zł. Okazja do sięgnięcia po nagrody jest wyśmienita, bo już za kilka tygodni Boże Narodzenie, okres obdarowywania się prezentami. Korzystając z tej promocji, szybko będziesz miał przedświąteczne zakupy "z głowy" i na dodatek zostaniesz za to wynagrodzony. Trudno sobie wyobrazić lepszą motywację.

Nie zwlekaj! Sprawdź ofertę sklepu empik.com, wybierz produkty, złóż zamówienie, zapłać Masterpassem i wypatruj wiadomości o nagrodzie.

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.