Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com

Nawet 60 zł za płatność Masterpassem w sklepie empik.com Źródło obrazka: Strona organizatora

Po raz kolejny pojawia się szansa na zdobycie 60 zł na zakupy w sklepie empik.com! Wystarczy szybka decyzja, złożenie trzech zamówień - każde o wartości min. 50 zł - i opłacenie ich portfelem elektronicznym Masterpass. Za każdą z transakcji otrzymasz 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

W stosunku do poprzedniej edycji tej promocji liczba e-kart z nagrodami zwiększyła się niemal dwukrotnie (wynosi obecnie 10 000 szt.). Mimo to namawiamy do podejmowania szybkich decyzji i składania zamówień, bo okres przedświąteczny sprzyja zakupom. Z pewnością będzie wielu chętnych do skorzystania z tej promocji. W dniu jej zakończenia, czyli 26 grudnia 2018 r. o północy, będzie nie tylko po świętach, ale i zapewne po e-kartach uprawniających do ponownych zakupów.

Zaznaczmy od razu, że organizator będzie je rozdawał według kryterium daty złożenia zamówienia w e-sklepie. Oznacza to, że szybka decyzja zwiększa Twoje szanse na zdobycie wszystkich 3 możliwych do uzyskania nagród. Każda w postaci e-karty o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym empik.com. W sumie możesz więc zdobyć 60 zł.

Przed złożeniem zamówienia możesz się upewnić na tej stronie, czy pula nagród nie została już wyczerpana.

60 zł dla szybkich i zdecydowanych

Oto krótkie wskazówki, co musisz zrobić, by zgarnąć całą pulę, czyli 60 zł:

 1. Złóż zamówienie w sklepie internetowym empik.com za kwotę co najmniej 50 zł. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
 2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.

To tyle, jak chodzi o Twoje "obowiązki". Teraz pozostaje Ci już tylko radość ze zdobycia 20 zł na kolejne zakupy. Wykonując opisane kroki 3 razy, trzykrotnie przeżyjesz radość z otrzymania nagrody.

Czas na nagrodę

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Masterpass?

Elektroniczny portfel Masterpass to bardzo wygodny sposób dokonywania transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty Mastercard lub Maestro w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Szybcy zyskają, maruderzy - niekoniecznie

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zdobyć 60 zł. Okazja do sięgnięcia po nagrody jest wyśmienita, bo już za kilka tygodni Boże Narodzenie, okres obdarowywania się prezentami. Korzystając z tej promocji, szybko będziesz miał przedświąteczne zakupy "z głowy" i na dodatek zostaniesz za to wynagrodzony. Trudno sobie wyobrazić lepszą motywację.

Nie zwlekaj! Sprawdź ofertę sklepu empik.com, wybierz produkty, złóż zamówienie, zapłać Masterpassem i wypatruj wiadomości o nagrodzie.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.