Płać Masterpassem i zgarnij nawet 60 zł do empik.com

Promocja zakończyła się dnia 31 października 2018 r.

Płać Masterpassem i zgarnij nawet 60 zł do empik.com Źródło obrazka: Strona organizatora

Jak w prosty sposób zdobyć 60 zł na zakupy do empik.com? Wystarczy wykazać się refleksem i trzy razy opłacić transakcję w internetowym sklepie Empiku za pomocą elektronicznego portfela Masterpass. Za każdą z tych transakcji otrzymasz 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Czemu warto się spieszyć? Z prostego powodu - promocja teoretycznie trwa do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Niestety, organizator przygotował tylko 5 370 sztuk Ekart prezentowych o wartości 20 zł każda, a ponadto będzie je przyznawał według kolejności daty złożenia zamówienia w e-sklepie.

Im szybciej więc zdecydujesz się na zrobienie zakupów w internetowym sklepie Empiku, tym większe masz szanse na zdobycie bonusów. Z promocyjnej oferty możesz skorzystać 3 razy, w sumie zarabiając 60 zł.

Jeśli promocja zakończy się wcześniej (a jest to całkiem prawdopodobne, zważywszy na popularność poprzednich tego typu akcji), informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie opublikowana tutaj.

Dodatkowe 60 zł bez większego wysiłku

Co musisz zrobić, aby otrzymać nagrodę? Oto krótka instrukcja:

 1. Kup dowolny produkt w sklepie internetowym empik.com za kwotę nie niższą niż 50 zł. Pamiętaj jednak, że z promocji wyłączone są produkty oferowane przez innych sprzedawców w ramach usługi „Marketplace”.
 2. Zapłać za zakupy Masterpass, czyli zapisaną w portfelu kartą Mastercard lub Maestro.
 3. Zyskaj 20 zł na kolejne zakupy.

Całą operację możesz powtórzyć trzykrotnie, zarabiając w sumie 60 zł.

Kiedy premia?

Premię – w postaci Ekarty prezentowej wysłanej pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie doładowania środków na Twoim koncie w sklepie internetowym empik.com - otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od odebrania zamówienia.

Nagroda jest ważna przez okres 12 miesięcy. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Kilka słów o Masterpass: wygoda i bezpieczeństwo transakcji

Elektroniczny portfel Masterpass to niezwykle wygodny sposób na dokonywanie transakcji w Internecie. Jak on działa?

Po aktywacji swojej karty w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Nie zwlekaj – kto pierwszy, ten lepszy!

Banalnie proste warunki i 60 zł do zdobycia - to najważniejsze argumenty przemawiające za udziałem w promocji Empiku.

Do otrzymania bonusu wystarczy złożenie zamówienia o wartości 50 zł i dokonanie płatności przy pomocy Masterpass. Jeżeli więc korzystasz na co dzień z tej wygodnej usługi, lubisz zakupy online i chcesz w prosty sposób zarobić 60 zł – weź pod uwagę niezbyt dużą pulę nagród i nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.