Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 60 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń Revoluta.

60 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń Revoluta

60 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń Revoluta
Źródło: najlepszekonto.pl

Revolut w samej tylko Polsce już dawno osiągnął pułap miliona użytkowników, a mimo to nie powiedział wcale ostatniego słowa. Aktualna edycja programu poleceń, która potrwa tylko do 26 października 2021 r., jest tego najlepszym dowodem.

60 zł na start i tyle samo za polecenie

Kolejnych nowych użytkowników ma skusić premia 60 zł. Oczywiście taki sam bonus otrzyma również osoba, która poleci usługę znajomemu poprzez przekazanie promocyjnego linka.

Łatwa premia

Co należy zrobić, by zgarnąć bonus?

Krok 1
Krok 1

Do 26 października 2021 r. otwórz link otrzymany od znajomego. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci go przekazać, możesz skorzystać z naszego.

Podaj swój numer telefonu i kliknij w otrzymany link – służy on do pobrania aplikacji. Pamiętaj, że pobranie jej ze sklepu z aplikacjami pozbawi Cię premii.

Krok 2
Krok 2

Również do 26 października 2021 r. przejdź przez cały proces otwarcia konta w Revolut, włącznie z:

  • weryfikacją tożsamości przy użyciu zdjęcia dokumentu tożsamości i selfie,
  • wpłatą środków na nowo otwarte konto,
  • zamówieniem fizycznej karty (koszt to 24,99 zł w darmowym planie).
Krok 3
Krok 3

W tym samym terminie wykonaj przy użyciu karty Revolut co najmniej 3 płatności, każda na kwotę min. 15 zł.

Nie martw się, że nie zdążysz odebrać fizycznej karty – do spełnienia warunków promocji możesz użyć karty wirtualnej, wygenerowanej za darmo natychmiast po otwarciu konta.

Krok 4
Krok 4

60 zł zostanie przekazane na konto nowego i obecnego klienta po spełnieniu przez tego pierwszego powyższych warunków.

Kilka informacji uzupełniających

Miejsce, w którym należy podać swój numer telefonu (Krok 1.), wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Zasilenie Revoluta jest niezbędne, by możliwe było pobranie środków z tytułu zamówienia karty (a następnie również wykonanie promocyjnych transakcji). 50 zł to minimalna kwota zasilenia konta kartą debetową.

Oczywiście prawda jest taka, że opłata za dostawę karty pomniejszy Twój realny zysk z promocji. Ewentualnie możesz się zastanowić nad skorzystaniem z płatnych planów, w których wysyłka karty jest darmowa.

Co musi zrobić obecny klient?

Jeśli już korzystasz z Revoluta, to masz szansę na 60 zł za polecanie usługi. Warunek? Musisz otrzymać zaproszenie do udziału w programie.

Twoja aktywność ograniczy się do wygenerowania linku promocyjnego i przekazania go innej osobie. W tym celu uruchom aplikację i wejdź w zakładkę „Konta”. W sugerowanych ofertach wybierz „Zaproś znajomego”. Wygenerowany dla Ciebie link możesz od razu udostępnić wybranym osobom w wiadomości SMS / e-mail / Messenger / Skype.

W zakładce poświęconej promocji Revolut będzie Cię informował o postępach Twoich znajomych. Łatwo dowiesz się, ile osób skorzystało z Twojego linka. Pamiętaj, że 60 zł otrzymasz dopiero wtedy, gdy nowy użytkownik wykona wymagane w promocji transakcje.

Czym jest Revolut?

O Revolucie słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się „alternatywną” bankowością, ale i tak zaprezentujmy w skrócie jego możliwości.

Revolut – początkowo fintech, a obecnie bank, w którym środki są objęte gwarancją depozytów – w ciągu ostatnich kilku lat zyskał ogromną popularność. Głównym jej powodem są bardzo korzystne warunki transakcji zagranicznych. Z kartą wielowalutową od Revoluta można płacić w niemal wszystkich walutach świata po kursie międzybankowym i bez dodatkowych kosztów przewalutowania. Revolut oferuje więc podróżnikom znacznie niższe koszty niż tradycyjne banki, które wciąż są niestety mocno przywiązane do wysokich spreadów i pobieranych prowizji.

Do tego dochodzi możliwość darmowej wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie oraz wymiany walut w ramach określonych limitów. Ofertę fintechu uzupełniają liczne usługi dodatkowe, takie jak automatyczne oszczędzanie, ubezpieczenia, płatności mobilne i inne.

60 zł? Warto, nawet po uwzględnieniu kosztów wysyłki karty

Bonus w wysokości 60 zł robi całkiem niezłe wrażenie; i to nawet, jeśli ostateczny zysk z promocji zostanie pomniejszony o koszt wysyłki karty. Poza tym skorzystanie z Revoluta na pewno opłaci się w dłuższej perspektywie – podobnie jak miliony innych osób zaoszczędzisz na kosztach transakcji zagranicznych i to nie tylko przy okazji wyjazdów, ale również płacąc w obcej walucie przez Internet.

Dalsze korzystanie z usługi wcale nie musi wiązać się z kosztami, więc tak naprawdę niczego nie ryzykujesz. Co więcej, to nie pierwsza podobna promocja od Revoluta, więc istnieje spora szansa, że będziesz miał jeszcze okazję zyskać dodatkową gotówkę za polecanie usługi innym 😉

Przydatne dokumenty

  1. Ogólne zasady programu poleceń

O instytucji

Revolut – usługa, która umożliwia dokonywanie płatności za granicą (lub w zagranicznych sklepach internetowych) bez prowizji za przewalutowanie. Do konta w Revolut, podobnie jak do konta walutowego w tradycyjnym banku, może zostać wydana karta płatnicza.