Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 70 zł za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium.

60 zł na eKarcie podarunkowej Goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

60 zł na eKarcie podarunkowej Goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji "Nawet 60 zł na e-karcie Goodie za Konto 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 30 czerwca 2020 r. bądź do wyczerpania limitu 5000 rachunków. Jak sama nazwa wskazuje, oferta specjalna polega na założeniu Konta 360° Junior dziecku do 18 roku życia.

Nawet 60 zł na eKarcie podarunkowej

Maksymalna nagroda w tej promocji wynosi 60 zł w formie eKarty podarunkowej Goodie do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych. W dalszej części tekstu znajdziesz dokładne informacje co do przekazania premii.

Promocja dla rodzica

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł sms-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w promocji Konta 360° Junior, nie możesz skorzystać z tej oferty.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w Banku Millennium, czyli Konta 360°. Możesz też skorzystać z akcji dotyczącej karty kredytowej z premią do 1060 zł i ubezpieczenia samochodu w bankowości elektronicznej, co da Ci dodatkową stówę.

Naprawdę proste warunki

Wróćmy do promocji Konta 360° Junior. Jak już wspominaliśmy, wymagania stawiane przez Bank Millennium w tej promocji są bardzo łatwe do realizacji. Sprawdź, co powinieneś zrobić.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2020 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior i Konto Oszczędnościowe Profit przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

Wymagana aktywność uzależniona jest od wieku dziecka, ale zawsze musi być zrealizowana w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r.:

  • jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat - zasil rachunek pociechy kwotą min. 100 zł;
  • gdy nastolatek jest wieku 13-18 lat - zasil jego konto kwotą min. 100 zł i upewnij się, że dziecko wykona min. 1 transakcję kartą debetową bądź Blikiem.
Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione powyższe warunki, bank przekaże premię w postaci e-karty podarunkowej Goodie o wartości 20 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 31 października 2020 r. Bank Millennium wyśle Ci poprzez wiadomość SMS kod cyfrowy potrzebny do odbioru nagrody.

Dodatkowe informacje

Dla każdego swojego dziecka możesz otworzyć jedno Konto 360° Junior.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz wymagania regulaminu, otrzymasz 20 zł dla swojej pociechy. Nie musisz się więc stresować, że zapominając o promocji w jednym miesiącu, Twoje dziecko zupełnie straci premię. Po prostu otrzyma ją odpowiednio mniejszą, a więc 20 zł albo 40 zł.

Jeśli posiadasz nieaktualny numer telefonu albo stracisz kod umożliwiający odbiór nagrody, bank nie jest zobowiązany do ponownego wysłania nagrody.

Do 30 września 2020 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.

Zdobyty bonus jest zwolniony z opodatkowania, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Korzystanie z nagrody

Kod cyfrowy, który otrzymasz w wiadomości SMS, powinieneś wymienić w aplikacji Goodie na eKartę o odpowiedniej wartości w ciągu 60 dni.

eKarta jest ważna przez 12 miesięcy od aktywacji kodu i można jej używać do płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Gotówka na zakupy dla dziecka

Przed kilkoma miesiącami, promując Konto 360° Junior, Bank Millennium kusił biletami do kina. W obecnej sytuacji na niewiele by się one zdały, więc w poprzedniej edycji tej promocji była już premia związana z aplikacją Goodie. Cieszy fakt, że bank utrzymał tego typu nagrodę, a nawet nieco ją podwyższył (z 50 do 60 zł). Co prawda w przypadku starszych dzieci doszedł warunek zasilenia rachunku kwotą min. 100 zł w każdym z trzech miesięcy, ale to nie powinno stanowić większego problemu.

Warto podkreślić, że niezrealizowanie warunku w jednym miesiącu nie pozbawia zupełnie nagrody. Po prostu będzie ona odpowiednio niższa.

Pewną niedogodnością może być konieczność skorzystania z dodatkowej aplikacji Goodie, jednak może się okazać, że mimo wszystko okaże się ona dla nas przydatna, np. ze względu na zniżki i rabaty.

Założenie dziecku konta całkowicie zdalnie jest idealnym rozwiązaniem, a nieco starsze dzieci mają sporo czasu na wykonanie wymaganych transakcji. Jeśli chcesz nauczyć dziecko, jak korzystać z bankowości, promocja Banku Millennium może być do tego pierwszym krokiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nawet 60 zł na e-karcie Goodie za Konto 360° Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium