Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 50 zł na Allegro za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

60 zł na eKarcie podarunkowej Goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium

60 zł na eKarcie podarunkowej Goodie za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji "Dobry start z Kontem 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 31 sierpnia 2020 r. bądź do wyczerpania limitu 10 000 rachunków.

Jak sama nazwa wskazuje, oferta specjalna polega na założeniu Konta 360° Junior dziecku do 18 roku życia. Tytuł sugeruje też związek akcji z programem "Dobry Start" i tak jest w istocie.

60 zł na eKarcie podarunkowej

Nagroda w tej promocji wynosi 60 zł w formie eKarty podarunkowej Goodie do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych.

W dalszej części tekstu znajdziesz dokładne informacje co do przekazania premii.

Promocja dla rodzica

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°. Możesz też skorzystać z innych propozycji Banku Millennium!

Naprawdę proste warunki

Wróćmy do promocji Konta 360° Junior. Jak już wspominaliśmy, wymagania stawiane przez Bank Millennium w tej promocji są bardzo łatwe do realizacji. Sprawdź, co powinieneś zrobić.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia  2020 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior i Konto Oszczędnościowe Profit przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 sierpnia 2020 r. złóż za pośrednictwem Millenet wniosek o świadczenie „Dobry Start 300+".

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2020 r.:

  • odnotuj wpływ ww. świadczenia na swój rachunek prowadzony w Banku Millennium,
  • jeśli Twoje dziecko ukończyło 13. rok życia, dopilnuj, by wykonało min. 1 transakcję kartą debetową bądź Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Do 31 października 2020 r. Bank Millennium wyśle Ci poprzez wiadomość SMS kod cyfrowy potrzebny do odbioru nagrody.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka możesz otworzyć jedno Konto 360° Junior.
  • Do 30 września 2020 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Jeśli posiadasz nieaktualny numer telefonu albo stracisz kod umożliwiający odbiór nagrody, bank nie jest zobowiązany do ponownego wysłania bonusu.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta  360° Junior i otworzyłeś rachunek dla swojego dziecka, a teraz w  ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to uczynił.

Korzystanie z nagrody

Kod cyfrowy, który otrzymasz w wiadomości SMS, powinieneś wymienić w aplikacji Goodie na eKartę o wartości 60 zł w ciągu 60 dni.

eKarta jest ważna przez 12 miesięcy od aktywacji kodu i można jej używać do płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Gotówka na zakupy dla dziecka

Program Dobry Start to 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymują świadczenie bez względu na dochód, a wniosek mogą składać drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem bankowości internetowej od 1 lipca. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z promocji Millennium, otrzymasz nie tylko 300 złotych na wyprawkę szkolną, lecz również 60 zł ekstra na dodatkowe zakupy.

Pewną niedogodnością może być konieczność skorzystania z dodatkowej aplikacji Goodie, jednak może się okazać, że mimo wszystko okaże się ona dla Ciebie przydatna, np. ze względu na zniżki i rabaty.

Założenie dziecku konta całkowicie zdalnie jest idealnym rozwiązaniem, a nieco starsze pociechy mają sporo czasu na wykonanie wymaganej transakcji. Jeśli chcesz nauczyć dziecko, jak korzystać z bankowości, promocja Banku Millennium może być do tego pierwszym krokiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Dobry start z Kontem 360° Junior”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.