Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

60 zł za płatność kartą Visa w telefonie dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

60 zł za płatność kartą Visa w telefonie dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego
Źródło: najlepszekonto.pl

ING Bank Śląski co pewien czas organizuje dziecinnie łatwe akcje promocyjne dla swoich klientów. Nagrody nie są wysokie, ale dla ich zdobycia nie trzeba wiele zrobić. Właśnie ruszyła kolejna promocja tego typu.

Dla wybranych klientów

Z regulaminu trwającej do 31 lipca 2022 r. akcji "60 zł z kartą w telefonie" wynika, że mogą w niej wziąć udział osoby, które znajdą stosowne zaproszenie w Moim ING. Jeśli jesteś klientem ING, zaloguj się do bankowości internetowej i sprawdź, czy jesteś w gronie wybranych.

Karta w telefonie i weryfikacja behawioralna

Zanim przejdziemy do przedstawienia zasad promocji, zatrzymajmy się przy omówieniu związanych z nią pojęć.

Weryfikacja behawioralna to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek, gdyby oszuści zdobyli dane do bankowości elektronicznej i zalogowali się na Twoje konto. Dalsze ich działania mogą zostać zablokowane, bo sposób korzystania przez nich z konta nie będzie zgodny ze wzorcem zarejestrowanym w banku. Obejmuje on informacje o rodzaju klawiatury, z jakiej korzystasz, czasie kliknięć w klawisze, ruchach myszką czy sposobie przewijania ekranu. Więcej informacji znajdziesz na specjalnej stronie banku.

Wyjaśnijmy jeszcze o co chodzi z kartą w telefonie. Jest to wirtualna postać karty Visa wydanej do rachunku osobistego, którą można płacić zbliżeniowo telefonem. Aktywowanie jej jest możliwe w aplikacji Moje ING mobile na telefonie z systemem Android w wersji 7.0 lub wyższej.

Kliknij, aby powiększyć

3 x po 2 płatności i 60 zł będzie Twoje

Przekonaj się, że od zdobycia premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. zaloguj się w Moim ING i sprawdź, czy zostałeś przez bank zaproszony do udziału w tej promocji.

Widząc zaproszenie, zapisz się do udziału w niej.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od zapisania się do promocji wyraź zgodę na weryfikację behawioralną. Możesz to zrobić w swoim profilu w Moim ING. Wybierz Zgody i oświadczenia w sekcji Moje dane, zapoznaj się z zasadami weryfikacji behawioralnej i zaakceptuj je.

Jeśli udzieliłeś już wcześniej zgody na weryfikację behawioralną, to nie musisz nic robić.

Krok 3
Krok 3

W sierpniu, i/lub wrześniu i/lub październiku 2022 r. wykonaj przynajmniej 2 transakcje kartą Visa w telefonie na kwotę min. 5 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę - 20 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz na konto osobiste do 14. dnia kolejnego miesiąca.

Brak realizacji wymagań regulaminu w jednym z miesięcy nie przeszkadza w ubieganiu się o bonus w kolejnym. Po prostu Twoja nagroda będzie niższa.

Do dnia wypłaty premii musisz posiadać konto i kartę w telefonie użytą do wykonania promocyjnych płatności. Nie zostaną wśród nich uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Co prawda bonusy podlegają opodatkowaniu, ale bank zobowiązał się do zapłacenia daniny dla fiskusa z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Każda nagroda mile widziana

Tak jak nie odczujesz kłopotów z realizacją zadań w ramach tej promocji, tak możesz nie zauważyć związanych z nią premii cząstkowych. Faktycznie nie są one wysokie, ale za sumaryczną kwotę - 60 zł można już zrobić zakupy, nawet przy obecnej inflacji. Sprawdź więc, czy bank proponuje Ci zdobycie premii.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "60 zł z kartą w telefonie"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.