Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji "Filmowe konto edycja 2" mogą być wszystkie osoby pełnoletnie, które w okresie ostatnich 6 miesięcy (decyduje data złożenia wniosku o otwarcie rachunku) nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez bank BGŻ BNP Paribas.

Oferta promocyjna obowiązuje do 30 listopada 2017 roku lub do osiągnięcia liczby 1000 rejestracji.

Jak otrzymać bilety do Multikina?

Aby otrzymać nagrodę, będziesz musiał spełnić następujące warunki:

 1. Do 30 listopada 2017 r. zgłosić swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji. Wiąże się to z podaniem Twoich danych osobowych i kontaktowych oraz wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę, na której złożysz wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego wraz z dołączoną do niego bezpłatną kartą płatniczą.
 2. Najpóźniej do 21 grudnia podpisz i odeślij umowę o prowadzenie Konta Optymalnego (umowę dostarczy i odbierze kurier).
 3. Najpóźniej do 31 grudnia zapewnij wpływy na konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w wysokości przynajmniej 1000 zł, a także wydaj za pomocą dołączonej do konta karty płatniczej kwotę min. 200 zł. Po spełnieniu powyższych warunków zostaniesz uprawniony do otrzymania nagrody w postaci 2 kodów (wymiennych na 2 bilety) pozwalających na obejrzenie dowolnego filmu 2D wyświetlanego w ramach bieżącego repertuaru w sieci kin Multikino i Silverscreen.
 4. Jeśli w każdym z dwóch kolejnych miesięcy tj. w styczniu i lutym spełnisz zasady opisane w punkcie 3, tj. zapewnisz wpływy na swoje Konto Optymalne w kwocie min. 1000 zł oraz wykonasz za pomocą karty transakcje bezgotówkowe za przynajmniej 200 zł, otrzymasz dodatkową nagrodę w postaci 4 kolejnych kodów, które wymienisz na 4 bilety na ogólnopolskiej sieci Multikina i Silverscreen.

Uwaga – za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz 2 bilety. Jeśli w którymś miesiącu zasady przyznania nagrody nie zostaną spełnione, nie eliminuje Cię to z ubiegania się o nagrodę w pozostałych miesiącach. W zależności od Twojej aktywności możesz więc zdobyć odpowiednio: dwa, cztery lub sześć biletów.

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Przekazanie nagrody

Nagrody w postaci kodów wymiennych na bilety do Multikina i Silverscreen otrzymasz w wiadomości przesłanej na podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail. Przekazanie nagród odbędzie się w następujących terminach:

 • 29 stycznia 2018 r. – nagrody przysługujące za miesiąc grudzień 2017 r.
 • 28 lutego 2018 r. – nagrody przysługujące za miesiąc styczeń 2018 r.
 • 30 marca 2018 r. – nagrody przysługujące za miesiąc luty 2018 r.

Kody można wykorzystać na dowolny seans w technologii 2D do 30 czerwca 2018 r.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Podstawowe parametry Konta Optymalnego w banku BGŻ BNP Paribas kształtują się następująco:

 • 0 zł – za otwarcie o prowadzenie konta;
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłaty z krajowej i zagranicznej sieci bankomatów grupy BNP Paribas;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju.

Dokładną analizę konta oraz wykaz pozostałych kosztów znajdziesz tutaj.

Opinia redakcji

Przystępując do w najnowszej promocji Konta Optymalnego banku BGŻ BNP Paribas, w łatwy sposób możemy zdobyć nagrodę w postaci biletów do sieci kin Multikino i SilverScreen.

Jedyne warunki, jakie stawia organizator, to otwarcie bezpłatnego w prowadzeniu rachunku osobistego oraz wyrobienie do niego darmowej karty płatniczej, a następnie zapewnienie wpływów w wysokości przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonanie w danym miesiącu transakcji kartą na kwotę min. 200 zł. Po spełnieniu tych zasad w trzech kolejnych miesiącach (grudzień, styczeń i luty) otrzymamy po 2 bilety do kina (łącznie będzie ich wiec aż 6), za które w normalnych warunkach musielibyśmy zapłacić nawet 135 zł.

Naszym zdaniem oferta w zasadzie nie ma większych minusów poza jedną "gwiazdką", o której wspominamy na końcu. Warto podkreślić, że z promocji mogą skorzystać osoby, które były już wcześniej klientami banku BGŻ BNP Paribas. Po drugie, warunki, jakie należy spełnić nie są specjalnie wymagające. Przelew zewnętrzny można zapewnić ustanowieniem zlecenia stałego ze swojego konta w innym banku. Wydanie 200 zł kartą w ciągu miesiąca dla większości nie powinno stanowić większego problemu.

Jedynie nagroda w postaci biletów do kina nie wszystkich może usatysfakcjonować. Jeśli jednak lubisz oglądać filmy w kinie, rozważ skorzystanie z tej promocji.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.