Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

6,5% na rachunku Moje cele w mBanku!

6,5% na rachunku Moje cele w mBanku!
Spis treści

Odkładanie resztek z transakcji na specjalnym rachunku to bardzo dobry pomysł. Można w ten sposób zgromadzić oszczędności bez żadnych wyrzeczeń. Taka forma oszczędzania przynosi jeszcze lepsze rezultaty, jeśli rachunek, na który trafiają pieniądze, jest atrakcyjnie oprocentowany. Proponowane dotąd przez mBank na Moich celach 2,2% wyglądało bardzo skromnie w porównaniu do inflacji i ofert konkurencji. Najnowsza propozycja – 6,5% lub 6% w skali roku – wskakuje natomiast do czołówki rankingu kont oszczędnościowych.

Komu przysługuje wysokie oprocentowanie na Moich celach?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które 1 czerwca 2022 r. posiadały w mBanku na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1000 zł. Oferta dotyczy też nowych klientów, którzy dopiero rozpoczną współpracę z mBankiem.

Kolejny warunek to założenie rachunku Moje cele do 28 września 2022 r. oraz zaakceptowanie regulaminu promocji.

Nawet 6,5% w skali roku

Jeśli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje cele w wysokości:

  • 6,5% w skali roku, jeśli otworzysz Moje cele na stronie internetowej mBanku, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku. Oprocentowanie w tej wysokości przysługuje też klientom, którzy uruchomili Moje cele po otwarciu konta osobistego w promocji metodą na selfie lub przez e-dowód (szczegóły niżej).
  • 6% w skali roku, gdy zdecydujesz się na otwarcie rachunku Moje cele w placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz gdy otworzysz konto w promocji ROR inaczej niż na selfie czy przez e-dowód.

Promocyjne oprocentowanie dotyczy środków do 20 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące po założeniu Moich celów. Wyższe odsetki zostaną naliczone, o ile suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Promocje kont osobistych

Jeśli chcesz skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania na Moich celach, to proponujemy, byś otworzył konto osobiste w jednej z trwających promocji.

Rachunek Moje cele

Rachunek oszczędnościowy Moje cele służy do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Sam decydujesz, czy reszta z tych transakcji będzie zaokrąglana do pełnej kwoty (do 10 zł), wskazana przez Ciebie (np. 5 zł) czy też określona jako procent od transakcji. Możliwe są też wpłaty niezależne od wybranej metody oszczędzania, np. przelewem z konta osobistego.

Oprocentowanie robi wrażenie

Owszem, można narzekać, że tylko do 20 tys. zł, że jedynie na 3 miesiące (choć zakładając Moje cele na początku miesiąca można ten okres wydłużyć niemal do 4), ale trzeba docenić wysokość oprocentowania zaproponowanego przez mBank. To obecnie bardzo dobra oferta, do której konkurencja będzie musiała dorównać, by nie stracić klientów.

Załóż konto osobiste i oszczędnościowe

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Moje cele z promocyjnym oprocentowaniem"