Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

550 zł premii: 400 zł do Tutlo + 150 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

550 zł premii: 400 zł do Tutlo + 150 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Noworoczny motywator” jest spółka Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem. Do zdobycia jest w sumie:

  • 400 zł w postaci vouchera na platformę językową Tutlo (10 20-minutowych lekcji),
  • 150 zł w gotówce.

Promocja potrwa do 9 lutego 2023 r. To jednak jedynie teoria, bo – biorąc pod uwagę atrakcyjność akcji – limit 1200 rejestracji niemal na pewno wyczerpie się dużo szybciej.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Czym jest Tutlo?

Tutlo to szkoła języka angielskiego prowadzona online. Zajęcia prowadzone są z native speakerami, a kursy są już dla dzieci od 6 roku życia. Można wybrać zajęcia klasyczne, jak i tematyczne (np. angielski w biznesie).

Jak zdobyć voucher i gotówkę?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 19 lutego 2023 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 19 lutego 2023 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 5 marca 2023 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Nagroda
Nagroda

O przyznaniu vouchera na platformę Tutlo o wartości 400 zł za spełnienie powyższych wymagań (pierwsza nagroda) organizator poinformuje Cię do 17 marca 2023 r. drogą mailową. W ten sam sposób do 31 marca 2023 r. otrzymasz nagrodę.

Krok 4
Krok 4

W celu odbioru nagrody do 31 maja 2023 r. wejdź na stronę Tutlo i wypełnij formularz rejestracyjny, a następnie stwórz konto w serwisie i zaakceptuj jego regulamin. Lekcje możesz wykorzystać do tego samego dnia.

Krok 5
Krok 5

W marcu i kwietniu 2023 r. (w każdym z tych miesięcy osobno):

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • zaloguj się min. 2 razy (w różnych dniach) do aplikacji GOmobile.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 150 zł przelewem.

Krok 6
Krok 6

Do 19 maja 2023 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody za aktywność. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 25 maja 2023 r. podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 150 zł (druga nagroda) otrzymasz na nowo założony rachunek do 31 maja 2023 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania premii gotówkowej konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania vouchera do Tutlo. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w marcu i kwietniu.

Możesz zamówić fizyczną (plastikową) kartę debetową lub jej mobilną wersję.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 15 lutego 2024 r.

Transakcje bezgotówkowe

Są określone jako każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Osobom, które nie chcą płacić za jej posiadanie, sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

100 zł dla dziecka

Rozważając udział w tej akcji, warto wiedzieć o promocji w której do zdobycia jest 100 zł za założenie konta dla pociechy.

400 zł na naukę angielskiego jak znalazł

Nie od dziś wiadomo, że znajomość języków przydaje się w wielu sytuacjach, a angielski jest językiem pożądanym przez każdego pracodawcę. 400-złotowy voucher do szkoły Tutlo może być niezłą motywacją do nauki języka od podstaw lub doskonalenia już zdobytych umiejętności. Warto podkreślić, że tę nagrodę zdobędziesz za samo założenie Konta Otwartego na Ciebie i nadanie kodu PIN do otrzymanej karty debetowej!

Jeśli chcesz sięgnąć dodatkowo po 150 zł w gotówce, powinieneś przez 2 miesiące płacić kartą i logować się do aplikacji mobilnej. Te warunki także są proste, więc nie powinieneś mieć z nimi problemu.

Przypominamy, że w tej promocji jest do rozdania tylko 1200 nagród, a to może się okazać zbyt mało, patrząc na prostotę wymagań i wysokość premii. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Noworoczny motywator"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.