Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

5000 lub 10 000 dodatkowych punktów (czyli 75 lub 150 zł) w programie Bezcenne Chwile dla nowych posiadaczy kart kredytowych Alior Banku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

5000  lub 10 000 dodatkowych punktów (czyli 75 lub 150 zł) w programie Bezcenne Chwile dla nowych posiadaczy kart kredytowych Alior Banku
Źródło: strona promocji

Mastercard i Alior Bank po raz kolejny zachęcają do przystąpienia do programu Bezcenne Chwile. Dodatkowe punkty przyznawane „na start” mają przyciągnąć uwagę do katalogu nagród, zachęcić do częstego płacenia kartami z logo Mastercard, by w ten sposób szybko zbliżać się do realizacji pasji i wyznaczonych sobie celów.

Spójrzmy więc, kto może zdobyć bonusowe punkty i co musi zrobić, by stać się ich posiadaczem. Akcja „5000 lub 10 000 dodatkowych punktów” trwa do 31 października 2020 r.

Zwracamy uwagę, że pula nagród jest ograniczona. Otrzyma je tylko 1000 nowych posiadaczy karty TU i TAM oraz 1500 osób, które sięgną po „kredytówkę” OK! Bazując na tempie ubywania nagród, Alior Bank oszacuje, kiedy zostaną one wyczerpane i poinformuje o tym na stronie internetowej.

Propozycja dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do osób dorosłych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które zawrą z Alior Bankiem umowę o jedną z kart kredytowych – Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

Z regulaminu wynika, że na nagrodę mogą liczyć tylko osoby, które przed datą startu promocji – 14 sierpnia 2020 r. – nie miały zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach żadnej karty.

Sięgnij po kartę, wykonaj transakcje, zgarnij punkty

Tak w skrócie wygląda sekwencja niezbędnych działań. Czas przedstawić szczegóły

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2020 r.:

  • zawrzyj z Alior Bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.
  • zarejestruj otrzymaną „kredytówkę” w programie Bezcenne Chwile. Regulamin wymaga, byś zrobił to w bankowości elektronicznej Alior Banku.
Krok 2
Krok 2

W terminie 60 dni od daty przystąpienia do Bezcennych Chwil wykonaj „plastikiem” 6 transakcji bezgotówkowych. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych. W regulaminie jest dość obszerny katalog „transakcji zakazanych”, np. opłacenie podatków i składek ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne, doładowanie cyfrowych/wirtualnych portfeli.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli odpowiednią liczbę punktów – 5000 za kartę Mastercard OK! (równowartość 75 zł) lub 10 000 za Mastercard TU i TAM (150 zł) – otrzymasz na konto w programie w ciągu 15 dni roboczych od dnia realizacji wszystkich wymagań akcji. Uwaga: będziesz je mógł wykorzystać tylko przez miesiąc! Po upływie tego okresu bezpowrotnie przepadną.

Karty kredytowe Alior Banku

Atrakcyjna premia z pewnością ucieszy każdego, ale czy promowane karty kredytowe warte są zainteresowania?

Mastercard OK!

Ta „kredytówka” kosztuje 10 zł/miesiąc, chyba że wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 600 zł. Karta kredytowa nie służy do wypłacania pieniędzy z bankomatu, ale gdybyś miał taki pomysł, to musisz wiedzieć, że zapłacisz za to 5% pobieranej kwoty, min. 10 zł.

Kartę wyróżnia możliwość uzyskania w ciągu roku nawet 300 zł zwrotu za transakcje wykonane w określonych placówkach handlowo-usługowych, np. w sklepach odzieżowych, księgarniach, sklepach z AGD, RTV i komputerowych, a także w kinach, teatrach, restauracjach, salonach piękności i na kolei.

Mastercard TU i TAM

W ramach promocji nie poniesiesz kosztów przewalutowania transakcji wykonanych w 150 walutach, a na dodatek płacąc tą „kredytówką” w obcych walutach, możesz odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł. Bank odda Ci 1% transakcji (nie ma znaczenia czy wykonanej w sklepie stacjonarnym, czy internetowym), maksymalnie 75 zł/kwartał.

Brzmi pięknie, ale musisz wiedzieć, że miesięczna opłata za kartę wynosi aż 19 zł. Warunkiem jej uniknięcia jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1500 zł.

Szansa na nagrodę w konkursie

Korzystając aktywnie z karty dajesz sobie szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody w konkursie dla klientów Alior Banku.

Każda premia cieszy, ale…

Dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile to z pewnością mocny argument, by rozważyć sięgnięcie po jedną z promowanych kart kredytowych. Musisz jednak pamiętać, że „kredytówką” miło się płaci, ale w końcu przychodzi dzień, gdy trzeba spłacić zadłużenie. Dlatego jeśli dotąd nie korzystałeś z tego typu produktu zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym rozsądnego korzystania z kart kredytowych.

Pamiętaj, że z obiema promowanymi kartami wiążą się też dość wysokie opłaty, a warunki ich uniknięcia nie należą do najłatwiejszych do spełnienia.

Przedstawiliśmy Ci, co możesz zyskać i jakie wiążą się z tym „zagrożenia”. Decyzja, czy zechcesz skorzystać z propozycji Alior Banku, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "5000 lub 10 000 dodatkowych punktów"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.

Więcej o Alior Bank