500 zł premii i dwuletnie zwolnienie z opłat za założenie firmy i konta w mBanku

500 zł premii i dwuletnie zwolnienie z opłat za założenie firmy i konta w mBanku Źródło obrazka: Strona internetowa mBanku

500 zł premii i dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe czynności bankowe – to profity, które czekają na uczestników najnowszej promocji mBanku. Możesz je zdobyć, jeżeli założysz firmę za pośrednictwem strony banku i jednocześnie otworzysz mBiznes konto Standard.

Osoby, które zdecydują się na udział w najnowszej akcji mBanku, otrzymają jednocześnie aż dwie nagrody - jednorazową premię powitalną w wysokości 500 zł oraz gwarancję braku opłat za następujące usługi bankowe:

 • prowadzenie konta,
 • korzystanie z karty debetowej,
 • wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju,
 • wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronet.
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w systemie Elixir.

Bank zrezygnuje z pobierania prowizji przez okres 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. Po tym terminie posiadacze kont firmowych będą musieli liczyć się z opłatami naliczanymi zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty specjalnej mBanku mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziły jednoosobowej działalności gospodarczej. Dodatkowo bank wymaga, aby uczestnicy akcji posiadali polski stały adres zamieszkania oraz byli objęci ubezpieczeniem ZUS lub KRUS.

Jeżeli więc dopiero planujesz uruchomienie swojego biznesu i zastanawiasz się nad wyborem firmowego konta – warto, abyś wziął pod uwagę najnowszą propozycję mBanku. Możesz z niej skorzystać do 31 grudnia 2018 roku.

Jak zdobyć 500 zł premii i zwolnienie z opłat?

W tym celu będziesz musiał wykonać dwie proste czynności:

 1. Złożyć wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem tej strony mBanku. Podczas składania wniosku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na wykorzystanie Twoich danych osobowych w ciągu 10 dni w celu wsparcia procesu wnioskowego w CEiDG przez pracownika Cyber Productivity S.A (SuperKsięgowa.pl).
 2. W ramach rejestracji firmy jednocześnie powinieneś zawnioskować o otwarcie mBiznes konta Standard i najpóźniej do 31 grudnia 2018 r. zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

I to już wszystko – za spełnienie tych dwóch warunków otrzymasz 500 zł premii i dwuletnie zwolnienie z podstawowych opłat. Bank nie stawia żadnych dodatkowych wymagań – nie będziesz więc musiał wykonywać określonej liczby transakcji kartą czy zapewniać regularnych wpływów na konto, aby uzyskać prawo do obu nagród. Trzeba przyznać, że pod tym względem oferta mBanku wyróżnia się nader korzystnie na tle konkurencji.

Co warto wiedzieć o rejestracji firmy w formie elektronicznej?

Zanim zarejestrujesz firmę, przygotuj wszystkie informacje niezbędne do wypełnienia wniosku (swoje dane osobowe, nazwę firmy, kod PKD, formę opodatkowania itp.). Pełną listę informacji, które będziesz musiał podać we wniosku, znajdziesz w tym załączniku.

Warto też podkreślić, że rejestracja firmy przez bank jest całkowicie bezpłatna, a w razie jakichkolwiek problemów z wypełnianiem formularza możesz za darmo skontaktować się z pracownikiem banku pod numerem tel. 22 100 46 70 i poprosić go o pomoc.

Przekazanie nagrody

Premia w postaci przelewu na nowo otwarte konto zostanie wypłacona do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dany uczestnik wywiązał się z warunków promocji. Premia stanowi przychód od osób prawnych oraz przychód z działalności gospodarczej, a tym samym nie jest zwolniona z opodatkowania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Jest oczywiste, że dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem i skrupulatnie liczą wszystkie wydatki, najważniejsze są koszty prowadzenia rachunku. Poniżej prezentujemy listę standardowych prowizji związanych z posiadaniem mBiznes konta Standard. Zwróć uwagę na to, że korzystając z promocyjnej oferty, będziesz mógł przez dwa lata sporo zaoszczędzić.

Konto w promocji Opłaty standardowe
Prowadzenie rachunku 0 zł przez 2 lata 9 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując w danym miesiącu przelewu do ZUS
Obsługa karty 0 zł przez 2 lata 5 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując kartą transakcji na min. 500 zł w miesiącu
Przelewy internetowe 0 zł za nielimitowane przelewy przez 2 lata 1,50 zł za każdy przelew
Przelew do ZUS i US 0 zł
Wypłaty z bankomatów w kraju 0 zł przez 2 lata za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK 0 zł za wypłaty poniżej 100 zł z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK; 1,3 zł dla wyższych wypłat

Pozostałe koszty związane z prowadzeniem konta opisaliśmy dokładniej w naszej analizie.

Komentarz redakcji

Jeśli planujesz założenie firmy i jednocześnie szukasz firmowego konta, masz świetną okazję, aby wcielić swoje plany w życie i przy okazji upiec aż trzy pieczenie przy jednym ogniu. Po pierwsze, nie musisz odwiedzać takich urzędów, jak ZUS, GUS i Urząd Skarbowy ani zajmować się dodatkowymi formalnościami - wystarczy, że poprawnie wypełnisz wniosek, a bank w Twoim imieniu założy Profil Zaufany, dokona rejestracji firmy w Urzędzie Skarbowym wraz z nadaniem NIP-u, zarejestruje firmę w ZUS i CEiDG i wystąpi do GUS o nadanie numeru REGON. Co ważne, wszystkie te czynności wykona bezpłatnie.

Po drugie, jeśli skorzystasz z promocyjnej oferty, właściwie bez żadnego wysiłku otrzymasz 500 zł premii. Zakładanie firmy często wiąże się z wieloma wydatkami, dlatego taki zastrzyk gotówki może okazać się bardzo przydatny.

Po trzecie - zostaniesz zwolniony przez bank z podstawowych opłat i przez 2 lata będziesz mógł korzystać z niemal bezpłatnego konta. Dla firmy, która dopiero raczkuje na rynku i skrupulatnie liczy wszystkie koszty, tak atrakcyjne warunki korzystania z firmowego rachunku mogą się okazać największym atutem promocji.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.