Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

Ubezpiecz samochód w bankowości elektronicznej PKO BP i daj sobie szansę na 500 zł w konkursie

Ubezpiecz samochód w bankowości elektronicznej PKO BP i daj sobie szansę na 500 zł w konkursie
Źródło: strona promocji

Od pewnego czasu banki oferują nie tylko konta, karty, kredyty i inne typowe produkty bankowe, ale także polisy ubezpieczeniowe. Chcąc zachęcić klientów do korzystania z nich, za zawarcie umowy oferują różne nagrody. Bank PKO BP kusi premią za ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO – 500 zł do wydania na stacjach Orlen. Bonus otrzyma 55 osób, które udzielą kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Promocja „500 zł za ubezpieczenie” trwa do 31 marca 2020 r.

Kto może zdobyć premię?

Do promocji może przystąpić osoba dorosła z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca rachunek osobisty w PKO BP (konto Inteligo nie daje prawa udziału w akcji) i miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Ważne, by klient miał dostęp do serwisu iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Działania na drodze po nagrodę

W przypadku tej akcji musisz nie tylko kupić ubezpieczenie w bankowości elektronicznej, ale również wykazać się kreatywnością, odpowiadając na pytanie konkursowe. Oto instrukcja działania krok po kroku:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. zaloguj się w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO i kup tam ubezpieczenie komunikacyjne dla swojego pojazdu w wariancie co najmniej OC lub AC. Po wpisaniu danych otrzymasz oferty 5 ubezpieczycieli i sam zdecydujesz, którą wybierzesz.

Krok 2
Krok 2

W tym samym czasie, czyli do 31 marca 2020 r.:

  • zweryfikuj swoje dane osobowe w serwisie iPKO, sprawdź pola dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny;
  • wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwołaj jej do chwili otrzymania nagrody. Na tej stronie dowiesz się, jak sprawdzić, czy masz już udzielone wymagane zgody.
Krok 3
Krok 3

Także do 31 marca 2020 r. wypełnij formularz konkursowy dostępny na specjalnej stronie internetowej i odpowiedz w interesujący sposób (do 1000 znaków) na pytanie: „Dlaczego warto kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?” Kryteria oceny to oryginalność, pomysłowość i kreatywność.

Informacja
Informacja

Nagrody – karty upominkowe o wartości 500 zł do wykorzystania na stacjach Orlen - otrzyma 55 uczestników akcji, których odpowiedzi komisja konkursowa uzna za najciekawsze.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 5 maja 2020 r. Bank poinformuje laureatów o przyznaniu im nagrody w wiadomości wysłanej na adres e-mail lub powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO.

Nagroda
Nagroda

Przekazanie nagród nastąpi do 15 maja 2020 r.

Karta upominkowa

Karta upominkowa będzie ważna 24 miesiące od dnia jej aktywacji (będzie ona podana w wiadomości o przyznaniu nagrody). Limit otrzymany w ramach nagrody będziesz mógł wykorzystać jednorazowo lub realizując kilka transakcji na stacjach Orlen.

Szczegółowe informacje na temat realizacji kart upominkowych znajdziesz na stronie internetowej Orlenu.

Zwróć na to uwagę

W od zawartej umowy ubezpieczenia nie możesz odstąpić w ciągu 30 dni od daty jej podpisania.

Wysłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe jest jednoznaczne z udzieleniem PKO BP zgody na wykorzystanie jej na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców przez komisję konkursową, a w szczególności utrwalania i zwielokrotniania dowolnymi technikami cyfrowymi i drukarskimi, wprowadzanie do pamięci komputera, rozpowszechniania w sieciach informatycznych.

Przesłanie zadania konkursowego będzie też traktowane jako potwierdzenie przez Ciebie, że jesteś wyłącznym twórcą odpowiedzi w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i że masz prawo do udzielania licencji na rozpowszechnianie jej przez PKO BP w dowolny sposób.

Bank PKO BP zwiększy wartość nagrody o wysokość należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych i samodzielnie dokona rozliczenia z urzędem skarbowym.

Spróbować zawsze można

W opisywanej akcji nie ma gwarancji zdobycia nagrody. Od Twojej kreatywności i pomysłowości zależy, czy zwrócisz uwagę komisji konkursowej na swoje zadanie konkursowe. Trudno powiedzieć, co może przyciągnąć uwagę jurorów, ale spróbować zawsze można. Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że przedłużającym polisę ubezpieczenia komunikacyjnego lub kupującym nową bank PKO BP umożliwia obecnie założenie 1-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 2%, maksymalna kwota depozytu to 20 000 zł. Jak na ofertę PKO BP oprocentowanie jest wysokie, ale daleko mu do najciekawszych ofert rynkowych, o czym możesz się przekonać, spoglądając na nasz ranking lokat bankowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "500 zł za ubezpieczenie"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.