500 zł premii dla przedsiębiorców za otwarcie firmy i konta w mBanku (+ dwuletnie zwolnienie z opłat)

500 zł premii dla przedsiębiorców za otwarcie firmy i konta w mBanku (+ dwuletnie zwolnienie z opłat) Żródło: strona mBanku

Szukasz konta firmowego i nie pogardzisz dodatkową premią? W takim razie mBank ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Jeśli założysz firmę za pośrednictwem strony banku i jednocześnie otworzysz mBiznes konto Standard, otrzymasz 500 zł premii i dwuletnie zwolnienie z opłat za kluczowe usługi bankowe.

Decydując się na udział w najnowszej akcji mBanku, możesz de facto zdobyć aż dwie nagrody: premię w wysokości 500 zł (a dokładniej: 5 premii cząstkowych po 100 zł każda) oraz dwuletnią gwarancję braku opłat za następujące usługi bankowe: prowadzenie konta, korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska w kraju, wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronetu. Otrzymasz również nielimitowany pakiet darmowych przelewów w systemie Elixir.

Pamiętaj jednak, że bank zrezygnuje z pobierania prowizji TYLKO przez okres 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. Po tym terminie będziesz musiał liczyć się z opłatami naliczanymi zgodnie z aktualnie obowiązującym wówczas cennikiem.

Bank zaprasza początkujących przedsiębiorców

Z oferty specjalnej mBanku mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziły jednoosobowej działalności gospodarczej. Dodatkowo bank wyklucza przedsiębiorców, którzy wcześniej brali udział w promocji „Proste konto i 500 zł na nową firmę”.

Jeżeli więc dopiero planujesz uruchomienie swojego biznesu i zastanawiasz się nad wyborem firmowego konta – warto, abyś wziął pod uwagę najnowszą propozycję mBanku. Możesz z niej skorzystać do 31 marca 2019 roku.

Zarejestruj firmę, otwórz konto i wykaż się aktywnością

Aby zdobyć łącznie 500 zł, będziesz musiał wykonać kilka prostych czynności:

 1. Złożyć wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem tej strony mBanku. Podczas składania wniosku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie danych osobowych objętych tajemnicą bankową do CashDirector S.A. (SuperKsięgowa.pl). W przypadku, kiedy takiej zgody nie wyrazisz, nie będziesz mógł otworzyć działalności gospodarczej z pomocą mBanku, a tym samym – nie spełnisz warunków promocji.
 1. W ramach rejestracji firmy jednocześnie powinieneś zawnioskować o otwarcie mBiznes konta Standard i najpóźniej do 31 marca 2019 r. zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
 1. W każdym z kolejnych 5 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy o konto musisz się wykazać pewną aktywnością: tzn. opłacić ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą debetową wydaną do rachunku (warto więc ją wyrobić podczas zakładania konta).

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną wiadomość – nawet jeśli w którymś miesiącu nie spełnisz wymogów opisanych w punkcie trzecim, to nie stracisz prawa do następnych premii. Wciąż będziesz mógł liczyć na nagrodę od banku, choć – oczywiście – odpowiednio niższą.

Co warto wiedzieć o rejestracji firmy w formie elektronicznej?

Zanim zarejestrujesz firmę, przygotuj wszystkie informacje niezbędne do wypełnienia wniosku (swoje dane osobowe, nazwę firmy, kod PKD, formę opodatkowania itp.). Pełną listę informacji, które będziesz musiał podać we wniosku, znajdziesz w tym załączniku.

Warto też podkreślić, że rejestracja firmy przez bank jest darmowa, a w razie jakichkolwiek problemów z wypełnianiem formularza możesz poprosić o pomoc pracownika banku (dzwoniąc pod numer 22 100 46 70).

Przekazanie nagrody

Premie cząstkowe (100 zł) w postaci przelewu na nowo otwarte konto zostaną wypłacone do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dany uczestnik wywiązał się z warunków promocji. Premia stanowi przychód od osób prawnych oraz przychód z działalności gospodarczej, a tym samym nie jest zwolniona z opodatkowania. Musisz ją więc uwzględnić w przychodach swojej firmy

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Wybierając konto firmowe, warto zwrócić uwagę na koszty prowadzenia i korzystania z rachunku oraz opłaty za obsługę karty płatniczej. Poniżej prezentujemy listę standardowych prowizji związanych z posiadaniem mBiznes konta Standard. Zwróć uwagę na to, że korzystając z promocyjnej oferty, przez dwa lata będziesz mógł całkiem sporo zaoszczędzić.

Konto w promocji Opłaty standardowe
Prowadzenie rachunku 0 zł przez 2 lata 9 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując w danym miesiącu przelewu do ZUS
Obsługa karty 0 zł przez 2 lata 5 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując kartą transakcji na min. 500 zł w miesiącu
Przelewy internetowe 0 zł za nielimitowane przelewy przez 2 lata 1,50 zł za każdy przelew
Przelew do ZUS i US 0 zł
Wypłaty z bankomatów w kraju 0 zł przez 2 lata za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander Bank Polska 0 zł za wypłaty powyżej 100 zł z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK; 1,3 zł dla niższych wypłat

Pozostałe koszty związane z prowadzeniem konta opisaliśmy dokładniej w naszej analizie.

Ciekawa propozycja dla początkujących przedsiębiorców

Trzeba przyznać, że mBank przygotował w najnowszej akcji promocyjnej całkiem pokaźny pakiet korzyści: 500 zł premii, zwolnienie na dwa lata z podstawowych opłat, a do tego pomoc w załatwianiu formalności związanych z rejestracją firmy. Wystarczy, że poprawnie wypełnisz wniosek, a bank w Twoim imieniu założy Profil Zaufany, dokona rejestracji firmy w Urzędzie Skarbowym wraz z nadaniem NIP-u, zarejestruje firmę w ZUS i CEiDG. Wystąpi także do GUS o nadanie numeru REGON. Co ważne, wszystkie te czynności wykona bezpłatnie.

Na uwagę zasługuje również całkiem niezła premia, którą możesz zdobyć praktycznie bez większego wysiłku. Wystarczy, że w okresie 5 miesięcy będziesz pamiętał o przelewach do ZUS na kwotę min. 250 zł i wykonasz miesięcznie jedną płatność kartą, a 500 zł zasili rachunek Twojej firmy. Zwracamy uwagę, że będzie to przychodem Twojej firmy i musisz to uwzględnić w rozliczeniach finansowych.

To nie wszystko! Dodatkowo zostaniesz zwolniony przez bank z podstawowych opłat i przez 2 lata będziesz mógł korzystać z niemal bezpłatnego konta. Dla początkującej firmy, narażonej na wiele wydatków, jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Podsumowując, propozycja mBanku dla przedsiębiorców jest zdecydowanie godna rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 25.03.2019 14:13

  3 nagrody do wyboru, każda o wartości do 300 zł. To Ty decydujesz, o którą będziesz się ubiegał. Poznaj promocję "Korzyści dla Ciebie 2019" banku Credit Ag

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.